Wysłany: 26 Wrz 07 20:10 • Temat postu: JAK TAM Z OCENAMI
1 000 000 x wole lekcje niż sesje popularno-naukowe z histerii . Dzisiaj siedziałam na takiej 5 h z jedną 15 minutową przerwą. Koszmar ... Oceny mi sie jak narazie nie zmieniły , choć mam szansę zarobić pałe z histerii ale to tylko dlatego że ta ... jest głupia do kwadratu
Ostatnio edytowany Środa, 26 Września 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 25 Wrz 07 21:58 • Temat postu: JAK TAM Z OCENAMI
U mnie to tak dokładnie to yyy ... xD w sumie trochę już tego nazbierało się ;p
5+ 5+ z matmy oO
5 5 5 4 4 polski
5 w-f
5- fizyka xDD
5 5 angol
No jak narazie dobrze mi idzie ... zobaczy się jak później ;p
Wysłany: 25 Wrz 07 15:43 • Temat postu: JAK TAM Z OCENAMI
Cytat:
jednom 5 ,4,5 i jednego gola xD
A ten gol to z polskiego chyba ... xD
Hmmm... u mnie ? Jak narazie dobrze W sumie jestem humanistką, ale w tej chwili wygląda to trochę inaczej ..
Jak narazie z matmy mi idzie lepiej niż z polskiego ... aż dziwne ..
Ostatnio edytowany Wtorek, 25 Września 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 18 Wrz 07 17:06 • Temat postu: Jawel of Truth
To są te czarne kuli ;p Za każdą z osobna nic nie dostaniesz ale za wszystkie 9 i owszem ;p a tak ogolnie to polecam czytać arty na stronie lub szukać w starych tematach .
Wysłany: 14 Wrz 07 15:56 • Temat postu: Kury,owce i krowy
Niestety krasnal za Ciebie nie będzie zdobywał serduszek u zwierzaka Musisz sam podejść i pogadać ze zwierzakiem czy to będzie krowa owca czy tez kura ;p Nie wiem co masz na myśli przez głaskanie .. Może chodzi Ci o szczotkowanie ? ;p Jeśli tak to krasnale również za Ciebie to robią . Jeśli ie będziesz z nimi rozmawiać to po prostu nie będziesz zdobywać serduszek. Zwierzęta chorują wtedy gdy nie dostaną jedzenia więc gdy nie będziesz zawsze z nimi rozmawiał to nie zachorują
No ale zależy co chcesz kupować .. jeśli chodzi o rzeczy do domku to musisz oglądać tv market w sobotę (na tv strzałka w dół ) i potem musisz iśc do baru gdzie pracuje Ann i Doug . Tam po prawej stronie jest telefon. No i tam dzwonisz i zamawiasz( towar przychodzi 3 dni później ). A jak takie normalne kupowanie to musisz po prostu podejść do lady w danym sklepie / barze . wtedy sprzedawca pyta się w czym może Ci pomóc bla bla bla i wybierasz co chcesz kupić.
Jeśli grasz na emulatorze to takie info ile masz kasy itd. możesz sprawdzić naciskając enter ( no chyba że cos zmieniałeś w ustawieniach ... enter jest domyślnie )
Wysłany: 09 Sie 07 18:08 • Temat postu: mały problem
Musisz wyjąc takie fajne narzędzie jak motyka ;> Potem trza przekopać pole między tymi kamieniami ... tam gdzieś ukryte są schody na piętro niżej ;> Zawsze możesz się wrocić do góry ;p
Wysłany: 05 Sie 07 10:17 • Temat postu: Wakacje!!!
Aaaa ... no właśnie xD Jak mogłam zapomnieć o Dzieciach z ADHD ? Hahaha ^^ Aaale ja i tak idę do zakonu ;> ( pzdr Blondi i Kuki xDDD) ogólnie nasz świnta trójca wymiata o ;p
Aaa no i tak się dziwnie składa że za jakieś 0,5 h znowu wyjeżdżam xD ale tylko na 3 dni do domku letniego kumpeli ;p
Ostatnio edytowany Niedziela, 05 Sierpnia 2007, w całości zmieniany 2 raz(y).
Wysłany: 04 Sie 07 09:50 • Temat postu: Wakacje!!!
Eeeee no to tak ;p Na początku wakacyji w Zakopanem byłam ;p potem miałam 10 dni przerwy i znowusz wyjazd na 10 dni do Sulejowa na Ogólnopolski Obóz Animatorów SIM PCK ;D Tam to się działo xD Oólnie nie narzekam bo wakacyje podobają mi się ;p Jak znam życie prawdopodobnie albo będę spała gdzieś w namiocie albo zwerbują mnie do opieki nad dziećmi na wieś ;p
Wysłany: 02 Sie 07 21:15 • Temat postu: Jak dorwać Band-Aid, Ice Cream,Strawberries?
Strawberries dostajesz gdy sprzedasz 101 x rzepę ziemniaki ogórki i kapustę. Lody trzeba zrobić ;p Jest przepis :
mleko + jajko, trzepaczka + garnek + cukier. A to trzecie nie wiem ;p
Ostatnio edytowany Czwartek, 02 Sierpnia 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 02 Sie 07 15:17 • Temat postu: Problem Fresby
Bo do skrzyni z narzędziami oraz położyć na ziemię nie da się ;p żeby móc przechować fresby musisz kupić szafę dostępną w TV markecie ( oglądaj w soboty strzałka w lewo)
Wysłany: 01 Sie 07 14:27 • Temat postu: Filmik z Karen
Jeśli nadal masz u niej czarne serce - to tak. Obejrzeć w każdej chwili nie można ;p Scenka jest w poszczegolnych dniach tygodniach i godzinach.Czasami są różne rzeczy wymagane ;p Jak chodzi o pierwszą scenkę dla Karen :
Cytat:
środa lub piątek pomiędzy 10:00AM - 1:00PM w supermarkecie trzeba mieć wolne miejsce w plecaku
Wysłany: 19 Lip 07 21:03 • Temat postu: Jajko, mleko, ser P
Cytat:
Poza tym to daje efekty (oprócz serduch) tylko dla zwierzaków z wygranym konkursem, wiec może zastanów się nad wyprowadzaniem tych sztuk, które już są laureatami
Nie jestem tego taka pewna Lepiej wyprowadzać wszystkie krowy/ kury , bo jeśli one będą te 255 godzin na dworze i w przyszłości wygrają festiwal to też będą dawać mleko / jajka P ;p . Przynajmniej tak uważam oO
Ostatnio edytowany Czwartek, 19 Lipca 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).