Wysłany: 17 Lut 07 21:00 • Temat postu: gdzie kupić jedzienie w AWL-SE
Wyprzedzam wszystkie twoje następne pytania. Zwierzęta taż kupisz w Food Storage Room - naprzeciwko stodoły w wieżyczce....
Na wszystkie twoje pytania jest ta sama odpowiedź...
tak, są edytory grafiki do gier na GBA, ale FOMT nalezy do tych które mają kodowane palety, tz. jak otworzysz, to się pokazuje wszystko w tak różnych kolorach, że nie wiadomo co z czym (np. wszystko jest fioletowe albo czerwone, a w grze tam będzie kilka różnych kolorów).
Wysłany: 16 Lut 07 09:37 • Temat postu: Pomocy w AWL-SE (Oh!AWL)
narzędzia masz w szopie, resztę możesz kupić naprzeciwko w tej wieżyczce o której wczoraj mówiłem
A van jest dwa razy w miesiącu tylko, zobacz w kalendarzu w które dni.
Wysłany: 15 Lut 07 17:55 • Temat postu: krowa AWL-SE pomocy
Naprzeciwko obory w takiej wieżyczce :] następnego dnia wpadnij tam po kasę (przełączać pomiędzy koszami można się za pomocą L2/R2, bo są trzy, a pomiędzy warzywami/nasionami w koszu z plonami prawą gałką)
Wysłany: 14 Lut 07 19:48 • Temat postu: Chuck Norris
Buli napisał(a):
O Gnysek co za nowość. Za pisanie postów nic nie wnoszących do tematu w spam forum dostaje się ostrzeżenia ;)(patrz post Lodra Forte ) Nie bądzmy już tacy surowi bo w ogóle nikt nie będzie pisał postów, każdy będzie sie bał ;)
Wysłany: 14 Lut 07 18:20 • Temat postu: Harvest moon back to nature - oryginalna gra
fan_HMFoMt napisał(a):
Albo kup magazyn PSX Extreme tam możesz zobaczyć że jest sklep wysyłkowy (ale odkrycie xD) i tam też jest do zamówienia ta gra kosztuje chyba 39zł + Koszt(y) przesyłki