Wysłany: 18 Gru 05 13:11 • Temat postu: Program do rejestrowania dżwięków itd.
Potrzebuję programu do nagrywania dźwięków.Z kumpelą chciałyśmy się nagrać,ale rejestrator dżwięku co jest automatycznie na kompie,po zapisie nagrania np.3 minut zajmuję 32 mb.Poszukuję programu który by przy zapisie nagrania mniej zajmował miejsca na dysku i nie wyłanczał nagrania po 1 minucie :aniol:
Wysłany: 17 Gru 05 17:51 • Temat postu: Jak zdobyć range z nowicjusza na farmera itd.
Eeeee...Trochę dziwne pytanie To zależy od ilości postów. 0 DO 10-jesteś nowicjusz,10-20-szperacz,20-30-Hm to jest to!,30-50 Rolnik,50-100 farmer
100 i wyżej super farmer a moda to tylko wyjątkowi mają xD
Wysłany: 16 Gru 05 16:15 • Temat postu: moon stone
Czasem też Thomas(burmistrz) rywalizuje z burmistrzem z innego miasta.W 2 zime przychodzi i się pyta o rózne rzeczy m.in. pyta się czy masz włąśnie moon stone,ale chyba po nic wiecej już nie jest.
Wysłany: 13 Gru 05 21:35 • Temat postu: zobacz gdzie mieszkasz . lokalizacja po adresie IP
Yay no to się wkopałam, :bad: Albo inaczej bracholek mnie wkopał.
:kiler: Pokazałam mu tę stronę a on mi o tym opowiedział.Potem zaczął mi pokazywac inne strony,ale te już mniej więcej pokazują gdzie się mieszka.
Wysłany: 13 Gru 05 18:23 • Temat postu: zobacz gdzie mieszkasz . lokalizacja po adresie IP
Nie to nie tego wina.Słyszałam że ludzie z Ameryki(chyba hakerzy)po oddawali nam swoje IP.Czy cos takiego.Swoją drogą ciekawe czemu to zrobili.Tylko dziwne jest dlaczego narazie tylko kilka miejsc na Ziemii to wykazuje.
Wysłany: 08 Gru 05 13:29 • Temat postu: zobacz gdzie mieszkasz . lokalizacja po adresie IP
Ooooo...Wiatm kochani sąsiedzi!!!! xD.Heh ja też mieszkam w Marina Del Rey, California, United States. No to kiedy robimy małą imprę z okazji przeprowadzki???
Heh a wg innych źródeł mieszkam w Rzeszowie i Lublinie Ja nie moge ciekawe jak ja to robię?xDMoże magia ...hmmmm....
Wysłany: 04 Gru 05 16:05 • Temat postu: skin do gg z hm
To prawda.Jeśli chodzi o 7.0....Ja mam jeszcze stare i nie mam najmniejszego zamiaru zmieniac na nowe.Zaraz jak wyszła nowa wersja ściągnęłam ją sobie i zainstalowałam,a potem czekałam 10 minut żeby złaski swojej ten shit ruszył xD.A co do skinu też mi nie działa.Coś tam gada o kontaktach...
Wysłany: 04 Gru 05 11:01 • Temat postu: Farmer Fran
Nom gierka super =]Jestem pod wrażeniem.Mi tez isę podoba efekt nocy i dnia.Próbowałam sobie zasiac nasionka ale jakoś nie moge chociarz trzymam je w ręku
OH MY GOD!!!!.LUDZIE CZY WY NIE UMIECIE CZYTAC??? :kaput: :kretyn: Wszystko jest na stronie I po co ci te kody?Czy nic nie umiesz sami zrobic?Tak w ogóle przejrzyj sobie wcześniejsze tematy.Ja tez proszę modów o kilka ostów dla tego użytkownika