Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18751 Wysłany: 17 Lut 07 22:28 • Temat postu: Farmer Fran
Szkoła, biblioteka, urząd miasta Tarini.
[obrazek]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18750 Wysłany: 17 Lut 07 22:22 • Temat postu: USERS
[obrazek] -> https://hmt.pl/users.php?id=5864

W nowej wersji portalu wszystko będzie, ale ostatnio czasu mało :/
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18749 Wysłany: 17 Lut 07 22:21 • Temat postu: HM : Arrival in Cornnville - Screeny
[obrazek] [obrazek]

[obrazek] [obrazek]

[obrazek] [obrazek]

[obrazek] [obrazek]

[obrazek] [obrazek]

[obrazek] [obrazek]

[obrazek] [obrazek]

[obrazek] [obrazek]

[obrazek] [obrazek]

[obrazek] [obrazek]

[obrazek] [obrazek]

[obrazek]

Mam nadzieję, że to nie koniec


Ostatnio edytowany Sobota, 17 Lutego 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18747 Wysłany: 17 Lut 07 22:11 • Temat postu: Farmer Fran : Birth of Sun
[obrazek]

Oficjalną stronę, oraz forum gry Farmer Fran znajdziecie pod adresem:
http://farmerfran.pwii.pl/



Ostatnio edytowany Sobota, 17 Lutego 2007, w całości zmieniany 2 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18746 Wysłany: 17 Lut 07 22:10 • Temat postu: Harvest Moon : Arrival in Cornville
[obrazek]

Oficjalne forum gry, oraz wszystkie informacje na jej temat znajdziecie pod adresem:

http://www.hmtown.yoyo.pl/viewforum.php?f=22

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18744 Wysłany: 17 Lut 07 21:03 • Temat postu: POMOCY W HM : BTNfg
może masz inaczej skonfigurowane przyciski ?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18743 Wysłany: 17 Lut 07 21:00 • Temat postu: HM AWL-SE
10 dni ma.
A akcja trwa w nieskończoność.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18742 Wysłany: 17 Lut 07 21:00 • Temat postu: gdzie kupić jedzienie w AWL-SE
Wyprzedzam wszystkie twoje następne pytania. Zwierzęta taż kupisz w Food Storage Room - naprzeciwko stodoły w wieżyczce....
Na wszystkie twoje pytania jest ta sama odpowiedź...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18719 Wysłany: 17 Lut 07 09:04 • Temat postu: Edytor
tak, są edytory grafiki do gier na GBA, ale FOMT nalezy do tych które mają kodowane palety, tz. jak otworzysz, to się pokazuje wszystko w tak różnych kolorach, że nie wiadomo co z czym (np. wszystko jest fioletowe albo czerwone, a w grze tam będzie kilka różnych kolorów).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18684 Wysłany: 16 Lut 07 14:10 • Temat postu: Lista postaci
Jest już lista postaci występujacych w grze:
http://farmerfran.pwii.pl/index.php?lang=pl&p=chars
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18677 Wysłany: 16 Lut 07 09:37 • Temat postu: Pomocy w AWL-SE (Oh!AWL)
narzędzia masz w szopie, resztę możesz kupić naprzeciwko w tej wieżyczce o której wczoraj mówiłem
A van jest dwa razy w miesiącu tylko, zobacz w kalendarzu w które dni.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18672 Wysłany: 15 Lut 07 17:56 • Temat postu: Error przywlaczaniu BTN
snes38b napisał(a):
ściągnij emulator z innej strony
po co skoro ten dziala?

Wejdź w opcje > video > i ustaw zamiast PeC jakiś inny plugin graficzny (coś na OpenGl lub DirectX).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18671 Wysłany: 15 Lut 07 17:55 • Temat postu: krowa AWL-SE pomocy
Naprzeciwko obory w takiej wieżyczce :] następnego dnia wpadnij tam po kasę (przełączać pomiędzy koszami można się za pomocą L2/R2, bo są trzy, a pomiędzy warzywami/nasionami w koszu z plonami prawą gałką)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18660 Wysłany: 14 Lut 07 19:48 • Temat postu: Chuck Norris
Buli napisał(a):
O Gnysek co za nowość. Za pisanie postów nic nie wnoszących do tematu w spam forum dostaje się ostrzeżenia ;)(patrz post Lodra Forte ) Nie bądzmy już tacy surowi bo w ogóle nikt nie będzie pisał postów, każdy będzie sie bał ;)
hmm, czyżby mojego posta wcięło ?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18658 Wysłany: 14 Lut 07 18:20 • Temat postu: Harvest moon back to nature - oryginalna gra
fan_HMFoMt napisał(a):
Albo kup magazyn PSX Extreme tam możesz zobaczyć że jest sklep wysyłkowy (ale odkrycie xD) i tam też jest do zamówienia ta gra kosztuje chyba 39zł + Koszt(y) przesyłki

Taniej => http://sklep.psxextreme.pl/ - po co kupować gazetę ?
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.