Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Alaizabel Użytkownik jest offline
Postów: 642
Ostrzeżenia: 0%  
29754 Wysłany: 03 Cze 08 19:25 • Temat postu: Jak najłatwiej zdobyć
Moim zdaniem to jest nierealne.
Alaizabel Użytkownik jest offline
Postów: 642
Ostrzeżenia: 0%  
29751 Wysłany: 03 Cze 08 19:07 • Temat postu: pomocy!!!
Musisz go najpierw skonfigurowac. Wszystko masz na tej stronie https://hmt.pl/arts.php?id=108&start=1 jesli nie bedzie dzialalo to sproboj wszystko powtorzyc jeszcze kilka razy. Mi dzialal dopiero po kilkakrotnym konfigurowaniu.
Alaizabel Użytkownik jest offline
Postów: 642
Ostrzeżenia: 0%  
29750 Wysłany: 03 Cze 08 19:03 • Temat postu: Jak najłatwiej zdobyć
To jest niemozliwe. Wpuscil Cie poprostu w maliny i musial dawac jej wczesniej prezenty... Nie ma poprostu takiej mozliwosci.
Alaizabel Użytkownik jest offline
Postów: 642
Ostrzeżenia: 0%  
29744 Wysłany: 03 Cze 08 18:05 • Temat postu: Co wolisz
Piłka ręczna.
Ziaja czy nivea?
Alaizabel Użytkownik jest offline
Postów: 642
Ostrzeżenia: 0%  
29700 Wysłany: 02 Cze 08 19:22 • Temat postu: Jak najłatwiej zdobyć
Chocolate kupujesz w sklepie, bodigizer w klinice, a reszte znajdujesz w gorach lub nad morzem o okreslonych porach roku.


Ostatnio edytowany Poniedziałek, 02 Czerwca 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Alaizabel Użytkownik jest offline
Postów: 642
Ostrzeżenia: 0%  
29697 Wysłany: 02 Cze 08 18:53 • Temat postu: Skojarzenia!
Żal...
Alaizabel Użytkownik jest offline
Postów: 642
Ostrzeżenia: 0%  
29610 Wysłany: 29 Maj 08 23:49 • Temat postu: Skojarzenia!
OMG...
Alaizabel Użytkownik jest offline
Postów: 642
Ostrzeżenia: 0%  
29609 Wysłany: 29 Maj 08 23:10 • Temat postu: Co wolisz
Heroes V. IV przeszlam miliony razy i juz mam dosc, a w V udalo mi sie ze dwa razy zagrac.

Melisa czy mieta?
Alaizabel Użytkownik jest offline
Postów: 642
Ostrzeżenia: 0%  
29602 Wysłany: 29 Maj 08 20:31 • Temat postu: Spam lolz
Mamy byc dumni ze tak duzo?
Alaizabel Użytkownik jest offline
Postów: 642
Ostrzeżenia: 0%  
29601 Wysłany: 29 Maj 08 20:31 • Temat postu: Co wolisz
Ksiezyc...
Swieczki pomaranczowe czy waniliowe?
Alaizabel Użytkownik jest offline
Postów: 642
Ostrzeżenia: 0%  
29587 Wysłany: 29 Maj 08 17:46 • Temat postu: Skojarzenia!
Kot
Alaizabel Użytkownik jest offline
Postów: 642
Ostrzeżenia: 0%  
29545 Wysłany: 27 Maj 08 17:39 • Temat postu: Emulator do DS'a
No$GBA tez mam, ale wybieram gre i mi sie pokazuje 'Could not read the data. Turn the power off and reinsert the game card' :X
Alaizabel Użytkownik jest offline
Postów: 642
Ostrzeżenia: 0%  
29542 Wysłany: 27 Maj 08 16:05 • Temat postu: Emulator do DS'a
Chcialam zagrac w HM DS tylko mam problem, sciagnelam NDeSmuME stad. Niby dziala, wlacza sie i wogole, ale jest meeeeega wolny i az szlag trafia. Nie znacie jakiegos ktory by dobrze dzialal? Bylabym bardzo wdzieczna.
Alaizabel Użytkownik jest offline
Postów: 642
Ostrzeżenia: 0%  
29540 Wysłany: 27 Maj 08 15:04 • Temat postu: Może to głupie ale...
Pieniadze trafiaja automatycznie do Twojego... portfela? No w kazdym razie automatycznie sie dodaja. A skarb piratow mozesz sprzedac wrzucajac do skrzynki jak wszystko.
Alaizabel Użytkownik jest offline
Postów: 642
Ostrzeżenia: 0%  
29537 Wysłany: 27 Maj 08 12:42 • Temat postu: Pytanie dotyczące serc
Co nie zmienia faktu ze jesli jeszcze jej nie poslubiles mozesz zmieniac zdanie miliony razy.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.