Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
28699 Wysłany: 06 Maj 08 19:42 • Temat postu: matura 2008
Nie wiem Na technika elektronika podobno
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
28692 Wysłany: 06 Maj 08 18:23 • Temat postu: matura 2008
Środa Matma, następna środa Informatyka. 19 maja Polak ustny, 29 maja Angol ustny. No i 16 i 18 czerwca egzaminy zawodowe.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
28682 Wysłany: 06 Maj 08 13:23 • Temat postu: matura 2008
Ale druga część rozszerzonego była do dupy. No i fakt, że pierwszą część napisaliśmy w 30 minut i potem półtorej godziny czekaliśmy na drugą, szwendając się po mieście...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
28660 Wysłany: 05 Maj 08 15:13 • Temat postu: River King: Mystic Valley
Ja recenzję na PS2 dla okami mam, jeszcze z japońskiej wersji, pisanią jakieś 30 godzin po premierze, więc nie znając wszystkich zalet tej gry
Ale możesz pisać swoją, zresztą pod Wii też inaczej sie bedzie grało
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
28646 Wysłany: 05 Maj 08 12:36 • Temat postu: matura 2008
Ja Czytanie ze zrozumieniem - napisałem wszystko, ale wiadomo, jest klucz więc zakładam, że na 20 punktów dostanę tak z 15, a reszta może się nie zgadzać. Część druga - lałem wodę o Lalce, bo nie czytałem tego, ale dało radę. Jak dostanę nawet 10 na 50 punktów to i tak mam już 25 czyli matura zdana
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
28632 Wysłany: 04 Maj 08 21:28 • Temat postu: River King: Mystic Valley
https://hmt.pl/arts.php?id=152 a poza tym w rotatorze na stronie głownej jest
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
28628 Wysłany: 04 Maj 08 20:59 • Temat postu: Jak rzucać fryzbi?
To sprawdź inne - zobacz w konfiguracji pada jakie masz klawisze ustawione i je sprawdź.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
28584 Wysłany: 04 Maj 08 11:20 • Temat postu: Futuristic Harvest Moon
23 dnia zimy jest o 20:00 jakiś konkurs gotowania, 24 rano wstajemy i od razu idziemy do lasu pogadać z krasnalami. Wygląda na to, że wszystkie skrzynki będą już otwarte i można zabrać resztę kryształów. Będzie można już odblokować pomarańczowe i zielone pole. W którejś z jaskiń otworzą sie teraz kolejne drzwi i tam znajdziemy kolejne kryształy.
Następnego dnia idziemy nad East Lake, które jest zamarznięte, ale znajduje się na nim przerębl - a tam kolejne dwa gemy. Gdzieś skrajnie z prawej będzie półka na którą da się zejsć a nie da się wrócić - tam znajdziemy ostatnie gemy i wyjdziemy w pierwszej jaskini. Teraz wracamy do lodowego grala w przerębli i na tym kończy się gra. Chociaż tak naprawdę potem można grać jeszcze dalej

Mogą być jakieś nieścisłości, bo na szybko tłumaczyłem to z GameFAQsów, ale jestem w tym samym miejscu co wy i też mi sie to przyda
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
28206 Wysłany: 23 Kwi 08 11:49 • Temat postu: problem
Zadać pytanie w innym dziale forum ?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
28175 Wysłany: 22 Kwi 08 16:51 • Temat postu: Fotki, foteczki
Oj, bo komuś wizytę złożę
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
28162 Wysłany: 21 Kwi 08 22:52 • Temat postu: Fotki, foteczki
Dobra, dobra, ale pamiętaj, że już też mam swoje lata Ale fakt, że na HMT mamy trochę naprawdę ładnych dziewcząt :afro:
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
28154 Wysłany: 21 Kwi 08 21:30 • Temat postu: Fotki, foteczki
Popuri, czy mi sie zdaje, czy z Ciebie się coraz lepsza laska robi ?
Ja sie chyba bede musiał przeprowadzić gdzieś na drugą stronę polski, bo widze, ze tam najlepsze dziewczyny są
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
27968 Wysłany: 20 Kwi 08 11:14 • Temat postu: Harvest Moon : A Wonderful life SE [część 2] Download
btjunkie.org i sobie na torrentach poszukaj
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
27892 Wysłany: 19 Kwi 08 11:19 • Temat postu: huston, we have problem
jaki obraz, gdzie masz ten obraz i co to ma wspólnego z działem informacje ?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
27496 Wysłany: 07 Kwi 08 22:33 • Temat postu: pomocy jak to odpalic?
https://hmt.pl/viewtopic.php?t=2771
https://hmt.pl/arts.php?id=108

Wszystko jest od dawna na stronie...
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.