Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
19015 Wysłany: 03 Mar 07 14:04 • Temat postu: Co by bylo gdybym nagral awl na cd??
oryginał się przycina tak samo jak nasza wersja - czyli ta od nas nie jest w niczym gorsza od oryginału
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18991 Wysłany: 01 Mar 07 20:46 • Temat postu: HM Awl Se problem z roslinami
o AWL-SE chodzi

musisz podlewać dwa razy dziennie, a sezony nadal cię obowiązują, chyba, że masz zhybrydyzowane sadzonki tak że mogą rosnąć w każdą porę roku, no to wtedy nie.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18941 Wysłany: 26 Lut 07 18:37 • Temat postu: pomocz plisss
na koniu pojeździsz po roku, a serce się zmienia od prezentów - ale nie z dnia na dzień a raz na jakiś czas, jak dajesz codziennie prezenty.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18921 Wysłany: 24 Lut 07 22:56 • Temat postu: Proszę o rade...
nie, zjada ją od razu, ale nie było podane po co te info o pizzie potrzebne
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18910 Wysłany: 24 Lut 07 00:27 • Temat postu: Farmer Fran
W grze można już korzystać z padów podłączanych do kompa - wszystkich, które system Windows widzi w Panelu Sterowania. Jest jednak jeden mankament - jeżeli mamy kiepski krzyżak, postać będzie się zatrzymywać gdy zmieniamy kierunek - wtedy gdy wciśniemy go pod kątem, bo nie odpowiada za to żaden kierunek w grze :/ Ale poza tym działa dość fajnie, ja ustawiłem sobie grę podobnie jak w BTN i przypomniały mi się stare dobrze czasy

[obrazek]

Matizo: A kto musiał go przekonywać, no kto? O litości, czuje się niedoceniony
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18901 Wysłany: 23 Lut 07 18:24 • Temat postu: Farmer Fran
Ktoś pytał o pada w farmerze franie - dziś kupiłem, działa - wiec będzie. Więcej informacji jutro z rana.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18896 Wysłany: 22 Lut 07 23:23 • Temat postu: elo :D trza mi powiedziec cos <lol>
kamień jest tez potrzebny do jednego z przepisów
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18895 Wysłany: 22 Lut 07 23:22 • Temat postu: Proszę o rade...
1. Artykuł o dziewczynach z BTN
2. Kai ją latem na plaży sprzedaje, albo możesz ją zrobić przepisem:
Cytat:
39 Pizza
Cheese, Flour, Ketchup
----
Oven, Rolling Pin
3. W soboty jest TV shopping, wtedy idziesz do Innu i zamawiasz to co akurat tam sprzedają. TV shopping jest tylko, gdy masz rozbudowaną kuchnię i nie masz wszystkich garnków oraz power berry które można nabyć tylko w telezakupach mango.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18873 Wysłany: 21 Lut 07 14:10 • Temat postu: HMT jest wszędzie
milka;) napisał(a):
przetłumacz mi to na język niemiecki to pogadamy... :bad:
Wiesz że własnie łamiesz regulamin? Odświeżanie starych postów i nie wprowadzanie niczego nowego do tematu. Na razie informuje, ale potem będą leciały ostrzeżenia.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18872 Wysłany: 21 Lut 07 14:07 • Temat postu: Farmer Fran
Game Maker jest darmowy, ale trzeba zarejestrować, żeby móc korzystać z wszystkich funkcji - część naprawdę zaawansowanych jest niedostępna jeżeli nie masz zarejestrowanej wersji (głownie struktury typu kolejki, stosy, zaawansowane wyświetlanie grafiki, funkcje 3d, funkcje multiplayer oraz rozszerzanie o dll'e).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18853 Wysłany: 20 Lut 07 21:43 • Temat postu: EMULATOR PS2
krzyfo napisał(a):
witam
mam problem jak wlanczan harvest moon na psx przez emulator to czas za szybko leci i nie mam czasu na zrobienie kilku rzeczy
doradzcie cos please :cry:

czwarty temat na tym forum - przyklejony nawet, żeby był na górze: https://hmt.pl/viewtopic.php?t=2771
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18852 Wysłany: 20 Lut 07 21:42 • Temat postu: Farmer Fran
Fryzuji napisał(a):
Jak ci sie uda wydac ta gierke to chetnie ja kupie bardzo dobry pomysl bylby z tymi update'ami przemysl to

gra nie będzie płatna - a już na pewno nie ta część. Jak ukończę tą, to planuję prace nad wersją 3d - ta będzie kosztować w okolicach 20 złotych i postaram się znaleźć jakiegoś wydawcę. Ale to dalekie plany i na razie pozostańmy przy tym co mamy
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18800 Wysłany: 18 Lut 07 23:04 • Temat postu: Harvest Moon:A Wonderful Life Special Edition skąd wziość konia
latem go dostaniesz.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18786 Wysłany: 18 Lut 07 19:43 • Temat postu: Błędy na stronie
nawet cytować nie umiesz... oj człowieku, jakieś leczenie proponuję...
dostajesz ostrzeżenie
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
18753 Wysłany: 17 Lut 07 22:46 • Temat postu: USERS
22.02.2006
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.