Ja taką stronę kiedyś znalazłem, chociaż trochę mało informacji: http://www.japonka.pl/moodle/
Ogólnie to zauważyłem, że takie strony z kursami są tworzone tak, że zrozumieją je i tak tylko Ci, którzy już wiedzę na nich dostępną posiadają
Wysłany: 17 Lis 08 09:49 • Temat postu: HMT v3.6 - zmiany, zmiany, a będzie jeszcze więcej :)
No, zapomniałem o tym, a w jednej z wersji testowych to już miałem napisane nawet, więc odszukam i poprawię Wczoraj sobie taki nowy moduł napisałem, dzięki któremu mogę raz dziennie to sprawdzać więc nawet bazy danych nie obciążę
Dodane do listy
Wysłany: 15 Lis 08 10:08 • Temat postu: HMT v3.6 - zmiany, zmiany, a będzie jeszcze więcej :)
Domka napisał(a):
Huh pasek ilości odwiedzin xD Aż się będę bała tam spojrzeć ;D Te liczby wyrażone w 1000... ;F
Hehe, przy okazji można sprawdzić ile dni robię już HMTv4 Obecnie jest 193, jakby ktoś powątpiewał, czy pracuję nad tą wersją - tworzenie jej naprawdę zajmuje aż tak wiele czasu.
Wysłany: 14 Lis 08 17:21 • Temat postu: HMT v3.6 - zmiany, zmiany, a będzie jeszcze więcej :)
Cytat:
a tak w ogóle o ten skin od Atlasa jest aktualny czy się z nim pożegnaliśmy
To jest dobry skin, ale waham się go wrzucać na HMT. Fakt, że strona by dojrzała mocno, ale nie wiem czy nie jest to zbyt mroczne. Dlatego odsuwam ciągle te zmiany bo czegoś mi tam brakuje. Chociaż z drugiej strony np. http://blog.us.playstation.com/ ma podobną kolorystykę i jest ok. Tak naprawdę chodzi o problemy z grafikami gif, które mają białe krawędzie - na białym tle nic im nie przeszkadza, ale na ciemnym każdy jeden jasny piksel psuje efekt.
Cytat:
Coz, musialabys miec ogolne pojecie o grafice min. do zrobienia tla, ikon, topu, wiesz ile tu jest roboty?
Zmieniając tylko kolory ikon - jakieś 3 godziny, z moim szablonem
Cytat:
co do skinów to jakbym wiedziała jak to się mniej więcj robi to bym chęnie coś skrobnęła
Sam szablon to pikuś, ale potem trzeba to przerobić do HTMLa i CSS, tak, żeby to się układało, a na koniec stworzyć ponad 50 stron z szablonami różnych fragmentów strony i wszystko sprawdzić pod każdą z przeglądarek (IE6,IE7,Firefox,Opera).
Wysłany: 14 Lis 08 10:01 • Temat postu: HMT v3.6 - zmiany, zmiany, a będzie jeszcze więcej :)
Dokładnie. Nowy skin to około 2-3 dni roboty, a potem każda poprawka na stronie wymaga poprawiania dwóch skinów naraz i każdą pierdołę muszę wprowadzać podwójnie. Ale na pewno jakieś skiny się jeszcze pojawią.