Wysłany: 13 Lis 08 22:23 • Temat postu: HMT v3.6 - zmiany, zmiany, a będzie jeszcze więcej :)
Ten pierwszy nie Dużo mam już zrobione, resztę będę na bieżąco dopracowywał. Zresztą drugi update też nie ma jakichś znaczących trudności, ba, powiedział bym, że to głównie kosmetyka Dlatego możliwe, że oba połączę, ale do świąt na bank będzie to zrobione
W najbliższym czasie będę szukał jeszcze kogoś, kto mógłby nam obecną grafikę nieco poprawić i tchnąć świeżością w HMT
A no i kampania reklamowa się szykuje, tj. wymiana buttonów, bo nie robiłem tego od jakichś 3 lat
Wysłany: 13 Lis 08 21:58 • Temat postu: HMT v3.6 - zmiany, zmiany, a będzie jeszcze więcej :)
Jak wiecie niedawno HMT zaliczyło mały update w postaci HMTv i kilku innych poprawek - to dopiero początek zmian na HMT. Obecnie pracuję nad kolejnymi zmianami, tj. ulepszeniem HMTv, poprawkami w działach z artykułami i mnóstwo innych pierdół. Pełna lista poniżej, ja mam jednak inną prośbę - piszcie czego wam na HMT brakuje, co ulepszyć, zaproponujcie może zmiany w wyglądzie, a ja postaram się to wszystko na bieżąco poprawiać.
Kod:
HMT v3.6 - przełom listopad / grudzień '08
- poprawki JavaScript i przejście na jQuery
- poprawki szybkiej odpowiedzi, która nie oznacza się jako przeczytana (WTF?)
- poprawki edytora BBCode w postach (to te guziki B I U Cytat itd.)
- poprawki narzędzi moderatorów
- bany
- poprawki działów z artykułami (wyłączenie uśmieszków, zwiększenie czytelności)
- lista nowych postów, artów i filmików
- likwidacja działu FAQ
- zmiana strony głównej
- poprawka tworzenia miniaturek za dużych obrazków na forum
- modyfikacje prawego menu
- przeniesienie shoutboxa z forum na stronę główną + cache
- lista osób z urodzinami
Kod:
HMT v3.7 - koniec grudnia '08
- nowe opcje w profilach
- uproszczenie procesu rejestracji
- dodanie wyłączonej obecnie wyszukiwarki na stronie
- czat w ajaxie
- zmiany wyświetlania profili i listy userów (przeszukiwanie)
Kod:
HMT v3.8 - '09
- komentarze
- prywatne wiadomości
- przyjaciele
? profile last.fm (nie wiem, czy znajdą się chętni)
... coś jeszcze ?
HMT v4 natomiast spodziewane jest potem, bo na razie jakoś nie jestem przekonany w kwestii przejścia na tak mroczny wygląd Zresztą ta liczba poprawek to chyba dokładnie to, co na HMT v4 miało by być, więc w sumie... zabraknie tylko moderatorów, ale i na to znajdę rozwiązanie
Wysłany: 04 Lis 08 20:11 • Temat postu: Fotki, foteczki
Ta, ja też się zastanawiałem 3 razy, która to Domka. Tak aktualnego zdjęcia jeszcze nie było.... no chyba, że Domka ma naprawdę 30 lat i nas oszukuje, dając zdjecia z dzieciństwa
Wysłany: 27 Paź 08 18:08 • Temat postu: Okami - czyli Ami bierze sprawy w swoje cztery łapy ^-^
W dialogach i menu dali angielski tekst i to wszystko. No i imiona nieco różnią się od oryginału (po japońsku jest bodaj Issun, po angielsku Itsukun, a Ushikawa to Wakka chyba), ale nie są to jakieś super wielkie różnice. No i zamiana kółka z krzyżykiem w menusach, tak samo jak w MGS.
W samym gameplayu i grafice nie zmieniono zatem nic.
Wysłany: 25 Paź 08 09:04 • Temat postu: Okami - czyli Ami bierze sprawy w swoje cztery łapy ^-^
Nie muszę już dodawać, że w serwisie giery.eu w mojej recenzji (pierwsza w polsce) gra dostała 40/40, a ja sam przeszedłem ją po japońsku a potem po angielsku, za każdym razem spędzając przeszło 40 godzin z Amateratsu i Itsukunem
Zdecydowanie jedna z najlepszych gier na PS2 - po pierwsze, dla tego, ze jest dość długa, ba, jak na dzisiejsze standardy to strasznie długa, po drugie ma fenomenalną grafikę, po trzecie - niesamowitą fabułę, po czwarte - fenomenalny soundtrack (btw. na ocremix.com jest remake końcowego theme z Okami - jeszcze lepsze, niż oryginał !).
Moim zdaniem, to jest taki Must Have razem z God of War, MGS3 i FF XII na PS2.
Wysłany: 16 Paź 08 19:24 • Temat postu: pad z ps2 do pc
buchasyn napisał(a):
no to jest oczywiste, mam przejściówkę na USB. Wszystko działa tylko że w grze nie działa.
Jeżeli pad jest widoczny w Panelu Sterowania w Kontrolerach Gier, to w grze (emulatorze) musisz przejść do konfigurowania sterowania i zamiast klawiszy ustawić odpowiednie guziki na padzie