Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
21168 Wysłany: 02 Lip 07 21:11 • Temat postu: Zastanawiam sie czy warto
jak blog to tylko z http://wordpress.org/
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
21167 Wysłany: 02 Lip 07 21:10 • Temat postu: Pytanko BTN
no dokładnie. możesz na kartce zapisywać i chować do pudełka z grą, lub na kompie w notatniku zapisywać.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
21078 Wysłany: 29 Cze 07 09:59 • Temat postu: Pytanie o savy
na emulatorze używaj opcji save state. Nie pamiętam już skrutów (F1 i F3, któryś jest do wczytywania, któryś do zapisywania), możesz wtedy zapisać w każdym momencie gry jakim tylko chcesz
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
21063 Wysłany: 27 Cze 07 13:32 • Temat postu: Małe pytanko.
u dziadka na dole w prawym rogu mapy (w mieście)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
21043 Wysłany: 26 Cze 07 13:15 • Temat postu: That's my HMT
ciekawe czy mnie też się odważysz zkomiksować
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
21042 Wysłany: 26 Cze 07 13:14 • Temat postu: Kody
wejdź w dział HM:BTN na stronie i popatrz, czy są tam kody...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
21033 Wysłany: 25 Cze 07 23:18 • Temat postu: Farmer Fran : BOS - Demo 0.3
no bo jest zamknięta a że pisze, bo już tabliczki zrobiłem
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
21021 Wysłany: 25 Cze 07 11:19 • Temat postu: Problem ze sciaganiem HM BTN :/ pomocy
a na płytę obraz został nagrany ?, bo sam plik to jeszcze nic nie robi, a i nagranie go bezpośrednio na płytę nic nie da...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
20942 Wysłany: 20 Cze 07 22:27 • Temat postu: Piractwo komputerowe
dobrze, że kolumba oszczędzili, bo by dzisiaj USA nie było
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
20907 Wysłany: 18 Cze 07 20:32 • Temat postu: Pytanie!!!
jest ponad 20 000 tematów, jakbym każdy miał zamykać, to wiesz ile czasu by potrzeba ? po co zamykać, czasem jest potrzeba odświezenia, jak ktoś łopatologicznie musi
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
20904 Wysłany: 18 Cze 07 19:16 • Temat postu: Użytkownicy
https://hmt.pl/users.php?id=719
https://hmt.pl/users.php?id=722
https://hmt.pl/users.php?id=7146

te samy daty urodzin i nicki podobne
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
20889 Wysłany: 17 Cze 07 23:41 • Temat postu: Użytkownicy
Domka napisał(a):
A po co ci jego profil? ;/ (przeszukaj sobie te kilkanaście stron userów skoro ci tak zależy ) Też pamiętam gościa ;)

kilkanaście? 400 to klikaset chyba
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
20878 Wysłany: 17 Cze 07 11:59 • Temat postu: Użytkownicy
hehe, w nowej wersji portalu wyszukiwanie userów będzie już sprawne
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
20782 Wysłany: 12 Cze 07 21:24 • Temat postu: Boty na stronie !!!
UWAGA !!!
W związku z nasilającymi się atakami robotów na nasze forum, przez cały miesiąc czerwiec we wszystkich działach mogą wypowiadać się tylko zarejestrowani użytkownicy.
Przepraszamy za niedogodności, w najnowszej aktualizacji portalu która przewidziana jest na drugą połowę czerwca problem zostanie poprawiony a możliwość pisania przez gości przywrócona.

Obecny postęp prac nad wersją 4.0 portalu HMT
[||||||||||] - 85%

Ostatnio edytowany Środa, 18 Lipca 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
20563 Wysłany: 02 Cze 07 18:06 • Temat postu: Skad wziasc jedzienie dla konia;/?
yyy fakt, zobaczylem litere k i myślałem że o krowy chodzi
konia się tylko szczotkuje
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.