Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
23990 Wysłany: 03 Sty 08 21:19 • Temat postu: Fotki, foteczki
Cytat:
a obciagara jest prawie kazda... wystarczy upić ;P

pFFFF... Bardzo ciekawe ... ;] Teraz tylko pokazałeś jaki żałosny jesteś ... Ty i twój sposób myślenia.Prawie każdą ? Jakoś ja i moje koleżanki nie pijemy i nie czujemy takich potrzeb, żeby komuś obciągnąć, a jeśli przebywasz w obecności takich pustych lalek to jest mi Ciebie żal .. ;/
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
23981 Wysłany: 03 Sty 08 16:54 • Temat postu: Dirty Dancing
Oglądałam pierwszą częśc noo i w sumie podobała mi się ( na DKFie hah xDD ) Fajne ciekawostki słyszałam ;p A drugą widziałam od połowy xD albo raczej końcówkę ;p Tam w tym drugim to chociaż jest na co okiem rzucić xDDD Ten Diego Luna rzeczywiście fajny xDDD ale i tak wolę Johnny'ego Deepa ! ;p
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
23846 Wysłany: 28 Gru 07 12:40 • Temat postu: Owca
Cytat:
Wełna rośnie przez tydzień.

girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
23842 Wysłany: 28 Gru 07 12:36 • Temat postu: dziewczyny
Same prezenty to trochę mało ;p Trzeba duuużo gadać z dziewczynami a nie;p A Popuri wydaję mi się, że łatwo się zdobywa ( przynajmniej jak grałam to u niej najszybciej jakieś serduszko zdobyłam ) i bez tych 8 kur ;p
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
23823 Wysłany: 27 Gru 07 22:53 • Temat postu: brak konia!!! FOMT
Żeby otrzymać konia musisz iść do Barleya ( ten od krów i owiec, ma swoje ranczo, którego nazwy nie pamiętam ;p ) i do niego zagadać .. ale nie , żeby coś kupić tylko tak o przywitać się ;p wtedy następnego dnia, jeśli będzie słoneczny przyprowadzi Ci go ;p a jeśli nie to kolejnego dnia ;p
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
23822 Wysłany: 27 Gru 07 22:36 • Temat postu: Przekletne Narzedzia
Kochane dziecko...
1. Wiesz co to jest słownik ortograficzny ? ( podejrzewam, że nie, ale wole się upewnić )
2. Jak jeszcze raz napiszesz post pod postem to z okazji świątecznej promocji dostaniesz ode mnie warna ^^
3. idź do Kościoła do Cartera, kiedy będzie w konfesjonale ( drzwi po lewej) zwykle siedzi tam w deszczowe dni po południu lub krótko przed południem .Wtedy masz do wybrania trzy opcje , oczywiście wybierasz tą, która brzmi mniej więcej" pobłogosław przedmiot "


Ostatnio edytowany Czwartek, 27 Grudnia 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
23524 Wysłany: 17 Gru 07 21:17 • Temat postu: Niebieskie serce u Elli
Raczej mi chodzi o rzeczy, które mozna przetrzymywac typu chleb jajko mleko itd. itp. ;p No ale nie wiem .. może spróbuj w późniejszych godzinach ?
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
23522 Wysłany: 17 Gru 07 20:48 • Temat postu: Niebieskie serce u Elli
W artykule na samym końcu pisze
Cytat:
Ellen daje tobie prezent Flower w podziękowaniu.

Może nie masz miejsca w plecaku ? ;p
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
23475 Wysłany: 16 Gru 07 14:16 • Temat postu: Fotki, foteczki
Yay ! zloot ^^. Fajnie fajnie tylko mnie mama nie puści... Chyba, że braciszek ze szwagierą pogadają ;> no i oczywiście jakby było w miare blisko ... ;p bo inaczej mnie nie zobaczycie
Taaa .. Szubin City zaprasza, mała Grill też xDD tylko nie wiem gdzie te namiociki chceta rozkładać .. ;p ew w moim kochanym lasku, który mam po drugiej stronie ulicy, ale... no cóż xD po prostu tam trochę mało bezpiecznie xD

