Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55920 Wysłany: 05 Mar 05 16:18 • Temat postu: Jak podzielić forum
wiesz prawde mówiąc to będziemy stawiali forum od nowa
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55923 Wysłany: 05 Mar 05 16:13 • Temat postu: Postępy z HMT - coraz bliżej
Dzisaj udało mi się załatwić najważniejsze problemy z forum, zostało komentowanie artykułów (około 2 godzin roboty), dział FAQ (4 godziny), rejestracja (1 godzina), avatary(1-6 godzin), RSS i subskrypcje.

Tymczasem kilka screenow, żebyście uwierzyli:

Możliwości forum:
[obrazek]
Strona głowna - najnowszy news, najnowsze pliki, najnowsze arty, najnowsze posty, najlepsze to samo co przed chwilą
[obrazek]
Ten dział macie okazję oglądać pierwszy i ostatni raz - dodawanie artykułów (tylko dla redaktorów)
[obrazek]
oraz artykuł testujący bbcode (taki jak na forum + mozliwośc robienia tabel z poziomu bbcode
[obrazek]


Ostatnio edytowany Sobota, 05 Marca 2005, w całości zmieniany 1 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55917 Wysłany: 05 Mar 05 15:24 • Temat postu: Jak podzielić forum
Jak podzielić forum - to pytanie zadalem sobie, przeglądając dziś dział Owsyzstkim i niczym - przydały by się nowe działy prawda??

Dotychczasowy podział przedstawia się nastepująco:

-Regulamin, news i Info (chociaż info teraz zniknie)
-Harvest moon
---Gry z serii
---Nasze polskie
-Z innej beczki
--Fan zone
-Humor
-Variable

poddziałów nie podalem, zaproponujcie wlasne nazwy. zarówno Kategorii jak i działów.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55894 Wysłany: 05 Mar 05 09:03 • Temat postu: Rejestracja
Gość napisał(a):
Dlaczego nie da się zarejestrować na Forum ! ! ! :hm11:

Pisze że rejestracja wstrzymana do 1 Marca a jest już 4. ? ? ?

będzie od 14 marca. Pozatym bez rejestracji tez możesz pisać posty na forum.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55862 Wysłany: 04 Mar 05 15:44 • Temat postu: Smoki
I tk by się na tym forum nie dało ich umieścić - jest zakaz uzywania tagów HMTL i wszystkie automatycznie zamienianie są na znaki zwykle takie jak « » itp.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55856 Wysłany: 04 Mar 05 15:26 • Temat postu: RSS na HMMT
oczywiście - to RSS będzie pobierane z newsów (no przecież nie wszysxcy mają RSS), pozatym na stronie będzie czytnik RSS.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55851 Wysłany: 03 Mar 05 18:07 • Temat postu: RSS na HMMT
koleżanka ma slabe łącze - jak jej zainstalowałem foxa, to strony się wczytują zamiast 15 to 3 sekundy !!!
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55847 Wysłany: 03 Mar 05 14:42 • Temat postu: RSS na HMMT
wiesz, jak masz naprzyklad przeglądarkę FireFox[obrazek] (widzę, że Crash ma), to nie będziesz musiał nic instalować, a tak bedziesz mógł. Ale prawede mówiąc zastosowanie to jest tylko fajne, jak nie chce ci się wchodzić na naszą i inne strony z obsługą RSS, bo możesz newsy z nich wyszystkich naraz przeczytać w takowym programi - właśnie go testuję (bo FireFox radzi sobie bez problemu)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55844 Wysłany: 03 Mar 05 13:30 • Temat postu: RSS na HMMT
W związku ze wzrostem popularności kanałów RSS*. planuję wprowadzenie rss w nowym hmmt.
Ankieta u góry. Oczywiście darmowy czytnik RSS byłby do pobrania z naszej strony.
______________________

*RSS - to format prezentacji nagłówków wiadomości. Służy on do publikowania (głównie) wiadomości, dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy wchodzić na strone, zamykać tysiące pop-up'ów, czekać na załadowani się bannerów reklamych, wystarczy włączyć odpowiedni program (czytnik RSS) podać ścieżke do danego kanału i czytać wiadomości ;)

Czytnik RSS (zazwyczaj) pracujący w tle i sam na bieżąco informuje nas o nowej publikacji na danym kanale, zazwyczaj jest to zwykłe okienki, na którym piszę, że jest kolejny news (coś w rodzaju informowania o nowych e-mailach w programach pocztowych typy MS Outlook czy Thunderbird).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52671 Wysłany: 02 Mar 05 21:30 • Temat postu: Którego FF mam robić
Gra będzie odmienna od HM. Wierz mi.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55789 Wysłany: 02 Mar 05 15:43 • Temat postu: Czego uczą na lekji polskiego...
a to ju dzieło siostrzeńca hrabi aleksandra fredry - aleksandra fredro
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
54767 Wysłany: 02 Mar 05 15:42 • Temat postu: Komu się zrąbała PlayStation 2?
ale jak jej nie rpzerobisz to powninni ci wymienić. Pozatym wszyscy wiedzą, że zielone pudełka (PS2 GRADED) Mają żywotność 2 lata.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55786 Wysłany: 02 Mar 05 11:41 • Temat postu: Czego uczą na lekji polskiego...
wujek_kolacz napisał(a):
kurcze co wy za ksiązki czytacie w szkole ??

to były tylko fragmenty, uczyliśmy się wtedy o średniowieczu
W książce więcej było takich fragmentów, ale w końcu nie tylko w panu tadeuszu były kutasy.... (sznurki jak ktoś nie wie)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55646 Wysłany: 02 Mar 05 11:36 • Temat postu: Konkurs NATSUME
dobra dodam sobie sam ostrzeżenie

pod avatarem ma już 1/3/6
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55780 Wysłany: 02 Mar 05 11:36 • Temat postu: Zestaw mały talib
bo te ladniejsze rysunki to maluje tylko jak patrzę na oryginał, ewentualnie potem wykorzystuję jakieś zdolności ktore w czasie ich rysowania zauważyłem w mojej naturalnej kresce. Takiej talibowej
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.