Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
47472 Wysłany: 14 Wrz 10 19:04 • Temat postu: Fotki, foteczki
Czapka - czyli efekty robienia się na sekajta. ;D
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
47466 Wysłany: 13 Wrz 10 21:14 • Temat postu: Fotki, foteczki
Domka, pełen szacunek ;)
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
47461 Wysłany: 13 Wrz 10 18:23 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
A ja - 3 gimnazjum - jak robić stronę internetową.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
47460 Wysłany: 13 Wrz 10 18:20 • Temat postu: Fotki, foteczki
Oh dziękuję Ci, jakaś ty miła ;)
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
47455 Wysłany: 12 Wrz 10 18:35 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Nim brat mi komputer popsuł, grałem w Stronghold Crusader. Jednak na skutek niedziałającego komputera własnego, po cichu ściągnąłem z tej strony HM:FOMT na szkolnym komputerze, a jak mam informatykę, cichutko poklikuje sobie w nią...
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
47453 Wysłany: 12 Wrz 10 09:13 • Temat postu: HMT v4
"wujek_kolacz" napisał(a):
Robi wrażenie. Nareszcie strona chodzi płynnie i jest przyjazna dla oka. Brawo Gnysek
Dokładam się do tego.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
47452 Wysłany: 12 Wrz 10 09:04 • Temat postu: Fotki, foteczki
Jakieś to Morskie Oko piękne
Droga na Giewont w trakcie której, myślałem że zdechnę...

Ale fajnie było.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
47451 Wysłany: 12 Wrz 10 08:59 • Temat postu: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!
Ups! Ciut może za puźno, ale lepiej puźno niż wcale. Wszystkiego najlepszego
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
47423 Wysłany: 06 Wrz 10 21:23 • Temat postu: Przeklęte narzędzia
Milionowy temat w tej sprawie, ale cóż zrobić...
To czy znajdziesz Narzędzie, to już zależy od szczęścia. Poza tym narzędzia muszą być Mithirlowe (o ile pamiętam, były z tym jakiegoś typu problemy). Nie pamiętam jak to było z tym wykopywaniem... To chyba w kamieniach było, ale nic nie obiecuje.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
47383 Wysłany: 30 Sie 10 19:03 • Temat postu: Wszystkie dziewczyny wyszły za mąż.
Została już tylko Bogini. Nie ma wyboru.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
47240 Wysłany: 07 Sie 10 17:54 • Temat postu: Fotki, foteczki
Popieram w stu procentach :-)
Zdjęcie na NK
Prrrosze..
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
47235 Wysłany: 07 Sie 10 11:15 • Temat postu: Fotki, foteczki
O rety, masz zobacz sobie koleżanke i daj mi spokój :-)
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
47229 Wysłany: 06 Sie 10 21:34 • Temat postu: Fotki, foteczki
No nie wiem. No ej, miało być zdjęcie to jest. Toć chyba po to jest Photoblog, żeby na niego zdjęcia wrzucać a ja się w pełni szczerze wytłumaczyłem.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
47224 Wysłany: 06 Sie 10 20:37 • Temat postu: Fotki, foteczki
Nie ma. :-) Następnym razem mamy robić sesje na torach ;)
Wtedy zrobie zdjęcie z nią ;]

Ostatnio edytowany Piątek, 06 Sierpnia 2010, w całości zmieniany 1 raz(y).
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
47219 Wysłany: 06 Sie 10 18:41 • Temat postu: Fotki, foteczki
Tak, sesja z koleżanką :-) Niestety z braku czasu nie mogłem za dużo zdjęć porobić, gdyż poszedłem do niej o 10:45, potem mieliśmy po jeszcze jedną pujść a jej nie było... No to nagrywaliśmy piosenkę a tu kit, jakoś się udało. Jedną nagraliśmy a potem zdążyła mi jedno zdjęcie zrobić. Więc przybyło tylko jedno.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.