Wysłany: 12 Wrz 10 18:35 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Nim brat mi komputer popsuł, grałem w Stronghold Crusader. Jednak na skutek niedziałającego komputera własnego, po cichu ściągnąłem z tej strony HM:FOMT na szkolnym komputerze, a jak mam informatykę, cichutko poklikuje sobie w nią...
Wysłany: 06 Wrz 10 21:23 • Temat postu: Przeklęte narzędzia
Milionowy temat w tej sprawie, ale cóż zrobić...
To czy znajdziesz Narzędzie, to już zależy od szczęścia. Poza tym narzędzia muszą być Mithirlowe (o ile pamiętam, były z tym jakiegoś typu problemy). Nie pamiętam jak to było z tym wykopywaniem... To chyba w kamieniach było, ale nic nie obiecuje.
Wysłany: 06 Sie 10 18:41 • Temat postu: Fotki, foteczki
Tak, sesja z koleżanką :-) Niestety z braku czasu nie mogłem za dużo zdjęć porobić, gdyż poszedłem do niej o 10:45, potem mieliśmy po jeszcze jedną pujść a jej nie było... No to nagrywaliśmy piosenkę a tu kit, jakoś się udało. Jedną nagraliśmy a potem zdążyła mi jedno zdjęcie zrobić. Więc przybyło tylko jedno.