Wysłany: 03 Sty 08 21:19 • Temat postu: Fotki, foteczki
Cytat:
a obciagara jest prawie kazda... wystarczy upić ;P
pFFFF... Bardzo ciekawe ... ;] Teraz tylko pokazałeś jaki żałosny jesteś ... Ty i twój sposób myślenia.Prawie każdą ? Jakoś ja i moje koleżanki nie pijemy i nie czujemy takich potrzeb, żeby komuś obciągnąć, a jeśli przebywasz w obecności takich pustych lalek to jest mi Ciebie żal .. ;/
Wysłany: 03 Sty 08 16:54 • Temat postu: Dirty Dancing
Oglądałam pierwszą częśc noo i w sumie podobała mi się ( na DKFie hah xDD ) Fajne ciekawostki słyszałam ;p A drugą widziałam od połowy xD albo raczej końcówkę ;p Tam w tym drugim to chociaż jest na co okiem rzucić xDDD Ten Diego Luna rzeczywiście fajny xDDD ale i tak wolę Johnny'ego Deepa ! ;p
Wysłany: 28 Gru 07 12:36 • Temat postu: dziewczyny
Same prezenty to trochę mało ;p Trzeba duuużo gadać z dziewczynami a nie;p A Popuri wydaję mi się, że łatwo się zdobywa ( przynajmniej jak grałam to u niej najszybciej jakieś serduszko zdobyłam ) i bez tych 8 kur ;p
Wysłany: 27 Gru 07 22:53 • Temat postu: brak konia!!! FOMT
Żeby otrzymać konia musisz iść do Barleya ( ten od krów i owiec, ma swoje ranczo, którego nazwy nie pamiętam ;p ) i do niego zagadać .. ale nie , żeby coś kupić tylko tak o przywitać się ;p wtedy następnego dnia, jeśli będzie słoneczny przyprowadzi Ci go ;p a jeśli nie to kolejnego dnia ;p
Wysłany: 27 Gru 07 22:36 • Temat postu: Przekletne Narzedzia
Kochane dziecko...
1. Wiesz co to jest słownik ortograficzny ? ( podejrzewam, że nie, ale wole się upewnić )
2. Jak jeszcze raz napiszesz post pod postem to z okazji świątecznej promocji dostaniesz ode mnie warna ^^
3. idź do Kościoła do Cartera, kiedy będzie w konfesjonale ( drzwi po lewej) zwykle siedzi tam w deszczowe dni po południu lub krótko przed południem .Wtedy masz do wybrania trzy opcje , oczywiście wybierasz tą, która brzmi mniej więcej" pobłogosław przedmiot "
Ostatnio edytowany Czwartek, 27 Grudnia 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 16 Gru 07 14:16 • Temat postu: Fotki, foteczki
Yay ! zloot ^^. Fajnie fajnie tylko mnie mama nie puści... Chyba, że braciszek ze szwagierą pogadają ;> no i oczywiście jakby było w miare blisko ... ;p bo inaczej mnie nie zobaczycie
Taaa .. Szubin City zaprasza, mała Grill też xDD tylko nie wiem gdzie te namiociki chceta rozkładać .. ;p ew w moim kochanym lasku, który mam po drugiej stronie ulicy, ale... no cóż xD po prostu tam trochę mało bezpiecznie xD
Tak, z całą pewnością .. te wakacje będą ostre ... ;> xDDD
Ostatnio edytowany Niedziela, 16 Grudnia 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
i to tak o na tyle ode mnie ;p cały czas pamiętam o zdjęciach w moim boskim mundurku ^^ a te to były robione oczywiście w wakacyje ;D yhh oby doczekać tych następnych ... ;>
Ostatnio edytowany Piątek, 14 Grudnia 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 13 Gru 07 20:25 • Temat postu: Zbiórka na domenę hmt.pl na 2008 rok
Ode mnie też poleci kasa ;p Tylko braciszka naciągnę i wysyłam bo niestety sama jestem spłukana ... ;p ( no chyba że wzięłabym ryzykowną pracę jako wokalistka pewnego zespołu ... xDDD Matizo: Hell no! xD) Blondi: Leśne Chłopy Hej ! xDD
Wysłany: 01 Gru 07 13:12 • Temat postu: Problem ze scenkami u Elli (...)
Tak, aby zobaczyć daną scenkę trzeba posiadać dany kolor serca Więc nie masz po co chodzić na plażę z zielonym A te punkty to wydaje mi się że są sumowane, ale mogę się mylić ;P
Wysłany: 21 Lis 07 14:51 • Temat postu: Słiittaśny blok....xD
O matko .. moje oczy ! Tego się czytać nie da, literky mi się zlewają .. ;p Ja bym to jeszcze jakoś przyjęła , że to dziewczyna pisze .. bo tak ruzioFFo i ogólnie Słit ;p ale żeby chłopak .. ? xD Jeszce fan TH i Witch xDDD to samo ;p
haha ale niektóre txty wymiatają ;D
Cytat:
-KoFfAm CiĘ! - pOffIedZiał BilL i dAł mi BuSiAka.
-oH,jA CiEbiĘ tesH. - PoFFiedZiaŁem i teSh dAłEm mU bu$$SiaCka :*
pO chWili zAczĘliŚmy siĘm cAłoWać z jęZyCkiem . cAłUje Się z BiLlem z TokIo hOteL,alE suPcio!
zoBacyŁłem,she aShuLa cAłujE siĘm z Tomem!
-AsHula,Jak mHoshesz? zDraDzaSh mNie z ToMem? - kshyknĄłem
-tY siĘ cAŁowAłeŚ z BiLlem - poffiEdziAła
wYsheDłem z iMpreSski. A zaCynAło ByC tak SuPcio bIll mNie caŁoffAł i zAcyNAł mNie roZbieraĆ,a OnA całoWała Się z TomEm! DLATSHEGO?! bÓoo zAłAmAłeM sIĘm i zAcAłem PłakAć. poSHedŁem dO dOmciu.
-Co Sięm StaŁo syNecKu? - zaPytAli RoDzIcE
-nIc,sHyCie JesT bEz sEnsU - poFfiedZiałEm i zAmkNąłEm siĘ w PokOju.
i jeszcze jedno xDDD
Cytat:
pSesTańCie mi MówiĆ she jEstem GeJem nIe jEstEm pEdaŁem! Bó!
No racja z tym epulsem ;p Jeszcze dodajmy fotkę i inne podobne badziewia .. Trooochę ... ;p