Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53590 Wysłany: 30 Gru 04 11:15 • Temat postu: Stare nowe forum
Gigaman_ napisał(a):
super....bany i tu zawitały....strona schodzi na psy... a może nie ban tylko zakaz wstepu na 2 miesiące hę :?:

bany są od najmniej roku...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53595 Wysłany: 29 Gru 04 21:08 • Temat postu: Kilka moich propozycji oraz przeciek...
o nie portalu uruchamiać nie będę.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53575 Wysłany: 29 Gru 04 21:05 • Temat postu: Powrót
Ja nie wiem co o tym sądzić, no ale skoro od styczna na stronie się szykują zmiany...
no to zobaczymy.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53519 Wysłany: 29 Gru 04 09:44 • Temat postu: FFZO
A wiesz co to jest 0 żyć ?? to znaczy że jak umerzesz to już koniec gry... nie graleś nigdy w crasha czy co. Obiecuję, że nastepne wersję będą bardziej hardcorowe.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53503 Wysłany: 28 Gru 04 18:40 • Temat postu: Nabór do redakcji 2
jak najszybciej i niech będzie na x
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53515 Wysłany: 28 Gru 04 18:40 • Temat postu: FFZO
koniec - strać wszystkie życia
to jest tylko wersja próbna, chcialem sprawdzić czy pomysł się przyjmie.
W pełnej wersji dodam też szukanie jajek w termogoglach, ratowanie kur przed zamarznięciem, rzucanie śnieżkami. Dodatkowo będzie też można grać innymi postaciami.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53511 Wysłany: 28 Gru 04 18:06 • Temat postu: FFZO
Zapraszam do recenzowania mojej nowej gry FFZO (download ) - robilem ją cały dzisiejszy dzień.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53501 Wysłany: 28 Gru 04 18:04 • Temat postu: Nabór do redakcji 2
3 ale redakcja wybiera kogo.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53499 Wysłany: 28 Gru 04 17:57 • Temat postu: Nabór do redakcji 2
Od jutra zabieram się ostro do pracy.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53465 Wysłany: 28 Gru 04 09:48 • Temat postu: Czcionka
Font maker
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53491 Wysłany: 28 Gru 04 00:46 • Temat postu: Nabór do redakcji 2
NIe kłuccie bo dopiero jak dostałem ich nicki to dowiedziałem się "who is who", więc możliwe że wcale nie dojdą do redakcji. Czekam na nowy serwer a do tego czasu skladajcie mi propozycje co do nowej redakcji.

P.S w najbliższym czasie szykuję dla was niespodziankę - mozliwe że uda mi się ją skończyć nawet dzisiaj !

Ostatnio edytowany Wtorek, 28 Grudnia 2004, w całości zmieniany 1 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53227 Wysłany: 10 Gru 04 13:56 • Temat postu: Farmer Fran - Pierwsze screeny z nowej wersji
eloo_gosciu napisał(a):
no aleś se gnysek wybrał!!akurat 2007 roku będzie koniec świata wg. nostradamusa.......

No a wiecie że przyjmująć że od narodzin chrystusa to dzisiaj jest...1998 rok...a wiecie dla czego??bo zakonnik który obliczał narodziny chrystusa pomylił się o 6 lat.Czyli jeśli od narodzin chrystusa ma być początek ery do od 2004-6=1998!!no to dla tego nie było jakiegoś końca świata 2000 roku(bo miał być) bo 2000 roku jeszcze nie było...aha do tego wszyscy jesteśmy młodsi o 6 lat!!Mwahahh niezłe nie??postaraj się gnysek wydać to szybciej bo nie chce pykać w FF podczas sądu ostatecznego

pomylił się, ale w drugą stronę o około 6-15 lat. Czyli w najlepszym przypadku mamy 2010.
Zresztą czas jest pojęciem względnym. Np. Dzień mógłby trwać 10 godzin a godzina miałaby 100 minut. I o ile łatwiej by się to liczyło.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53301 Wysłany: 10 Gru 04 13:52 • Temat postu: Nabór do redakcji
Uważasz że dobra reputacja nie jest najważniejsza?? to co byś powiedział gdyby arkusz lub gorzej Vol wstąpili do redakcji ??
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53297 Wysłany: 09 Gru 04 15:26 • Temat postu: Nabór do redakcji
Jeśli tylko Eer!0n i Felixia chcą, to mogą być w redakcji bez pisania artykułów.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
53218 Wysłany: 06 Gru 04 18:23 • Temat postu: Farmer Fran - Pierwsze screeny z nowej wersji
następny FF będzie w OPEN GL - i mam nadzieję zebrać do tego czasu team.
Premiera Farmer Fran : Skarby natury (druga część) będzie w 2007 roku.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.