Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
35237 Wysłany: 28 Lis 08 19:14 • Temat postu: Miesiąc, Dzień i Kolor
Kłóciłem się z napaloną murzynką bo nigdy nie byłem w szkole xD
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
35172 Wysłany: 26 Lis 08 16:05 • Temat postu: Problem z legendarną rybą w zimowej kopalni
To jest dość losowe zdarzenie. Trzeba próbować do skutku.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
35152 Wysłany: 25 Lis 08 19:11 • Temat postu: Gnysek!!
No dziękuję, dziękuję, z życzeniami najbardziej trafił Buli Ale w sumie zyczenie najlepszego też można odebrać tak samo
Dzięki :*
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
35084 Wysłany: 22 Lis 08 22:51 • Temat postu: CrS i jego zarąbiste dzieła xD
Dokładnie to Adobe Flash. Reszta to tylko podróby
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
35060 Wysłany: 22 Lis 08 13:25 • Temat postu: Parę pytań od początkującego. - AWL
W HM:AWL nie ma kowala Nie ten temat!
Ale odpowiem - ten kamień można dostać w zimowej kopalni (zawsze zapominam czy to Orichalcum czy Adamant)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
35017 Wysłany: 20 Lis 08 10:35 • Temat postu: HMT v3.6 - zmiany, zmiany, a będzie jeszcze więcej :)
Na dzień dzisiejszy wygląda to tak:

http://img227.imageshack.us/img227/8594/hmt362mg4.jpg

[obrazek]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
35016 Wysłany: 20 Lis 08 09:30 • Temat postu: Japonia!
Ja taką stronę kiedyś znalazłem, chociaż trochę mało informacji: http://www.japonka.pl/moodle/
Ogólnie to zauważyłem, że takie strony z kursami są tworzone tak, że zrozumieją je i tak tylko Ci, którzy już wiedzę na nich dostępną posiadają
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
34957 Wysłany: 17 Lis 08 09:49 • Temat postu: HMT v3.6 - zmiany, zmiany, a będzie jeszcze więcej :)
No, zapomniałem o tym, a w jednej z wersji testowych to już miałem napisane nawet, więc odszukam i poprawię Wczoraj sobie taki nowy moduł napisałem, dzięki któremu mogę raz dziennie to sprawdzać więc nawet bazy danych nie obciążę
Dodane do listy
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
34950 Wysłany: 16 Lis 08 21:07 • Temat postu: co to znaczy
dosłownie to znaczy "przespać" (over - poza coś, skończyć; sleep/slept - spać).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
34908 Wysłany: 16 Lis 08 10:58 • Temat postu: HMT v3.6 - zmiany, zmiany, a będzie jeszcze więcej :)
I posiedzieć na studiach rok dłużej
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
34906 Wysłany: 16 Lis 08 00:07 • Temat postu: HMT v3.6 - zmiany, zmiany, a będzie jeszcze więcej :)
Dobra, to co dzisiaj zrobiłem, to wygląda tak: http://img151.imageshack.us/img151/4382/hmt361kx8.jpg
Huh, tak mi się nie chce uczyć na koło z matmy dyskretnej
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
34890 Wysłany: 15 Lis 08 10:08 • Temat postu: HMT v3.6 - zmiany, zmiany, a będzie jeszcze więcej :)
Domka napisał(a):
Huh pasek ilości odwiedzin xD Aż się będę bała tam spojrzeć ;D Te liczby wyrażone w 1000... ;F

Hehe, przy okazji można sprawdzić ile dni robię już HMTv4 Obecnie jest 193, jakby ktoś powątpiewał, czy pracuję nad tą wersją - tworzenie jej naprawdę zajmuje aż tak wiele czasu.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
34882 Wysłany: 14 Lis 08 23:10 • Temat postu: HMT v3.6 - zmiany, zmiany, a będzie jeszcze więcej :)
wujka ktoś chyba z kropek i przecinków okradł hh:
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
34869 Wysłany: 14 Lis 08 17:21 • Temat postu: HMT v3.6 - zmiany, zmiany, a będzie jeszcze więcej :)
Cytat:
a tak w ogóle o ten skin od Atlasa jest aktualny czy się z nim pożegnaliśmy

To jest dobry skin, ale waham się go wrzucać na HMT. Fakt, że strona by dojrzała mocno, ale nie wiem czy nie jest to zbyt mroczne. Dlatego odsuwam ciągle te zmiany bo czegoś mi tam brakuje. Chociaż z drugiej strony np. http://blog.us.playstation.com/ ma podobną kolorystykę i jest ok. Tak naprawdę chodzi o problemy z grafikami gif, które mają białe krawędzie - na białym tle nic im nie przeszkadza, ale na ciemnym każdy jeden jasny piksel psuje efekt.

Cytat:
Coz, musialabys miec ogolne pojecie o grafice min. do zrobienia tla, ikon, topu, wiesz ile tu jest roboty?
Zmieniając tylko kolory ikon - jakieś 3 godziny, z moim szablonem

Cytat:
co do skinów to jakbym wiedziała jak to się mniej więcj robi to bym chęnie coś skrobnęła
Sam szablon to pikuś, ale potem trzeba to przerobić do HTMLa i CSS, tak, żeby to się układało, a na koniec stworzyć ponad 50 stron z szablonami różnych fragmentów strony i wszystko sprawdzić pod każdą z przeglądarek (IE6,IE7,Firefox,Opera).

Np. od szablonu Arthasa do obecnej wersji zmieniłem już naprawdę wiele:
http://img91.imageshack.us/img91/4002/hmtav4pt5.jpg
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
34846 Wysłany: 14 Lis 08 10:01 • Temat postu: HMT v3.6 - zmiany, zmiany, a będzie jeszcze więcej :)
Dokładnie. Nowy skin to około 2-3 dni roboty, a potem każda poprawka na stronie wymaga poprawiania dwóch skinów naraz i każdą pierdołę muszę wprowadzać podwójnie. Ale na pewno jakieś skiny się jeszcze pojawią.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.