Wysłany: 11 Paź 06 13:34 • Temat postu: Maluteńka pomoc
Ja tylko dodam, że aby połączyc się z gamecubem trzeba miec GBA, a nie emulator
Co do tego pola ... jest jeszcze jedno rozwiąznie Jak u jakiegoś krasnala będziesz miała 3 serca i poprosisz go o podlewanie, to on Ci podleje wszystkie roślinki ( wraz z tą w środku ).
Wysłany: 05 Paź 06 22:02 • Temat postu: Rasizm muzyczny
Mnie akurat takie coś nie spotkało ... Ale moją kumpele owszem :/ Ona słucha ... chyba metalu Już teraz dobrze nie pamiętam ale mówiła mi, że podeszło do niej kilku chłopaków i powiedziało jej , że jeśli jeszcze raz ją spotkają i nie przestanie się ubierac tak i słuchac tej muzyki to ją pobiją :/ Pech chiał że spotkała ich jeszce raz ... Szczęście że umiała się wybronic i nawiac im ;]
Wysłany: 30 Sie 06 14:03 • Temat postu: Jak ulepszyć narzędzia mając kamienie?
Musisz iśc do kowala i z menu wybrac ulepszanie. Wtedy on Ci powie, żebyś wybrał narzędzie i rude na którą chcesz ulepszyc narzędzie. No i po wybraniu on Ci mówi ile Cię to będzie kosztowało i kiedy masz to odebrac I to wszystko
Wysłany: 26 Sie 06 19:42 • Temat postu: Kilka pytań
1. Aby zdobyc włóczkę musisz miec na maxa rozbudowaną obore. Potem musisz iśc do kowala i kupic maszynę do robienia włóczki ( do tego potrzebujesz Adamantite [ 10 piętro i niżej; letnia kopalnia] oraz 20.000 g ) Saibara zrobi tą maszynę w pięc dni.Później jak obetniesz już owce to wtedy wełne wkładasz do maszyny i tak otrzymujesz włóczke
2. Co do ciepłego mleka. Jak wydoisz już krowe to idziesz do domu, do kuchni.Wchodzisz w menu i wybierasz garnek i ew. z przypraw cukier ( ale nie musi byc ) potem z składników mleko. I to wszystko
Ostatnio edytowany Sobota, 26 Sierpnia 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 26 Sie 06 13:07 • Temat postu: problaem z Karen
Nie tylko daje się prezenty dziewczynie Trzeba także z nią gadac Karen bardzo lubi tez wino . Jak masz kuchnie możesz dla niej także przygotowac popcorn i frytki No i od razu się nie zdobywa takiego serduszka trzeba byc cierpliwym
Wysłany: 24 Sie 06 13:03 • Temat postu: Rodzice Karen
Każda dziewczyna jest na równi mniej więcej do zdobycia (Przynajmniej tak mi się zdaje xD ale mniejsza o to ) Jeżeli chodzi o rodziców Karen to Sasha lubi jabłka, marchewki, curry, mąkę i miód. Jeff wszystko ze sklepu, bambusy i miód.
P.S. Wszystko jest na stronie ... wystarczy użyc opcji szukaj .
Ano tak xD nie wzięłam Bogini pod uwagę
Ostatnio edytowany Czwartek, 24 Sierpnia 2006, w całości zmieniany 2 raz(y).
Wysłany: 22 Sie 06 21:46 • Temat postu: problem z koniem
Cytat:
A jak chcesz konia odzyskać to niestety musisz zacząć od począdku!
I tu się mylisz.Moja młodsza siostra(pzdr pokemun xD )jak grała w FOMTa to tez Barley zabrał jej konia.Ale po jakimś czasie (nie wiem jak długo nie pamiętam ) Barley znowu przychodzi z dorosłym już koniem i się pyta czy nie chciałbyś przygarnąc.
P.S. Przepraszam za małe odświerzenie tematu .... ale nie lubie jak ktoś wprowadza innych w błąd
Ostatnio edytowany Wtorek, 22 Sierpnia 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 21 Sie 06 20:51 • Temat postu: Niebieski Kruk
Łaaaał eloo ... fajneee opowiadanie xD Mam nadzieję że będziesz pisał dalej bo jak narazie ciekawie się zapowiada ^^ A więc życzę aby wena twórcza nie opuściła Ciebie i bys sie nie poddawał i nie zostawial ficka
Wysłany: 31 Lip 06 18:55 • Temat postu: Problem z koniem
Jak zagwiżdże to koń nie przylezie bo jest młody ... a jak jest młody to przychodzi na wołanie tylko jak sie gwiżdże z krótkiej odległości Ja bym radziła spojrzec na mape farmy wtedy się wszystko wyjaśni
<chwila ciszy> mozna się juz śmiac ? AHAHAHAHAHAHA ... takie to debilne że aż śmieszne ( wiem szczeera do bólu jestem ale jak widze takie cos to mnie krew zalewa ...)