Musisz go najpierw skonfigurowac. Wszystko masz na tej stronie https://hmt.pl/arts.php?id=108&start=1 jesli nie bedzie dzialalo to sproboj wszystko powtorzyc jeszcze kilka razy. Mi dzialal dopiero po kilkakrotnym konfigurowaniu.
Wysłany: 27 Maj 08 16:05 • Temat postu: Emulator do DS'a
Chcialam zagrac w HM DS tylko mam problem, sciagnelam NDeSmuME stad. Niby dziala, wlacza sie i wogole, ale jest meeeeega wolny i az szlag trafia. Nie znacie jakiegos ktory by dobrze dzialal? Bylabym bardzo wdzieczna.
Wysłany: 27 Maj 08 15:04 • Temat postu: Może to głupie ale...
Pieniadze trafiaja automatycznie do Twojego... portfela? No w kazdym razie automatycznie sie dodaja. A skarb piratow mozesz sprzedac wrzucajac do skrzynki jak wszystko.