Wysłany: 27 Maj 08 11:14 • Temat postu: Pytanie dotyczące serc
Mozesz. Nawet mozesz wszystkie w sobie rozkochac. Nie jestem pewna czy w tej czesc, czy w BTN mozna bylo nawet po slubie sie starac u innych dziewczyn o czerwone serce.
Ostatnio edytowany Wtorek, 27 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 27 Maj 08 10:11 • Temat postu: Pare Pytanek z BTN
Wiesz co Ci powiem? Jestes bezczelny. Niektorzy proboja Ci tu pomoc. A to jak sie zachowujesz jest niewdzieczne.
A skoro grales w tego farmera juz 'duzo duzo duzo razy' to po cholere pytasz o cokolwiek? Przeciez jestes taki inteligentny... :X
Ja czesto sie 'zawieszam'. Inni tak to nazywaja. Potrafie np czeszac sie i wygladajac przez okno w pol ruchu tak... no wlasnie zawiesic sie. I tak potrafie stac przez 5 minut patrzac sie w jeden punkt. W pewnym momencie 'wracam na ziemie' i czesze sie dalej jak gdyby nigdy nic.