Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52960 Wysłany: 09 Mar 05 07:58 • Temat postu: SPAM
ja nie uzywam takich zmyslnych programów, ale czasami wystarczy przeczytać co się napisało i 90% ludzi zobaczy swoje ewentualne błędy.
Ja rozumiem, że kotś zamiast ż zrobi z albo ł zrobi l - może ma ang. windowsa i mu nie działają polskie, albo poprsostu pisze za szybko jak ja, ale pisanie "peszdłemd oskplepu" to już przesada
Vol
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
56005 Wysłany: 08 Mar 05 16:59 • Temat postu: Vol
ja nie bylem tego pewnien, ale czasami myslalem sobie "jaja by były jakby on był Volem"
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55649 Wysłany: 08 Mar 05 13:58 • Temat postu: Konkurs NATSUME
tam pisze na ich stronie.
Vol
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
56002 Wysłany: 08 Mar 05 13:58 • Temat postu: Vol
prawda zawsze wychodzi na jaw
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55758 Wysłany: 07 Mar 05 17:46 • Temat postu: ROSE Online
brakuje dx9 czy errory (w win 98 są errory faktycznie) ??
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55797 Wysłany: 06 Mar 05 19:21 • Temat postu: Czego uczą na lekji polskiego...
W niektórych przypadkach można np. cytując
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55752 Wysłany: 06 Mar 05 19:19 • Temat postu: ROSE Online
u mnie pisze, że nie możesz być tutaj dłużej albo coś w te klimaty (zapomniałem)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55749 Wysłany: 06 Mar 05 15:05 • Temat postu: ROSE Online
A mi się loguje i nie chce potem grać w żaden z trzech serwerów.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55795 Wysłany: 06 Mar 05 14:24 • Temat postu: Czego uczą na lekji polskiego...
nie bójmy się tego powiedzieć - chuj
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52339 Wysłany: 06 Mar 05 14:20 • Temat postu: Farmer Fran 3d - pierwsze scrreny!
nie ja jestem w ciągu dnia przez max 30 minut ale ze 100 razy.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55966 Wysłany: 06 Mar 05 11:42 • Temat postu: Funtesty :)
http://gnysek.funtest.pl
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52337 Wysłany: 06 Mar 05 11:04 • Temat postu: Farmer Fran 3d - pierwsze scrreny!
raczej pługi odpadają.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55931 Wysłany: 06 Mar 05 09:50 • Temat postu: Postępy z HMT - coraz bliżej
eloo_gosciu napisał(a):
Wiecie co??dla mnie tylko dodawanie artykułów wyglądało jakoś "Mniej Chaotycznie" a reszta to czasem taki bajzel....
bo ja pisałem tam co popadnie np. yjadbfhadfgahfsds, żeby tylko sprawdzić czy działa.
Na forum jest ze 100 postów z czego 99% brzmi ppp
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55928 Wysłany: 05 Mar 05 18:44 • Temat postu: Postępy z HMT - coraz bliżej
eloo_gosciu napisał(a):
FAjnie to wygląda!!MWAHAH!!aha gnysek,co mająrobić kadeci??
dowiesz się na dniach, narzie musze jeszcze sprawdzi błedy bo co chwile jakiś znajduję (np.dzisiaj jak robiłem edycję postów, to pzy kliknieciu edytuj pojawaiał się całkiem inny temat. Na szczęscie szybko odnalazłem bład - zamiast id postu przekazywałem id kategori )
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
55926 Wysłany: 05 Mar 05 18:41 • Temat postu: Postępy z HMT - coraz bliżej
prostuję dla redakcji
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.