Nie trzeba zbijać serca. Ślub jest tydzień po oświadczynach. Jeżeli nie masz ślubu, to może nie miałeś wszystkich scenek. A jeżeli nie, to może to błąd gry.
Wysłany: 24 Lip 09 20:07 • Temat postu: Stosunki(przyjacielskie)
Z mieszkańcami do możesz np. dzięki spadającej gwiazdy.
Skrzaty to każdemu codzień 1 mąke i tak przez cały czas. I po trzech serduszkach dajemy gre i prosimy o pomoc
xD
Wysłany: 16 Lip 09 22:18 • Temat postu: Przedmioty przeklęte
Wędka może być wszędzie. Wędka może się nie pojawić. Wędka może znaleźć się w pierwszym zniszczonym kamieniu. Psikusy tej gry polegają na tym, że jak to napisał Mariossjex ,,że raz jest a raz go nie ma". Tak bywa
Wysłany: 02 Cze 09 17:23 • Temat postu: Znów kody :)
No więc tak... Przeglądając stronę youtube znalazłem całkiem ciekawy film o grach seri Harvest Moon Friends of Mineral Town. Mianowicie chodzi o kody!! Z tego filmu wychodzi na to, że można wpisać sobie cyfrę i tyle pieniędzy wpłynie na twoje konto
Ostatnio edytowany Wtorek, 02 Czerwca 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).