Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
30407 Wysłany: 23 Cze 08 22:43 • Temat postu: Spam lolz
Nie za bardzo w zasadzie ;p Ludzie po prostu zbyt często oceniają innych po pozorach, wyglądzie, po tym, co usłyszeli od innych i to się daaalej niesie ;p To tak jakby książkę ocenić po okładce... no ale cóż. Dlatego nienawidzę wprost, kiedy ktoś się wypowiada w chwilach, kiedy nie zna pewnych sytuacji z obu stron itd ;P
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
30404 Wysłany: 23 Cze 08 22:26 • Temat postu: Spam lolz
... której ? xDDDD bo było ich wieeeele ^^ xD w ogóle .. skasowało mi sie chyba z tym archiwum ;<<< ale w szkole to serio xD byłam niby kujonką a babka od biologii razu pewnego : " Madziu, jaką Ty masz poważną minkę " xDDDD
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
30391 Wysłany: 23 Cze 08 17:19 • Temat postu: Spam lolz
Jozin napisał(a):
:bad: :bad: No nie. Mój własny podpis mnie dobija... :bad:

haha xD zastanawiam sie co mnie jeszcze dzisiaj trafi .. xD
No to masz big problem, ja nie wiem, co na Twoim miejscu zrobiłabym ...
A skoro tak strasznie przeżywasz rozstanie ze swoją klasą to chyba masz jakiś z nimi kontakt i będziesz mógł się z nimi spotykać klasowo i nie, bądź gadać przez gg/ telefon itp. no cokolwiek. Zresztą pogódź się z tym, bo w życiu czeka Cię pewnie jeszcze niejedno rozstanie, life is brutal Ja się np. cieszę, że w Bdg city poznam nowe osoby, bo z tamtymi debilami ( z którymi, tak na boku, widywałam się codziennie przez 9 lat... xD ) na pewno kontakt będę miała, jakieś biesiady czy coś xD poza tym, może ludzie przestaną sadzić, iż jestem poważna... xDDDDD
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
30353 Wysłany: 22 Cze 08 12:07 • Temat postu: Spam lolz
Ja tam nie wiem xD Choć w sumie ta młoda jest starsza od innych o rok to może xD ale ... nie wiem ;p ktoś z jej otoczenia mi to powiedział, ale mówię, że to raczej nieprawda ;p
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
30342 Wysłany: 21 Cze 08 23:02 • Temat postu: Spam lolz
a co ja wyżej napisałam jeśli nie to, że znajomy nie zdał 1 klasy podstawówki ? Oo ... Ja pieprze xD To dlatego babka od polskiego zawsze na nas ryczała ' CZY MATKA INTERNETOWA WAS JUŻ DOSZCZĘTNIE ZEPSUŁA !? CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM ! " xD
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
30340 Wysłany: 21 Cze 08 22:40 • Temat postu: Spam lolz
Kolega z przedszkola nie zdał w 1 klasie podstawówki xD słyszałam o znajomej coś tam że nie zaliczyła przedszkola, ale to już chyba sobie ktoś wymyślił bo aż mi sie wierzyć nie chce ;P
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
30183 Wysłany: 18 Cze 08 17:47 • Temat postu: Skojarzenia!
picie herbatki ;D ( takie małe oszukiwanie organizmu ;P )
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
30031 Wysłany: 14 Cze 08 20:39 • Temat postu: Zjazd HMT.PL !!
oo tak ;p mmm konferencja ;D Czyżby słynne, z 2006 roku, rozmowy po 22 wracały ? ;D Własnie ... przydałoby sie w końcu ustalić jakąś datę, bo niedługo wakacje ( w zasadzie juz ;p) i nie wiem jak inni, ale powoli je sobie planuję i byłoby mało fajnie gdyby wyszło, że jestem gdzies indziej, a mogłabym byc z wami .
... To kiedy ten czat ? ;D
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
30030 Wysłany: 14 Cze 08 20:31 • Temat postu: Spam lolz
hah wracając do egzaminów . Przyszły wyniki i mam o dziwo 88 Oo . 47 polski i 41 ( !!! ) matma. ja w to po prostu nie wierzę xD To jest niemożliwe i musieli chyba sie kropnąć w liczeniu punktersów albo coś Oo . I teraz Bdg city wita ... i chyba od września trochę dupa będzie, booo dojazdy sprawią iż prawdopodobnie będize mnei tu jeszcze mniej niz obecnie jestem .. zresztą nie tylko tu .
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
29709 Wysłany: 02 Cze 08 20:23 • Temat postu: Jak najłatwiej zdobyć
No bo od razu tego nie zdobędziesz musisz z nią jak mówiłam duużo rozmawiać a nie tylko same prezenty, z czasem na pewno uda Ci się, tylko trochę cierpliwości ;P
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
29707 Wysłany: 02 Cze 08 20:15 • Temat postu: Jak najłatwiej zdobyć
Dużo prezentów, które baaardzo lubi no i rozmawiaj z nią dużo ;p Powinno pomóc
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
29699 Wysłany: 02 Cze 08 19:21 • Temat postu: Jak najłatwiej zdobyć
Grzyyba, czy tam pieczarrkę znajdziesz na jesień w lasku ;p
Czeoladę to dostaniesz w supermarkecie.
White grass to w zimę w lesie, albo możesz też znaleźć to za kościołem ( o ile masz dobre stosunki ( xD ) z Carterem ;p )
Black Grass, zimowa kopalnia, kiedy będziesz kopał tam motyką to znajdziesz w końcu ;p
Blue grass, wiosna w lesie i o ile dobrze pamiętam koło źródełka.
Red Grass, znowu jesień i też w lesie
Wild Grapes, lato koło jeziora Mothers Hill i w lesie ;p
Bodigizer, możesz samemu zrobić albo kupić w aptece ;p
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
29682 Wysłany: 02 Cze 08 10:39 • Temat postu: batatów
Jak już to batat, jest to takie warzywo, które możesz wyhodować jesienią o ile sie nie mylę .
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
29641 Wysłany: 31 Maj 08 00:40 • Temat postu: Spam lolz
To jest dużo ? Noo .. w sumie to zależy od ambicji możliwości i warunków. Ja z tego co pamiętam miałam 36 albo 37 . Teraz czekam na te z gimnazjum ... będzie ciekawie xD
girl23 Użytkownik jest offline
Postów: 673
Ostrzeżenia: 0%  
29499 Wysłany: 25 Maj 08 22:09 • Temat postu: Zjazd HMT.PL !!
Yyy .. las rąk? xD Eeeej no ludzie ;p Zawsze wszyscy się pchali na to i było takie łaaa ! I gadanie, że jak zwykle nic nie wyjdzie, a kiedy w końcu jest okazja to wszyscy siedzą cicho ...
Jeśli chodzi o mnie to bardzo chętnie, ale jak zwykle może pojawić się problem z rodzicami, odległość, dojazd, kasa itd itp, i podejrzewam ze nie tylko mnie no ale mam plan W sumie mnie to jest obojętnie gdzie, bo chciałabym w końcu spotkać aż tak ( sry za wyrażenie ;p) pojebanych pozytywnie ludzi ;D byle nie jakoś bardzo bardzo daleko.
Wypowiadać się !
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.