Tak, z całą pewnością .. te wakacje będą ostre ... ;> xDDD

Ostatnio edytowany Niedziela, 16 Grudnia 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
23379 Wysłany: 14 Gru 07 22:15 • Temat postu: Fotki, foteczki
Aaa dobra, to i ja się pochwalę fotami ;< Oto najbardziej szłit foty pod słońcem xD
oo Tu z Blondasem ;* xD ogólnie fundacja " Stój Bo strzelam " się kłania xD
http://img216.imageshack.us/my.php?image=p7290181tk8.jpg

A tutaj oczywiście z mym bosskim( ale tylko czasem xD) braciszkiem Kuksem ;p mój wzrost od zawsze wymiatał haha xD
http://img128.imageshack.us/my.php?image=p7290185ma6.jpg

A tu świnta trójca ^^
http://img216.imageshack.us/my.php?image=p7290177ja2.jpg

i to tak o na tyle ode mnie ;p cały czas pamiętam o zdjęciach w moim boskim mundurku ^^ a te to były robione oczywiście w wakacyje ;D yhh oby doczekać tych następnych ... ;>



Ostatnio edytowany Piątek, 14 Grudnia 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
23365 Wysłany: 13 Gru 07 20:25 • Temat postu: Zbiórka na domenę hmt.pl na 2008 rok
Ode mnie też poleci kasa ;p Tylko braciszka naciągnę i wysyłam bo niestety sama jestem spłukana ... ;p ( no chyba że wzięłabym ryzykowną pracę jako wokalistka pewnego zespołu ... xDDD Matizo: Hell no! xD) Blondi: Leśne Chłopy Hej ! xDD
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
23268 Wysłany: 01 Gru 07 13:12 • Temat postu: Problem ze scenkami u Elli (...)
Tak, aby zobaczyć daną scenkę trzeba posiadać dany kolor serca Więc nie masz po co chodzić na plażę z zielonym A te punkty to wydaje mi się że są sumowane, ale mogę się mylić ;P
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
23222 Wysłany: 26 Lis 07 20:26 • Temat postu: Problem ze scenkami u Elli (...)
Wszystko się zgadza tylko nie w poniedziałek i środę tylko we wtorek i czwartek Najprawdopodobniej błąd w artykule ;p
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
23217 Wysłany: 26 Lis 07 15:17 • Temat postu: Jedzenie
Musisz jednocześnie przycisnąć Button L i Button B Poszukaj sobie w opcjach emulatora ;p Options -> Joypad -> Configure i tam dalej ;p
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
23167 Wysłany: 21 Lis 07 14:51 • Temat postu: Słiittaśny blok....xD
O matko .. moje oczy ! Tego się czytać nie da, literky mi się zlewają .. ;p Ja bym to jeszcze jakoś przyjęła , że to dziewczyna pisze .. bo tak ruzioFFo i ogólnie Słit ;p ale żeby chłopak .. ? xD Jeszce fan TH i Witch xDDD to samo ;p
haha ale niektóre txty wymiatają ;D

Cytat:
-KoFfAm CiĘ! - pOffIedZiał BilL i dAł mi BuSiAka.
-oH,jA CiEbiĘ tesH. - PoFFiedZiaŁem i teSh dAłEm mU bu$$SiaCka :*
pO chWili zAczĘliŚmy siĘm cAłoWać z jęZyCkiem . cAłUje Się z BiLlem z TokIo hOteL,alE suPcio!
zoBacyŁłem,she aShuLa cAłujE siĘm z Tomem!
-AsHula,Jak mHoshesz? zDraDzaSh mNie z ToMem? - kshyknĄłem
-tY siĘ cAŁowAłeŚ z BiLlem - poffiEdziAła
wYsheDłem z iMpreSski. A zaCynAło ByC tak SuPcio bIll mNie caŁoffAł i zAcyNAł mNie roZbieraĆ,a OnA całoWała Się z TomEm! DLATSHEGO?! bÓoo zAłAmAłeM sIĘm i zAcAłem PłakAć. poSHedŁem dO dOmciu.
-Co Sięm StaŁo syNecKu? - zaPytAli RoDzIcE
-nIc,sHyCie JesT bEz sEnsU - poFfiedZiałEm i zAmkNąłEm siĘ w PokOju.

i jeszcze jedno xDDD

Cytat:
pSesTańCie mi MówiĆ she jEstem GeJem nIe jEstEm pEdaŁem! Bó!

No racja z tym epulsem ;p Jeszcze dodajmy fotkę i inne podobne badziewia .. Trooochę ... ;p

© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.