Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52382 Wysłany: 10 Paź 04 17:20 • Temat postu: Farmer Fran 3d - zagraj!
znowu zchodzicie z tematu.
odpowiedź jest prosta - max 700 MB.
a mi się wydaje że mniej niż 25 Mb.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52293 Wysłany: 10 Paź 04 17:18 • Temat postu: Farmer Fran 3d - pierwsze scrreny!
ja też


żartuję...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52402 Wysłany: 09 Paź 04 22:17 • Temat postu: Harvest Moon - Oh! A wonderful Life - NEWS
11.11.2004 już pisałem :twisted:
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52400 Wysłany: 09 Paź 04 19:07 • Temat postu: Harvest Moon - Oh! A wonderful Life - NEWS
najpierw niech wyjdzie 8)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52290 Wysłany: 09 Paź 04 18:52 • Temat postu: Farmer Fran 3d - pierwsze scrreny!
:twisted: psizecie nie na temat!
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52397 Wysłany: 09 Paź 04 16:41 • Temat postu: Harvest Moon - Oh! A wonderful Life - NEWS
i będzie na ps2
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52393 Wysłany: 09 Paź 04 14:11 • Temat postu: Harvest Moon - Oh! A wonderful Life - NEWS
Źródło: http://www.bokumono.com/series/oh_wonderfullife/
Panny do zarywania i dzieciaki:
[obrazek]
znany z HM:AWL for Girls system zmiany ubrań - super !!
[obrazek]
dojdzie teraz aż dwójka dzieci - chłopiec z nową bohaterką...
[obrazek]
..i córeczka!
[obrazek]

na koniec link po tapetki: http://www.bokumono.com/series/oh_wonderfullife/wallpaper.html

i przypominamy - premiera 11.11.2004.

Więcej znajdziecie 14.10.2004 *czwartek) na naszej stronie.


Ostatnio edytowany Czwartek, 11 Listopada 2004, w całości zmieniany 1 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52350 Wysłany: 09 Paź 04 12:30 • Temat postu: Przewidziane nagrody.
Cytat:
Heh niezły pomysł
Z dugiej stony troche takie sobie bo ktoś może napisać np Gnysek to Idiota(Bez obrazy) lub coś w tym rodzaju no i będzie troche głupio

skoro ja dodaję wyraz - to raczej się nie da
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52373 Wysłany: 09 Paź 04 12:28 • Temat postu: Farmer Fran 3d - zagraj!
ŚCIĄGAJ

Zparaszam do odeniania domu franka
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52282 Wysłany: 09 Paź 04 12:27 • Temat postu: Farmer Fran 3d - pierwsze scrreny!
pentium 300 Mhz 32 Mb ram
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52280 Wysłany: 09 Paź 04 09:31 • Temat postu: Farmer Fran 3d - pierwsze scrreny!
Cytat:
WOW!
skzd masz game marker 6.0?
kupiłem
Cytat:
o ja cie nie mogę, jak tak wygląda screen to jak będzie wyglądała cała gra!! Nie no normalnie super, ale to chyba będzie mało duże wymogi...
tylko direct X 8.0 (każdy kto ma na kompie jakieś gry raczej go posiada, bo nawet heroes 3 go używają).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52340 Wysłany: 08 Paź 04 20:42 • Temat postu: Przewidziane nagrody.
Każda oaoba której artykuł zostanie umieszczony na stronie - zamiast standardowej wersji poziomu dostaje kurczaki z własnym tytulem. Np:

Fajny jestem!
[obrazek]

Ostatnio edytowany Wtorek, 12 Października 2004, w całości zmieniany 1 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52274 Wysłany: 08 Paź 04 20:35 • Temat postu: Farmer Fran 3d - pierwsze scrreny!
mam już game makera 6.0 - dziś męczyłem się cały dzień, żeby włączyć kamerę.
I oto: pierwszys screen!

[obrazek]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52260 Wysłany: 07 Paź 04 09:31 • Temat postu: Wkręcony kumpel z kalsy
No więc dzisiejszego pięknego dnia - wkręciłem kolegę z klasy. Napierw był jako dejw, potem zmienilem na maciek, żeby nie zauważył z daleka że to ja A ja jestem agnieszką w tym przypadku jako NIKIFOR
Cytat:
Nikifor (8:35)
hej
:-) DEJW :-) (8:36)
hej
Nikifor (8:36)
pogadamy trochę
:-) DEJW :-) (8:36)
oczywiście
:-) DEJW :-) (8:37)
jeśli masz ochotę
:-) DEJW :-) (8:37)
to napisz skąd jesteś
Nikifor (8:37)
trzebinia
:-) DEJW :-) (8:37)
ja jestem z kulic
:-) DEJW :-) (8:37)
a obecnie jestem w szkole w gdańsku
Nikifor (8:38)
uuu to daleko
:-) DEJW :-) (8:38)
a ty z jakiego województwa
Nikifor (8:39)
dolnośląskie
Nikifor (8:39)
na trasie kraków - katowice
:-) DEJW :-) (8:40)
toszkę dalekoo
Nikifor (8:40)
e tam
:-) DEJW :-) (8:41)
ale troszkę
Nikifor (8:42)
a lubisz blondynki
:-) DEJW :-) (8:42)
a do jakiej szkoły chodzisz
:-) DEJW :-) (8:42)

