Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
44806 Wysłany: 07 Sty 10 19:32 • Temat postu: Vampire Army: Bloodrain
I co z tego ? Ty dzielisz gry na dwie kategorie
1.Ładna grafika-słaba gra
2.Słaba grafika-dobra gra<bo oldskul i w ogóle)
Zrozum, że twoja ma słabą grafike i jest przy okazji słabą grą. Autor gry jest jej jedynym fanem i wyzywa osoby którym się nie podobała od "debili" to żałosne
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
44802 Wysłany: 07 Sty 10 19:23 • Temat postu: Vampire Army: Bloodrain
Głupi jesteś. Puściłeś gre na publicznym forum czekając na opinie, my je podaliśmy, a ty płaczesz, krzyczysz, złościsz się, bo nam się twoja gra nie podoba. Uspokój się do cholery, a jeżeli nie jesteś gotowy na krytyke to nie pokazuj swoich prac publicznie. Co mamy napisać ? Jak nam się zajebiście w to grało ? Problem w tym, że nie grało. I wmawiaj sobie dalej, że liczą się chęci ale to nie umniejszy tego, że ta gra jest po prostu słaba. Zrobisz dobrą, to napiszemy że jest dobra.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
44798 Wysłany: 07 Sty 10 19:12 • Temat postu: Vampire Army: Bloodrain
Ja też twierdze, że twoja gra jest słaba i co ? Po to jest chyba ten temat, żeby mówić co się myśli o grze, prawda ? I nie wiń Raila, że jesteś za głupi by nauczyć się programować, bo to głupota, a twoje użalanie się nad sobą jest nudne "nie umiem" "jestem za głupi" to się do cholery naucz, a nie robisz słabe gry w gównianych makerach. Crash tak mówił o matematyce, ale mówił tez
19:08:34 Crash (5497391)
ale do skryptow matematyka za bardzo nie jest potrzebna

19:08:48 Crash (5497391)
do programowania na serio, jak mowil B-Bang, np. w c++, owszem

19:09:00 Crash (5497391)
ale do prostego edytora w rpg mejkerze? naaaah ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
44791 Wysłany: 07 Sty 10 18:22 • Temat postu: Vampire Army: Bloodrain
[obrazek]
Osoba która mu pomoże będzie raczej fanem FPSów, tak samo jak z poprzednią grą. Czemu ściągneli ją i grali w nią, a nie grali przez ten czas w Dragon Age(który jest przecież lepszy ), a tej nie chcą ściągnąć ? Bo ten typ raczej nikogo nie kręci tak bardzo jak tamten i przez to, że nowych userów też jest mało ta gra jest skazana na porażke ;f A jakby kogoś kręciły FPSy i miał czas, to by raczej pomógł, a nie rezygnował, bo Call Of Duty 4 jest lepsze,bleh.
Zresztą nie wiem w sumie, przypieprzasz się do tezy, że w gre która jest FPSem będą grały osoby zainteresowane FPSami ?

18:16:35 Crash (5497391)
sciagnalem tego game maker'a co nindżja te swe arcydzieło robi

18:16:45 Crash (5497391)
i to naprawde jest "MAKER" w pelnym tego slowa znaczeniu

18:18:11 Crash (5497391)
tu ZADNEGO edytora kodu nie ma. nawet prostych skryptów.

18:18:21 Crash (5497391)
tragedia, wszystko wyklikujesz ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
44748 Wysłany: 04 Sty 10 15:45 • Temat postu: kupowanie FOMT
Można, są takie dni gdy można...tak mi się przynajmniej wydawało ;p Ale jeżeli trwa to kilkanaście dni to to odpada. Ściągnij od nowa gre z tej strony, zacznij grać od nowa i sprawdź czy wszystko będzie działało(zobaczymy czy wina Twoja czy gry ;p)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
44744 Wysłany: 04 Sty 10 06:59 • Temat postu: kupowanie FOMT
W supermarkecie nigdy nie kupowało się przez zagadanie do kolesia, a zagadanie do przedmiotu. Raczej tutaj nikt Ci nie pomoże, bo ja np. pierwszy raz spotykam się z tym problemem ;p Pobaw się jeszcze, może przychodzisz w dni w które tamte osoby nie sprzedają(tabliczki są przed wejściem). W najgorszym wypadku zaczniesz od nowa
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
44720 Wysłany: 02 Sty 10 21:34 • Temat postu: Sprawdzanie punktów.
Na pewno nie ma czegoś takiego
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
44678 Wysłany: 31 Gru 09 12:36 • Temat postu: Dowcipy
Co to jest-duże okrągłe i nienawidzi Żydów ?
-Cały świat ;FFFFFFFFFFffffff
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
44674 Wysłany: 31 Gru 09 09:46 • Temat postu: Dowcipy
Skojarzyło mi się z
-Czemu kobiety malują się i perfumują ?
-Bo są brzydkie i śmierdzą
;F
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
44670 Wysłany: 30 Gru 09 18:54 • Temat postu: Spam lolz
Tutaj są, bo nie opierają się na jakiś mega wybuchach, a pięknie wykreowanym świecie, naprawdę po obejrzeniu tego cholernie polubiłem Na'vi <3. Fabuła jest jaka jest, ale świetnie(wg. mnie) wykreowany świat pozwolił mi się bawić naprawdę świetnie Ja polecam, ale 3d dużo dało.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
44647 Wysłany: 30 Gru 09 13:32 • Temat postu: Spam lolz
"Jozin" napisał(a):
"Mariossjex:" napisał(a):
No dobry film, ale najlepiej w trzyde patrzeć, bo wtedy grafika jest naprawde genialna ;o
A co, oglądałeś?
Nie
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
44641 Wysłany: 30 Gru 09 11:25 • Temat postu: Dowcipy
[obrazek]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
44616 Wysłany: 29 Gru 09 08:47 • Temat postu: Spam lolz
No dobry film, ale najlepiej w trzyde patrzeć, bo wtedy grafika jest naprawde genialna ;o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
44582 Wysłany: 27 Gru 09 08:57 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Devil May Cry 4<a przy okazji ściągam już poprzednie części ;p>
Było bodaj w grudniowym CDA i gra się naprawdę przyjemnie. Warto przejść chociażby do filmików, tutaj filmiki z samouczka
http://www.youtube.com/watch?v=ODFdtqqZ84E
Fajne jest <3
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
44566 Wysłany: 26 Gru 09 19:47 • Temat postu: Szybkie i łatwe sposoby na pieniądze.
Toć napisał, że nie ma zamiaru grać na kodach =.=
Damn ninja przed kursem C++ i Zaawansowanej Obsługi RPG Makera zapisz się na coś z czytaniem ;f
No a jakie w FOMTcie są sposoby na zarobki ? :F Sprzedawaj kolorową trawe, siej nasiona, siej więcej nasion, siej jeszcze więcej nasion, zatrudnij skrzaty, rozbuduje się przy okazji cała farma i zyski same przyjdą ;f
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.