Wysłany: 05 Mar 05 16:13 • Temat postu: Postępy z HMT - coraz bliżej
Dzisaj udało mi się załatwić najważniejsze problemy z forum, zostało komentowanie artykułów (około 2 godzin roboty), dział FAQ (4 godziny), rejestracja (1 godzina), avatary(1-6 godzin), RSS i subskrypcje.
Tymczasem kilka screenow, żebyście uwierzyli:
Możliwości forum:
Strona głowna - najnowszy news, najnowsze pliki, najnowsze arty, najnowsze posty, najlepsze to samo co przed chwilą
Ten dział macie okazję oglądać pierwszy i ostatni raz - dodawanie artykułów (tylko dla redaktorów)
oraz artykuł testujący bbcode (taki jak na forum + mozliwośc robienia tabel z poziomu bbcode
Ostatnio edytowany Sobota, 05 Marca 2005, w całości zmieniany 1 raz(y).
I tk by się na tym forum nie dało ich umieścić - jest zakaz uzywania tagów HMTL i wszystkie automatycznie zamienianie są na znaki zwykle takie jak « » itp.
Wysłany: 03 Mar 05 14:42 • Temat postu: RSS na HMMT
wiesz, jak masz naprzyklad przeglądarkę FireFox (widzę, że Crash ma), to nie będziesz musiał nic instalować, a tak bedziesz mógł. Ale prawede mówiąc zastosowanie to jest tylko fajne, jak nie chce ci się wchodzić na naszą i inne strony z obsługą RSS, bo możesz newsy z nich wyszystkich naraz przeczytać w takowym programi - właśnie go testuję (bo FireFox radzi sobie bez problemu)
Wysłany: 03 Mar 05 13:30 • Temat postu: RSS na HMMT
W związku ze wzrostem popularności kanałów RSS*. planuję wprowadzenie rss w nowym hmmt.
Ankieta u góry. Oczywiście darmowy czytnik RSS byłby do pobrania z naszej strony.
______________________
*RSS - to format prezentacji nagłówków wiadomości. Służy on do publikowania (głównie) wiadomości, dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy wchodzić na strone, zamykać tysiące pop-up'ów, czekać na załadowani się bannerów reklamych, wystarczy włączyć odpowiedni program (czytnik RSS) podać ścieżke do danego kanału i czytać wiadomości ;)
Czytnik RSS (zazwyczaj) pracujący w tle i sam na bieżąco informuje nas o nowej publikacji na danym kanale, zazwyczaj jest to zwykłe okienki, na którym piszę, że jest kolejny news (coś w rodzaju informowania o nowych e-mailach w programach pocztowych typy MS Outlook czy Thunderbird).
Wysłany: 02 Mar 05 11:41 • Temat postu: Czego uczą na lekji polskiego...
wujek_kolacz napisał(a):
kurcze co wy za ksiązki czytacie w szkole ??
to były tylko fragmenty, uczyliśmy się wtedy o średniowieczu
W książce więcej było takich fragmentów, ale w końcu nie tylko w panu tadeuszu były kutasy.... (sznurki jak ktoś nie wie)
Wysłany: 02 Mar 05 11:36 • Temat postu: Zestaw mały talib
bo te ladniejsze rysunki to maluje tylko jak patrzę na oryginał, ewentualnie potem wykorzystuję jakieś zdolności ktore w czasie ich rysowania zauważyłem w mojej naturalnej kresce. Takiej talibowej