Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41511 Wysłany: 16 Lip 09 10:09 • Temat postu: Świąteczna Skarpeta
Nigdy nie miałem tej skarpety,ale jeżeli to pomoże to o ile dobrze pamiętam musisz być z nią zaprzyjaźniony przed tym.Więc dawaj jej prezenty,ona Cie polubi i dopiero wtedy dostaniesz skarpete.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41510 Wysłany: 16 Lip 09 10:08 • Temat postu: jak znalesc herbate w HMBTN
https://hmt.pl/arts.php?id=79
Ktoś kłamie ! :<
Btw. jeżeli nie ma na GBA to w którym jest ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41501 Wysłany: 15 Lip 09 19:23 • Temat postu: jak znalesc herbate w HMBTN
W BTN nie ma czegoś takiego jak teleturniej bogini.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41499 Wysłany: 15 Lip 09 16:34 • Temat postu: Śmieszne obrazki
Była jeszcze z rana
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41478 Wysłany: 15 Lip 09 11:00 • Temat postu: Śmieszne obrazki
Edit:Zdjęcie i ankieta mi się popsuły :f.Więc niech będzie link ze zdjęciem
http://www.joemonster.org/art/11972/Onet_i_ankieta_dla_zatwardzialych_onetowcow

Ostatnio edytowany Środa, 15 Lipca 2009, w całości zmieniany 2 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41454 Wysłany: 14 Lip 09 21:28 • Temat postu: Głupi Problem... POMOCY!
Ech i co z tego ? Jakbyś ty krytykowała mnie to dopiero ja mógłbym ciebie ? To głupie.Piszesz głupoty,więc cie krytykuje.Nic osobistego :F
I dobrze że działa

Ostatnio edytowany Wtorek, 14 Lipca 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41452 Wysłany: 14 Lip 09 21:26 • Temat postu: okazja, czy nie?
"Chronoo" napisał(a):
...nie chce mi się z tobą gadać...
Gnysek, czy emulatory są legalne? (chodzi mi o te nowsze, nie o stare tak, jak Atari, etc)?
Nie jestem Gnysek,ale nie są
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41439 Wysłany: 14 Lip 09 20:40 • Temat postu: Poradzicie co ugotować?
To świetnie.
Agusia uspokój się bo wszystkie ostatnie posty na forum są twoje i każdy jest tak głupi że mnie zatyka :x <I wiem,że nie jestem od upominania,ale pod ręką nie ma żadnego innego moda,a skoro napisała już tyle postów to ktoś musi zatrzymać ją przed kolejnymi :<>
Jeżeli nie masz nic do powiedzenia,to nic nie mów,a nie pisz 30 postów o niczym.

Ostatnio edytowany Wtorek, 14 Lipca 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41438 Wysłany: 14 Lip 09 20:39 • Temat postu: Głupi Problem... POMOCY!
Żeś poradziła,wpizdu...
Nie no,na pewno ma to związek ze sterowaniem.Ustawiałeś nowe ? Domyślnie wyłączasz bodaj Z lub X.Spróbuj odpalić inną gre <Harvest Moon GBC z tej strony np.> i powiedz czy działa.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41437 Wysłany: 14 Lip 09 20:37 • Temat postu: hm btn problem prosze o szyba pomoc
Ale jak 4 ? Skąd wiesz,że cztery ? Wrzucasz piątą i pojawia się,że jest pełna ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41398 Wysłany: 13 Lip 09 10:11 • Temat postu: Propozycję do FAQ
Sprawdza,ale nie zawsze.To po prostu zwiększa prawdopodobieństwo,że się nie zepsuje.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41382 Wysłany: 12 Lip 09 12:48 • Temat postu: Przedmioty przeklęte
A poza tym musi mieć(chyba !) jedno miejsce wolne w plecaku.Do tego z tym narzędziem jest tak,że raz jest a raz go nie ma .
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41322 Wysłany: 07 Lip 09 12:20 • Temat postu: [HM FoMT]Dziewczyna
Ludzie,nie odpowiadajcie,że coś można zrobić kodem,bo kodem można zrobić WSZYSTKO więc to nie ma sensu :F No i właśnie,pamiętaj o scenach które musisz robić.Tutaj są wszystkie+to co Ann lubi
https://hmt.pl/arts.php?id=16&start=1

Ostatnio edytowany Wtorek, 07 Lipca 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41305 Wysłany: 06 Lip 09 23:48 • Temat postu: [HM FoMT]Dziewczyna
Cierpliwość i raczej większą wagę przykładaj do dawania jej prezentów,a w barze tylko coś okazyjnie możesz kupić.Dawaj rzeczy które lubi,nie tylko kwiaty.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41281 Wysłany: 06 Lip 09 06:44 • Temat postu: [BTN] Wymieńmy się przepisami!
https://hmt.pl/arts.php?id=137
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.