Wysłany: 29 Maj 07 15:31 • Temat postu: Harvest Moon: Arrival in Cornville - Filmiki
Nie no super ^^ . Ale muzyka w drugim rozwaliła mnie ^^ xD Noo ... chyba najbardziej podobało mi się że dzieciaka mozna będzie nosic ;p Dobra robota ;p
Wysłany: 13 Maj 07 08:47 • Temat postu: Włatcy Móch
Cytat:
zbierali smieci rzucoli kamieniami w smieciarza czesio zgubil misia przeklinaka ktury bluzga i mieli dzen ziemi
ktoś przetłumaczy mi ? xD bo nie zrozumiałam tej ostatniej części ..
co do włatców ... jak narazie nie mam czasu tego oglądać ( widziałam może trochę z pierwszego odcinka) ale jak znajdę chwilę to na pewno obejrzę ;)
Wysłany: 09 Maj 07 22:53 • Temat postu: co gdzie??
Eee ... u Wona jak już to można kupic Kapustę , zielony pieprz i takie inne ;p Szpinak mozna kupić w supermarkecie na jesień, ale żeby odblokowac tą opcję musisz sprzedac 101 x marchewkę, słodkie ziemniaki ( bataty) , bakłażany i zielony pieprz . Tak po za tym ... wszystko jest na stronie ;p
Wysłany: 05 Maj 07 15:18 • Temat postu: HMT v4 - postęp prac
yaaa mhrok ! mwhahahaha ! ... <krztusi się> *ekhu*mwhaha ... *ekhu* .... uhh .... Nie no wygląda świetnie ^^ a rolnik i inne jakieś takie duperelki to pewnie będą swoją drogą ( może gdzieś, jakąś patelnie dałoby się wrzucić ? xD)
Wysłany: 03 Maj 07 17:41 • Temat postu: klejnoty prawdy
Taa ja wiem . Zamiast szukać w grze poszukaj na stronie a wyjdzie Ci na lepsze ;p .
Cytat:
Truth Gem
Działanie: pokazuje poziom Staminy i Fatigue
Wymagania do zdobycia : 9 Jewel of Truth
Jewel of Truth można znaleźć :
- w psiej budzie
- w lampie przy kościele
- w poidle w stajni
- w bibliotece na 2 piętrze
- za 1.000 medali w wyścigach konnych
- w kalendażu w Górskim domku
- wygrać w konkursie noworocznym w Domku w mieście
- w lodówce u burmistrza gdy mamy pozostałe 8
Wysłany: 27 Kwi 07 21:57 • Temat postu: Sonic Fantasy
hahaha xDDD filmik jest świetny ^^ Bravo Crash ^^ mmm sexy ten ogr ... ;D Tak btw. jesli masz zamiar sparodiować te części FF które Ci napisałam ... to się do mnie nie odzywaj :< xD
Taaa ... u mnie też jak u nie których jest moda na " zaszpanuj ile zdołasz nałozyc pudru lub podkładu na ryj " tylko że te laski jeszcze nie umieją się malować , mają podkład nie do koloru skóry + zamiast poprawnie sie wymalwoac robią sobie maski xDD Niestety mam typową tapeciare w klasie ... i jak ją widzę to mi się żygać chce ... Niedość że tapeciara to ubiera się jak panna lekkich obyczajów i chodzi na soalre na około 13 minut ? xD Przynajmniej jest aż taka zółta xD no ale jak kto woli ... najlepiej było jak wychowawczyni jej zwróciła uwage xDD to ona zamiast nie wiem jakoś się zawstydzić czy coś zaśmiała się śmiechem Dody xD Miałam kiedyś taką sytuację ... szlam sobie miastem ... i szły sobie 4 dziewczyny ... i od jednej z nich dostałam tak mocno z bara ... specjalnie ;] nie wiem co ona chciała mi tym pokazać / udowodnić ale no cóż ... Chociaz i tak najlepiej jest jak idę przez miasto i dziewczyny mnie mierzą wzrokiem od góry do dołu od dołu do góry jakbym skądś się urwała . Co do chłopaków no cóz ... są rożne kwiotky . Niektórzy idą się napić potem idą do kościoła a potem znowu się napić ... Ale i tak zauwazyłam że w moim mieście nei ejst tak xle ;p Kumpelka była w Bydgoszczy u kuzynki która jest w jej wieku ... to kumpele jej kuzynki obraziły się na nią bo ona jest ładniejsza od nich xDD Jak to usłyszałam to padłam ... xD
Ostatnio edytowany Piątek, 27 Kwietnia 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 13 Kwi 07 14:30 • Temat postu: Coś dla fanów Amelii Atwanter-Rhodes
Cytat:
Jejku mam dopiero 13 lat. Może kiedyś wymyślę coś lepszego.
Lol spokojnie to tylko kilka słów krytyki ;p Co do opowiadania ... na moje tyż nieciekawe ... no niestety ale tutaj jest bardzo mało opisów ( 0 co zwykle lubię się czepiać jak ktoś się juz bierze za pisanie) i dialogi też jakieś takie nijakie ... ;/ no ale i tak dobrze że to umieściłaś ... ;p bo moje tzw "opowiadania" nie mają ochoty wyjść na światło dzienne ... ;p
no w MFOMT jest raczej tak jak w FOMT . Czyli po ok 2 sezonach od ślubu będzie scenka że źle się czujesz i Twój man zabierze Cię do kliniki i zapewne okaże się że jesteś w ciązy ;p Kolacja dla męża na gwiazdkę ee tego nie wiem ale myślę że nic nei musisz robić bo scenka i tak i tak b ędzie ( choć tu mogę się mylić ;p) ale co do łózeczka to nie trzeba kupować, bo dzieciak będzie z Tobą spał w tym duzym łózku ;p