I co z tego ? Ty dzielisz gry na dwie kategorie
1.Ładna grafika-słaba gra
2.Słaba grafika-dobra gra<bo oldskul i w ogóle)
Zrozum, że twoja ma słabą grafike i jest przy okazji słabą grą. Autor gry jest jej jedynym fanem i wyzywa osoby którym się nie podobała od "debili" to żałosne
Głupi jesteś. Puściłeś gre na publicznym forum czekając na opinie, my je podaliśmy, a ty płaczesz, krzyczysz, złościsz się, bo nam się twoja gra nie podoba. Uspokój się do cholery, a jeżeli nie jesteś gotowy na krytyke to nie pokazuj swoich prac publicznie. Co mamy napisać ? Jak nam się zajebiście w to grało ? Problem w tym, że nie grało. I wmawiaj sobie dalej, że liczą się chęci ale to nie umniejszy tego, że ta gra jest po prostu słaba. Zrobisz dobrą, to napiszemy że jest dobra.
Ja też twierdze, że twoja gra jest słaba i co ? Po to jest chyba ten temat, żeby mówić co się myśli o grze, prawda ? I nie wiń Raila, że jesteś za głupi by nauczyć się programować, bo to głupota, a twoje użalanie się nad sobą jest nudne "nie umiem" "jestem za głupi" to się do cholery naucz, a nie robisz słabe gry w gównianych makerach. Crash tak mówił o matematyce, ale mówił tez
19:08:34 Crash (5497391)
ale do skryptow matematyka za bardzo nie jest potrzebna
19:08:48 Crash (5497391)
do programowania na serio, jak mowil B-Bang, np. w c++, owszem
19:09:00 Crash (5497391)
ale do prostego edytora w rpg mejkerze? naaaah ;f
Osoba która mu pomoże będzie raczej fanem FPSów, tak samo jak z poprzednią grą. Czemu ściągneli ją i grali w nią, a nie grali przez ten czas w Dragon Age(który jest przecież lepszy ), a tej nie chcą ściągnąć ? Bo ten typ raczej nikogo nie kręci tak bardzo jak tamten i przez to, że nowych userów też jest mało ta gra jest skazana na porażke ;f A jakby kogoś kręciły FPSy i miał czas, to by raczej pomógł, a nie rezygnował, bo Call Of Duty 4 jest lepsze,bleh.
Zresztą nie wiem w sumie, przypieprzasz się do tezy, że w gre która jest FPSem będą grały osoby zainteresowane FPSami ?
18:16:35 Crash (5497391)
sciagnalem tego game maker'a co nindżja te swe arcydzieło robi
18:16:45 Crash (5497391)
i to naprawde jest "MAKER" w pelnym tego slowa znaczeniu
18:18:11 Crash (5497391)
tu ZADNEGO edytora kodu nie ma. nawet prostych skryptów.
18:18:21 Crash (5497391)
tragedia, wszystko wyklikujesz ;f
Wysłany: 04 Sty 10 15:45 • Temat postu: kupowanie FOMT
Można, są takie dni gdy można...tak mi się przynajmniej wydawało ;p Ale jeżeli trwa to kilkanaście dni to to odpada. Ściągnij od nowa gre z tej strony, zacznij grać od nowa i sprawdź czy wszystko będzie działało(zobaczymy czy wina Twoja czy gry ;p)
Wysłany: 04 Sty 10 06:59 • Temat postu: kupowanie FOMT
W supermarkecie nigdy nie kupowało się przez zagadanie do kolesia, a zagadanie do przedmiotu. Raczej tutaj nikt Ci nie pomoże, bo ja np. pierwszy raz spotykam się z tym problemem ;p Pobaw się jeszcze, może przychodzisz w dni w które tamte osoby nie sprzedają(tabliczki są przed wejściem). W najgorszym wypadku zaczniesz od nowa
Tutaj są, bo nie opierają się na jakiś mega wybuchach, a pięknie wykreowanym świecie, naprawdę po obejrzeniu tego cholernie polubiłem Na'vi <3. Fabuła jest jaka jest, ale świetnie(wg. mnie) wykreowany świat pozwolił mi się bawić naprawdę świetnie Ja polecam, ale 3d dużo dało.
Wysłany: 27 Gru 09 08:57 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Devil May Cry 4<a przy okazji ściągam już poprzednie części ;p>
Było bodaj w grudniowym CDA i gra się naprawdę przyjemnie. Warto przejść chociażby do filmików, tutaj filmiki z samouczka http://www.youtube.com/watch?v=ODFdtqqZ84E
Fajne jest <3
Wysłany: 26 Gru 09 19:47 • Temat postu: Szybkie i łatwe sposoby na pieniądze.
Toć napisał, że nie ma zamiaru grać na kodach =.=
Damn ninja przed kursem C++ i Zaawansowanej Obsługi RPG Makera zapisz się na coś z czytaniem ;f
No a jakie w FOMTcie są sposoby na zarobki ? :F Sprzedawaj kolorową trawe, siej nasiona, siej więcej nasion, siej jeszcze więcej nasion, zatrudnij skrzaty, rozbuduje się przy okazji cała farma i zyski same przyjdą ;f