Nikifor (8:42)
do liceum
:-) DEJW :-) (8:42)
to zależy
:-) DEJW :-) (8:42)
ja do technikum
Nikifor (8:42)
jakbym miała skaner to bym ci wysłała zdjęcie
:-) DEJW :-) (8:43)
ja mam w domu i może Ci wyślę
Nikifor (8:43)
super by było
:-) DEJW :-) (8:43)
jak mi podasz adres
:-) DEJW :-) (8:43)
email
:-) DEJW :-) (8:44)
mój ejw102@o2.pl">dejw102@o2.pl
Nikifor (8:44)
sx@vp.pl">psx@vp.pl
:-) DEJW :-) (8:44)
ejw100@wp.pl">dejw100@wp.pl
Nikifor (8:44)
już sobie zapisałam
Nikifor (8:45)
zapytam się kolegów może mają skaner
:-) DEJW :-) (8:47)
a jak wspominasz lata gimnajum i podstawówki
:-) DEJW :-) (8:47)

Nikifor (8:47)
fajnie było
Nikifor (8:47)
tylko chłopacy w mojej klasie to debile byli
:-) DEJW :-) (8:48)
teraz tęsknie
:-) DEJW :-) (8:48)
bo do szkoły mam aż 60 km
Nikifor (8:48)
ooo dużo
Nikifor (8:48)
to tyle co do krakowa ode mnie
:-) DEJW :-) (8:48)
1h jazdy pociągiem
:-) DEJW :-) (8:49)
długo będziesz na gg
Nikifor (8:49)
ja bym tak nie mogła
Nikifor (8:49)
no jeszcze trochę
Nikifor (8:49)
do 10 bo na 10.30 mam do szkoły
:-) DEJW :-) (8:49)
a tak o 1610 będziesz
Nikifor (8:49)
polonistka jest chora
:-) DEJW :-) (8:50)

Nikifor (8:50)
no na 100%
Nikifor (8:50)
bo ja mam do szkoły 2 minuty
:-) DEJW :-) (8:51)
sorki muszę zrobić pracę . wracam za 10 min
Nikifor (8:51)
ok poczekam
Nikifor (8:51)
pujdę się ubrać przez ten czas
:-) DEJW :-) (8:51)
ok'
maciek (9:03)
no jestem
Nikifor (9:04)
cieszę się
Nikifor (9:06)
czemu się nie odzywasz
maciek (9:10)
no miałem przerwę
maciek (9:10)
wyrzucił nas z sali
Nikifor (9:10)
acha
maciek (9:12)
mam głupiego faceta
Nikifor (9:12)
my mamy babkę
Nikifor (9:12)
ale i tak jej nie rozumiem
maciek (9:12)
teraz nam dyktuje
maciek (9:13)
za 2 tyg. mam spr. z dosa
Nikifor (9:13)
o jakimś htmlu nam gadała ostatnio
maciek (9:14)
amy mamy power pointa teraz
Nikifor (9:15)
eee gówno
Nikifor (9:15)
a jakbym mieszkała bliżej umówiłbyś się ze mną
maciek (9:15)
pewnie
maciek (9:15)
tak
Nikifor (9:16)
jeszcze nogdy nie byłam z żadnym chłopakiem na randce
Nikifor (9:17)
bo w szkole sami debile byli i tylko im się moje kształty podobały
maciek (9:18)
u mnie też było takich paru
Nikifor (9:19)
to nie moja wina że mam biust duży
maciek (9:19)
a dziewczyny nie miałem jeszcze bo nie chciałem
Nikifor (9:19)
oo to byśmy do siebie pasowali
Nikifor (9:21)
chyba się przeprowadzę do gdańska
Nikifor (9:21)
zawsze chciałam mieszkać nad morzem
maciek (9:22)
kilka razy byłem'
Nikifor (9:22)
tylko kilka
Nikifor (9:22)
przecież gdańsk jest nad morzem to chyba jesteś tam codziennie
maciek (9:23)
no prawie
maciek (9:23)
muszę kończyć narka
maciek (9:23)
pa
Nikifor (9:24)
a daleko masz od szkoły domorza
Nikifor (9:24)
zaczakj
Nikifor (9:24)
odwróc się
maciek (9:24)
2 km
Nikifor (9:24)
to ja gnysek

no więc kumpel był tak podjarany, że wszystkim pokazywał jak "Agnieszka" (Nikifor) ma opis na GG
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52210 Wysłany: 06 Paź 04 14:23 • Temat postu: Farmer Fran - INFO
zapraszam w takim razie na forum farmera Frana - www.farmerfran.prv.pl
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.