Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

Artykuł zawiera niedociągnięcia

Ten artykuł został napisany więcej niż 5 lat temu, w czasach, gdy redaktorzy byli jeszcze młodzieńcami :)
Informacje w nim zawarte mogą być niekompletne, a gramatyka i stylistyka niekoniecznie najlepsze.
W miarę wolnego czasu artykuły na stronie są poprawiane, niestety ten wciąż czeka w kolejce.


W Harvest Moon GBC 1, mamy tylko 7 wydarzeń, których nie da się ominąć, ponieważ wstając z łóżka, scenka od razu się uaktywnia. Oto wszystkie z wydarzeń:

1. Źrebak
10 dnia wiosny, ujrzymy na farmie źrebaka. Dostawca powie nam, żebyśmy się nim zaopiekowali. Od tej pory, źrebak jest twój!
[obrazek]

2. Piknik
27 dnia wiosny, odwiedzi cię Nina. Zapyta, czy poszedłbyś jutro na piknik z nią, i z innymi dziewczynami. Zgódź się, a następnego dnia odbędzie się piknik, który będzie trwał cały dzień!
[obrazek]

3. Trzęsienie ziemi
Któregoś dnia odwiedzi cię drwal i powie abyś sprawdził całą farmę dokładnie, ponieważ w nocy było trzęsienie ziemi! Teraz weź młotek, i idź do podziemi skrzatów. Przy wejściu od razu zobaczysz przygniecionego kamieniem krasnala. Rozwal kamień młotkiem. On podziękuje ci, a następnego dnia będzie już zdrowy. Zauważ, że nie ma już wielkich głazów w grocie.
[obrazek]

4. Sok Eve
10 dnia jesieni, zobaczysz Eve na swojej farmie. Powie że zrobiła ostatnio sok winogronowy, który daje nam do spróbowania.
[obrazek]

5. Jajko dla babci
Pewnego dnia kiedy będziesz miał 3, lub więcej kur, odwiedzi cię mała dziewczynka, która prosi abyśmy jej sprzedali 1 jajko dla swojej babci za 75g. Jeśli się zgodzimy, na drugi dzień zobaczymy następującą scenkę*:
[obrazek]

*6. 75g za jajko!
Dziewczynka znów przychodzi, i prosi abyśmy zwrócili jej 15g za jajko, ponieważ wczoraj za nie przepłaciła. Jeśli zwrócimy jej pieniądze, podziękuje nam.
[obrazek]

7. Spryskiwacz
Pewnego dnia przyjdzie do nas Ann, i powie że przerobi konewkę na spryskiwacz. Zajmie jej to 7 dni. Po tym czasie spryskiwacz będziemy mogli kupić w sklepie z narzędziami.

Dodane przez: Czupur
Tagi: brak tagów 

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
© 2003 - 2021 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.