Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52553 Wysłany: 12 Paź 04 10:19 • Temat postu: Dwocipy od lat 3
Wchodzi babcia do autobusu i mówi do kierowcy:
-synu, chcesz orzeszka?
-tak
I zjadł. Nastepnego dnia wchodzi babcia do autobusu:
-syny, chcesz orzeszka?
- a może babcia też sobie zje?
-nie ja nie mam już zębów.
i zjadł.
Następnego dnia wchodzi babcia do autobusu.
-synu, chcesz orzeszka?
- a skąd babcia ma takie dobre orzeszki?
- Wydłubuję je z Tofifee...

****
wiecie dlaczego rynkowski nosi gacie na lewej stronie?
Bo dziewczyny lubią brąz...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52115 Wysłany: 12 Paź 04 09:54 • Temat postu: HMWH
Cytat:
Gnysek mam jeszcze pytanie. Czy sam wiesz skasował ci coś na dysku lub coś w tym stylu. Puścił ci jakiegoś wira??? Z tego co mówił ello_gosciu (chyba) to jemu sam wiesz kto puścił 2 trojany.

sory zę dopiero teraz odpowiadam (i tak post nie na temat)
NIE. Jak można komuś wpuścić trojan - ja tego nir rozumiem - ale jak kots nie ma ANTY-VIRA (czytaj Anty-vola) - to potem płaci za grzechy. Ja dosteję na pocztę full wirusów, ale nortnik wszystkie ladnie usuwa i jestem bezpieczny.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52085 Wysłany: 12 Paź 04 09:35 • Temat postu: Portal - info
wiecie co - wracam do jportalu, tylko wyłączę tamto forum i wgram poprawkę antyhackową.
do czasu aż asm nie zrobię portalu będziemy jechać na Jportalu2.
jednego bądźcie pewni - tego forum już nie zamienię :]*








*(chyba że przemo wyda nową wersję swojego forum - zrobie upgrade)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52307 Wysłany: 12 Paź 04 09:24 • Temat postu: Farmer Fran 3d - pierwsze scrreny!
mozliwe że zmienię kolor mgły, ale chodzi o to, że musiałbym poza planszę (plansza ma 800x600) musiał jeszcze jakieś 1000 długości trawy dorysować, żeby nie było jej końca widać. oznacza to, że trawa poza planszą była by jakieś 5 razy większa niż na planszy. zresztą i tak nie ma potrzeby widzieć więcej

[ Dodano: 12 Paź 2004 09:26 am ]
mariossj napisał(a):
Cytat:
więc wystarczy DX 8.0;
i skąd ja to wezme ?? (prosze pomóż jesteś moją jedyną nadzieją )

ze strony microsoftu?? każda gra wymaga tego DX.
Weź start > uruchom >i wpsiz>dxdiag - dowiesz się jakiego masz DX (pzoa win 95 niektórymi 98 i NT mają go wszystkie). Zresztą poprzedni farmer fran tez wymaga DX 8.0, a jakoś nikt się nie skarży :]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52390 Wysłany: 12 Paź 04 09:22 • Temat postu: Farmer Fran 3d - zagraj!
tyle to ja nawet nie mam na dysku...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52444 Wysłany: 12 Paź 04 09:21 • Temat postu: Zadaj pytanie gnyskowi
Cytat:
czy lubiesz jakąś szuke walki ??
konkretnie nie. natomiast lubię Jakiego Chana
Cytat:
1. Ulubione zwierzę (-ta)
brak
Cytat:
2. Hobby
żeś wyjechał no więc: Harvest Moon, programowanie, pisanie stron www, rysowanie (zwłaszcza komiksów, chyba coś walnę zaniedługo i dam na srtonkę).
Cytat:
kiedy jesteś na GG - w święta, na weekendy, a może tylko raz w roku?
z okazji braku okazji - czsami włączam, ale nie ma mnie dlatego, że zawsze ze mną chce gadać z 10 osób i jak włącze gg to już nic innego robić się nie da. Najlatwiejszy sposób na rozmowę ze mną: e-mail
Cytat:
Czego chcesz spróbować / co chcesz przeżyć w życiu
bardzo trudne pytanie. nawet za bardzo więc nie odpowiem. mam tylko nadzieję, że nie będę musiał przeżywać jakiejś apokalipsy :lol:
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52302 Wysłany: 11 Paź 04 12:59 • Temat postu: Farmer Fran 3d - pierwsze scrreny!
więc wystarczy DX 8.0;

co do rozmazywania tekstur - to wtedy w grze przestają być widoczne niektóre elementy, np. płot wygląda jakby z folii prześwitującej był zrobiony.

