Wysłany: 29 Cze 07 09:59 • Temat postu: Pytanie o savy
na emulatorze używaj opcji save state. Nie pamiętam już skrutów (F1 i F3, któryś jest do wczytywania, któryś do zapisywania), możesz wtedy zapisać w każdym momencie gry jakim tylko chcesz
Wysłany: 18 Cze 07 20:32 • Temat postu: Pytanie!!!
jest ponad 20 000 tematów, jakbym każdy miał zamykać, to wiesz ile czasu by potrzeba ? po co zamykać, czasem jest potrzeba odświezenia, jak ktoś łopatologicznie musi
Wysłany: 12 Cze 07 21:24 • Temat postu: Boty na stronie !!!
UWAGA !!!
W związku z nasilającymi się atakami robotów na nasze forum, przez cały miesiąc czerwiec we wszystkich działach mogą wypowiadać się tylko zarejestrowani użytkownicy.
Przepraszamy za niedogodności, w najnowszej aktualizacji portalu która przewidziana jest na drugą połowę czerwca problem zostanie poprawiony a możliwość pisania przez gości przywrócona.
Obecny postęp prac nad wersją 4.0 portalu HMT
[||||||||||] - 85%
Ostatnio edytowany Środa, 18 Lipca 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).