Wysłany: 13 Sty 05 15:17 • Temat postu: Ach ten Vol ...
No więc nasz drogi kolega co imienia nie wymienię, shackował dziś naszego kolegę tidusa, więc prośba - nic nie pisać do niego (do Tidusa) na gg i na pocztę.
Wysłany: 12 Sty 05 19:14 • Temat postu: Farmer Fran - podlewanko, ankieta
co wy z tymi wynikami, gdzieś zniknęły i tyle... Stwierdziłem, że nikt nie dojdzie narazie do redakcji, bo ja narazie kombinuję jakąś zmianę nazwy strony, zmianę serwera i wyglądu... no i wtedy nową ekipkę. Przepraszam was bardzo, ale jak robiłem kokurs to o tym jeszcze nie myslałem.
P.S. jak nadal chcecie poruszać ten temat to złóżcie nowy temat na forum bo bedę dawał bany jak tu ktoś jeszcze coś na ten temat napisze :roll:
Wysłany: 12 Sty 05 18:39 • Temat postu: Farmer Fran - podlewanko, ankieta
Zanim zagłosujecie przeczytajcie uważnie!
Tworząc mojego ukochanego farmera, wpadlem na dość niecodzienny pomysł z podlewaniem, a mianowicie musicie wybrać pomiędzy dwoma wariantami (na ten ktory będzie więcej głosów, ten bedzie w grze):
a) Podlewanie realne: nie posiadasz konewki, rosliny rosną w czasie rzeczywistym, podlewane są przez deszcze. Jesli nie pada kilka dni, rosliny przestaną rosnąć, ale nie uschną. Jesli bedzie padać codziennie, rośliny urosną w zabójczym tempie.
Wysłany: 07 Sty 05 19:07 • Temat postu: Nowe hmmt ? Przeczytaj więcej...
Są rzeczy na niebie i eizmi o ktorych wy zwykli śmiertelnicy nie mozecie wiedzieć.
Problem polega na tym, że na stronię będą wprowadzone wielkie zmiany i nie mam najmniejszej ochoty wprowadzać nowych redków w tajniki portalu, skoro już wkrótce i tak wszystko się zmienia, a zwlaszcza zasady dzialania redakcji.
Pochwalcie się co robiliście w nowy rok.
Ja np. w ostatniej chwili pojechałem do centrum na terg węglowy i miałem okazję posłuchać sobie Lady Pank i jesze jakiś kolesi, i obejżeć zajefajny pokaz fajerwerków. Wracając miaałem okazję posłuchać powtórki z rozrywki w wersji "ludzie z tramwaju na autopilocie", oraz popatrzeć jak koleś załatwia swoje potrzeby do puszki....
Wysłany: 30 Gru 04 22:06 • Temat postu: Nowe hmmt ? Przeczytaj więcej...
W najbliższych dniach planujemy z redakcją przenieść serwer, oraz (ważniejsza modyfikacja) zmienić system na nasz własny z Jportal na HMMT portal. Dzisiaj ukończyłem już większą część.
W nowym systemie: System komentarzy -> teraz emoty i tagi bbcode, będą dostepne pod kliknięciem - tak jak na forum. Jesli podacie nam swój e-mail, inni użytkownicy go nie zobaczą, meil będzie tylko do naszej informacji i nie trzeba go podawać. Możnabędzie też zaznaczyć opcję 'Oczekuje odpowiedzi' - wtedy nam adminom w naszym panelu pokaże się taka informacja i dopuki nie wyslemy odpowiedzi doputy będzie nam ona utrudniała zycie... System artykułów ->W porownaniu z jportalem mój system ma więcj mozliwości np. tworzenie table BBcodem, galerię oraz info o grze generowane dynamicznie (wszystkie gry bedą miały te same tabele, dzieki czemu będzie je łatwiej porównać. System newsów -> teraz do wyboru bedą dwie opcje - 5 ostatnich newsów (standartowa) i wszsytkie newsy. Co w tym dobrego pytacie? A po co robić po 5 newsów na stronie, skoro iększość nie czyta starych newsów, a jak juz jakiegoś szkua, przynajmniej nie będzie klikać w nieskończoność... Dział redakcja -> Dział redakcja zostanie poprawiony, wszyscy redaktorzy będą dynamicznie generowani z bazy mysql. Wysyłanie mejli do redakcji również zostanie poprawione, bez podana miejla nie będzie się dało do nas napisać Dla samych adminów przygotowałem również garść atrakcji - np. aktualizowanie daty tworzenia artykułu do dzisiejszej , ukrywanie ich przed ludźmi, zostawianie notatek dla innch adminów, mozliwość kasowania swoich dzieł tylko przez siebie (bardzo fajna funkcja).
Jak tylko wymysle coś nowego, natychmiast dopiszę to tutaj kolorową czcionką.
wiecie co dzisija odnalazłem nowy sens w tej grze poprostu trzeba wziąść sobie za cel by przejechać przez każdą kolejną bramkę jaka sie pojawi a nie tylko te co sie uda wtedy gra robi sie naprawde fajna trzeba urzywać matrix time a i o pieniek czasmi sie zachaczy dzieki czemu gra sie konczy jedyna zmiana jaka teraz bym wprowadził to to ze zamiast punktu za przejechanie bramki bylby czas ktury upływa jak ktos niebedzie mijał wszystkich bramek to mu czasu braknie i po zawodach
Bardzo dobry pomysł w nowej wersji będzie mijający czas (oczywiście matrix time będzie go zwalniał).