Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
40311 Wysłany: 30 Maj 09 20:54 • Temat postu: Margonem?
Ja gram. 8 level mam. Jestem Tropicielem. Gram na świecie Perkun Bardzo wciągająca gra, musze przyznać Podobra mi się.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
40260 Wysłany: 29 Maj 09 10:46 • Temat postu: INTERPUNKCJA
"Angela17" napisał(a):
Alaizabel - Forum, to nie ksiazka, przykro mi ;o i dzieki, fajnie sie zamiata chodniki ?

Może Froum to nie książka, ale z ',' i '.' łatwiej czytać ;c

"Angela17" napisał(a):
Droga Domko jeśli przeszkadza ci takie coś rozwiązanie jest proste nie czytaj tego nie powinno sie dawac głupiego osta za to ze komuś się nie chce stawiać przecinka

No kur*a!! Czemu miałaby nie czytać?? Po to są.

"Alizabel" napisał(a):
Powodzenia w przyszlosci, w pracy. Zycze Wam milego zamiatania chodnikow.

Tak. Ciekawe czy takiego kogoś do zamiatanie chodników przyjmą :c A poza tym... Ortografia Domki i Interpunkcja to dwie różne rzeczy. Więc do tego można się przyczepić, ale nie robić z tego afery :c


Domka: Ej, ale starajcie się jednak nie przeklinać ;3
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
40165 Wysłany: 26 Maj 09 21:23 • Temat postu: rozne gry internetowe
Margonem, KNIGHTS, Kosmiczni Wojownicy, HM Online i 4 Story.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
40126 Wysłany: 25 Maj 09 21:42 • Temat postu: Teleport Stone
Powiem wam w sekrecie, że oprucz forum jest tu też strona główna. Wystarczy się rozejżeć.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
40113 Wysłany: 25 Maj 09 18:01 • Temat postu: Skąd avatar? (aka "Naruto PL jest fuj")
A ja się bawie w zmienianie Avatarów. Teraz mam Kermita w kapeluszu i okularkach z Aka'ą w dłoniach :kiler:
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
39917 Wysłany: 19 Maj 09 20:11 • Temat postu: Oceń poprzednika
rafer
User: 8/10 Jesteś spoko
Avatar: 3/10 taki jakiś
Nick: 9/10 niezrozumiały ale oryginalny

PS. Crah to ty odp********z??
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
39905 Wysłany: 19 Maj 09 17:49 • Temat postu: Oceń poprzednika
Mariossjex:
User: 10/10 - jesteś hardkorem i robisz w holiłódzie,
Avatar: 10/10 - za cztery certyfikaty,
Nick: 9-/10 - to za to, że urwałeś mi od internetu, hihihihihi.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
39901 Wysłany: 19 Maj 09 15:00 • Temat postu: Oceń poprzednika
User: 10/10 - Jest w porządku
Avatar: 10/10 - Też jest fajny
Nick: 10/10 - Lubie Feniksy
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
39886 Wysłany: 18 Maj 09 18:19 • Temat postu: Oceń poprzednika
User: 3/10 - Jakoś nie podszedłeś mi do gustu
Avatar: 10/10 - Ten kot jest fajny.
Nick: 0/10 - Kompletnie bez sęsu :/

PS1 Rety w tym co nabazgrałeś rozczytać się nie mogłem.
PS2 "cztery za gry" Jakie gry?

Nie za gry, tylko za głupotę rotfl

Domka - Co jak co, ale powinieneś umieć odmianę "podchodzić ;]
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
39860 Wysłany: 17 Maj 09 20:27 • Temat postu: Oceń poprzednika
Alizabel:
User: 9/10 - Nic przeciw tobie nie mam, krzywdy robić nie będe.
Avatar: 10/10 - Taki śmieszny
Nick: 4/10 - Jakoś nie wiem o co z nim chodzi...
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
39847 Wysłany: 16 Maj 09 19:39 • Temat postu: Ubrania w MFOMT
Wiem tyle, że jak się żeni, to dziewczyna ubiera się w suknie ślubną. Jednak innych sposobów nie znam
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
39845 Wysłany: 16 Maj 09 17:24 • Temat postu: Oceń poprzednika
User: 8/10 - Jesteś luzik
Avatar: 9/10 - Taki śmieszny
Nick: 6/10 - Oj chłopie, naolglądałęś się Naruto
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
39839 Wysłany: 16 Maj 09 13:48 • Temat postu: Oceń poprzednika
User: 3/10 - Tak jakoś...
Avatar: 1/10 - Nie lubie go.
Nick: 8/10 - Ciekawy
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
39795 Wysłany: 12 Maj 09 14:58 • Temat postu: Skąd avatar? (aka "Naruto PL jest fuj")
Teraz zmieniłem swój Avatar na Worma patrzącego się w coś, czego na zdjęciu nie złapano
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
39716 Wysłany: 09 Maj 09 13:45 • Temat postu: Harvest Moon Online
Kto mi powie, jak powiękrzyć swoją Farme?
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.