Wysłany: 30 Maj 07 17:00 • Temat postu: Pytania dotyczące HM STH
no właśnie je sie daje psu
nie ma żony, na bank - gra trwa tylko rok.
poza tym za drugim czy trzecim razem, nie będziesz musiał już sadzić ani nawet mieć zwierząt - akurat w tej cześci kasy nie brakuje.
Wysłany: 29 Maj 07 17:55 • Temat postu: Pytania dotyczące HM STH
1. U marty (Clove Villa, na parterze, przy lodówce)
2. Nie sprzedaje sie, je sie
3. Nie. Scenki dotycza fabuły gry, a więc ratowania wioski przed zniszczeniem - jest 9 różnych historii, ale za każdym razem tylko jedną z nich możesz wykonać do końca - od ciebie zalezy którą.
4. Chyba 3 pola trawy kosi
5. Konewki lepszej nie ma
Wysłany: 24 Maj 07 16:33 • Temat postu: Mam kilka pytań.(hm:btn)
musztard napisał(a):
1. Jak się zapisuje i ile miejsca zajmuje save. Miałem 3 bloki i było za mało.
2. Gdzie są kopalnie?
3. Co najlepiej mieć napoczątku? Zwierze(jakie?) czy rośliny(jakie?)?
4. Można samemu wytwarzać narzędzia?
5. Ile razy trzeba uderzać żeby rozwalić głaz(lub pień)?
1. 4 bloki, goto sleep and make dairy
2. całoroczna za wodospadem, zimowa w zimie na środku jeziora na mothers hill
3. zobacz sobie opis na stronie (poradnik)
4. nie, ale można ulepszać
5. potrzebujesz ulepszone narzędzia, potem przytrzymujesz dłużej kwadrat i zaleznie od ulepszenia walisz mniej razy. zykłymi narzędziami rozwalisz tylko kamyki i drewienka.
Ostatnio edytowany Czwartek, 24 Maj 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Po pierwsze nie ten dział, temat przeniesiony.
Po drugie, nagraj jako obraz płyty i tyle. prędkość 16x albo 8x albo nawet 2x jak jest dostępna. konsola musi być przerobiona i na tym się kończy zabawa.
Wysłany: 22 Maj 07 17:07 • Temat postu: wirtualnystadion
ze stadionami zdążą, ja się bardziej martwie o autostrady i o łapówki dla polityków :] bo kaczory na pewno przy okazji, że następną kadencję nie będą rządzić, to się obłowią teraz (ale do czasu euro będize nowa władza, więc w dwa lata może nadrobią)
Wysłany: 21 Maj 07 22:37 • Temat postu: Problem z Harvest Moon AWL SE na PS2 !!!!
zalezy jaka wersja. stare od 150, slim od 200 - polecam Rippera, bo jest go łatwo wyłączyć aby móc grać online na oryginałach (na piratach tez sie da, ale trzeba mieć oryginała do spatchowania płyty, w sumie wyższa szkoła jazdy)