ja nie uzywam takich zmyslnych programów, ale czasami wystarczy przeczytać co się napisało i 90% ludzi zobaczy swoje ewentualne błędy.
Ja rozumiem, że kotś zamiast ż zrobi z albo ł zrobi l - może ma ang. windowsa i mu nie działają polskie, albo poprsostu pisze za szybko jak ja, ale pisanie "peszdłemd oskplepu" to już przesada
Wysłany: 05 Mar 05 18:44 • Temat postu: Postępy z HMT - coraz bliżej
eloo_gosciu napisał(a):
FAjnie to wygląda!!MWAHAH!!aha gnysek,co mająrobić kadeci??
dowiesz się na dniach, narzie musze jeszcze sprawdzi błedy bo co chwile jakiś znajduję (np.dzisiaj jak robiłem edycję postów, to pzy kliknieciu edytuj pojawaiał się całkiem inny temat. Na szczęscie szybko odnalazłem bład - zamiast id postu przekazywałem id kategori )