A wiesz co to jest 0 żyć ?? to znaczy że jak umerzesz to już koniec gry... nie graleś nigdy w crasha czy co. Obiecuję, że nastepne wersję będą bardziej hardcorowe.
koniec - strać wszystkie życia
to jest tylko wersja próbna, chcialem sprawdzić czy pomysł się przyjmie.
W pełnej wersji dodam też szukanie jajek w termogoglach, ratowanie kur przed zamarznięciem, rzucanie śnieżkami. Dodatkowo będzie też można grać innymi postaciami.
Wysłany: 28 Gru 04 00:46 • Temat postu: Nabór do redakcji 2
NIe kłuccie bo dopiero jak dostałem ich nicki to dowiedziałem się "who is who", więc możliwe że wcale nie dojdą do redakcji. Czekam na nowy serwer a do tego czasu skladajcie mi propozycje co do nowej redakcji.
P.S w najbliższym czasie szykuję dla was niespodziankę - mozliwe że uda mi się ją skończyć nawet dzisiaj !
Ostatnio edytowany Wtorek, 28 Grudnia 2004, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 10 Gru 04 13:56 • Temat postu: Farmer Fran - Pierwsze screeny z nowej wersji
eloo_gosciu napisał(a):
no aleś se gnysek wybrał!!akurat 2007 roku będzie koniec świata wg. nostradamusa.......
No a wiecie że przyjmująć że od narodzin chrystusa to dzisiaj jest...1998 rok...a wiecie dla czego??bo zakonnik który obliczał narodziny chrystusa pomylił się o 6 lat.Czyli jeśli od narodzin chrystusa ma być początek ery do od 2004-6=1998!!no to dla tego nie było jakiegoś końca świata 2000 roku(bo miał być) bo 2000 roku jeszcze nie było...aha do tego wszyscy jesteśmy młodsi o 6 lat!!Mwahahh niezłe nie??postaraj się gnysek wydać to szybciej bo nie chce pykać w FF podczas sądu ostatecznego
pomylił się, ale w drugą stronę o około 6-15 lat. Czyli w najlepszym przypadku mamy 2010.
Zresztą czas jest pojęciem względnym. Np. Dzień mógłby trwać 10 godzin a godzina miałaby 100 minut. I o ile łatwiej by się to liczyło.