[ Dodano: 11 Paź 2004 12:50 pm ]
Tutaj zaprezentuję wam jak to działa:
Po lewej bez wygładzania po prawej z wygładzaniem

[obrazek] [obrazek]

[obrazek] [obrazek]

zauważcie że przy wygladzaniu drzewa są otoczone obwódką w kolorze trawy i nie widać płotu...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52386 Wysłany: 11 Paź 04 12:37 • Temat postu: Farmer Fran 3d - zagraj!
dobra niech ci będzie ;]
wszystko zalezy od muzy ;]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52218 Wysłany: 11 Paź 04 12:36 • Temat postu: Farmer Fran - INFO
no to chyba widziała screeny i demo ;]

[ Dodano: 11 Paź 2004 12:37 pm ]
Cytat:
a bylaby taka mozliwosc zeby moc wybierac czy chcesz byc chlopakiem czy dziewczyna?

pozyjemy zobaczymy - tylko z podrywaniem byłby kłopot (albo łatwe roziązanie - możesz być gejem/lezbijką)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52082 Wysłany: 11 Paź 04 12:34 • Temat postu: Portal - info
na dole forum :] pod wszystkimi dzialami
albo nad postami w każdej kategori (np. http://www.gnysek.wow.net.pl/hmmt/forum/viewforum.php?f=9)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52439 Wysłany: 11 Paź 04 12:28 • Temat postu: Zadaj pytanie gnyskowi
Cytat:
kiedy dowiedziales sie o hm i jakie bylo twoje pierwsze wrazenie po pierwszym uruchomieniu gry ??
to już było ;] ale pierwsze wrażenie - nie moglem się doerwać od BTN aż miesiąc (nawet kiedyś wstawalem tylko i szedlem spać, żeby poznać koniec gry)
Cytat:
1.Kiedy umiescisz moje ikonki??
jak przyjdzie czas - a przyjdzie napewno
Cytat:
2.twoje naj naj przeżycie
naj starszniejsze
kiedyś wracałem z pruszcza z giełdy i ojciec wyjątkowo nie stanął na pasie gdzie również jeździ tramwaj, ale na drugim pasie - mercedes za którym byśmy stali miał zmiażdzoną całą klapę aż do siedzeń pasażera - gdyby ojciec nie zmienił pasa - teraz bym z wami nie gadał - bo nasz samochód miał ścięty bagażnik i w nas tramwaj by się wgniótł i przeszył aż do kierowcy
naj bekowiejsze
Uwaga: Przebiegłem (tego nie wolno) na przejścu dla pieszych, na czerwonym swietle (tego tez nie wolno) - przed radiowozem policyjnym (w ruchu) - i tylko pokiwali mi palcem (jechali na darmową kawę do WCdonalda)
Cytat:
czego najbardziej nielubisz??? czyli co cię najbardziej denerwuje
szkoły i ludzi którzy zadają oczywiste w odpowiedzi pytania (np. czy farmar fran jest na emulator - a co k*rwa ja na gameboya gre robie czy co ?) najbardziej denerwuje mnie mój brat ;]
Cytat:
Po co żyjesz ??
no więc - aby stworzyć grę jakiej ten świat jeszcze nie widział, wyrwać fajną laskę i zrobić coś wielkiego dla tego świata (np. lek na AIDS)
tak serio to żyję po to aby umrzeć...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52295 Wysłany: 10 Paź 04 20:45 • Temat postu: Farmer Fran 3d - pierwsze scrreny!
Widok na las:
[obrazek]
Widok na płot:
[obrazek]

a ta kamera na planszy to oczywiście postać główna, ale nie chciało mi się malować czegoś lepszego

i ostatnimi czasy się zastanawiam czy czasem Farmer Fran nie będzie 3d ? Wtedy premiera była by 1 czerwca, ale za to w grudniu na 100% dało by się pograć przez całą wiosnę (exclusive demo) (30 dni) i sadzić gadać z mieszkańcami i zwiedzać 70% aren.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52434 Wysłany: 10 Paź 04 18:03 • Temat postu: Zadaj pytanie gnyskowi
Cytat:
Jakie dziewczyny lubisz

Fajne. Zależy jak lezy, ale nie lubię szpachelek i tzw. mordoczłapów, a reszta może być, w każdym bądź razie nie ma ideału, bo wszystko zależy od charakteru i stylu bycia kobitki. Ale wiadomo zawsze szuka się najładniejszych (choć nie zawsze z największym... biustem o: )

Cytat:
od ilu pracujesz i chcesz zrobić Farmer Frana?

dokładnie od czerwca 2003 - jakieś 4 miesiące po tym jak dostałem kompa - miesiąc po pomyśle z HMMT (nie wiem czy wiecie, ale pierwotnie strona nazywała się Mineral Town, ale do sieci trafiła jako gnysek moon (niezbyt ładna nazwa))

Cytat:
Co cię zafascynowało w HM i skąd się o nim dowiedziałeś

HM zauważył mój brat w Oficjalny polskim PSX magazynie (nie pamiętam numeru, ale to ten z Snake'iem z MetalGearSolid na okładce).
Potem na ryneczku ją znaleźliśmy - i nie uwierzycie - graliśmy w nią o 4.30 rano !!
no a potem jak kompa dostałem i zobaczyłem beznadziejne HMPL - sami wiecie.


Ostatnio edytowany Poniedziałek, 11 Lipca 2016, w całości zmieniany 1 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52078 Wysłany: 10 Paź 04 17:55 • Temat postu: Portal - info
no, ale obecny portal (mambo) nie zagości długo na stronie - zamierzam napisać wlasny system portalowy - oczywiście systmy te podmienię kiedyśtam z dnia na na dzień, więc już przerw nie bedzie.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52431 Wysłany: 10 Paź 04 17:24 • Temat postu: Zadaj pytanie gnyskowi
Więc dziś mi się nudzi i wpadlem na pomysł - wywiad ze mną przeprowadzony przeze mnie i przez was.
A więc - piszecie pytania a ja na nie odpowiadam :]

Ostatnio edytowany Czwartek, 25 Listopada 2004, w całości zmieniany 1 raz(y).
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.