Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
36320 Wysłany: 06 Sty 09 17:09 • Temat postu: Jak sciągnąć Emulator?
No tyle to ja wiem, ale coś to mi sie nie podoba, po pobrałem to i pokazał się tylko Dokument World
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
36305 Wysłany: 06 Sty 09 15:15 • Temat postu: Jak sciągnąć Emulator?
Jak mam siciągać emulator, bo w FOMT chcę pograć, ale nie wiem jak sciągnąć emulator
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
36301 Wysłany: 06 Sty 09 14:49 • Temat postu: Pomoc z Mary
Być może masz błąd gry. Jeżeli tak, to minimalne sznse, że się coś naprawi ;(
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
36266 Wysłany: 05 Sty 09 14:14 • Temat postu: Pomoc z Mary
Być może pada deszcz. W takim dniu, tylko co po niektóre scenki działają.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
36264 Wysłany: 05 Sty 09 14:13 • Temat postu: 3 rok a pies jest dalej szczeniakiem
Jeżeli Zack zapraszał Ciebie na Festiwal w pierwszy dzień lata i pytał się czy pies ma wziąść udział, to jest już duży;)
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
36262 Wysłany: 05 Sty 09 14:10 • Temat postu: 2012 rok konca czy poczatku?
Nie mówię, że koniec świata nie nastąpi, tylko nie ufam poglądom takim jak ,,A w roku coś tam pieprznie w nas kometa, która skasowała Dinozaury". No bo niby dwie te same komety nie istnieją, a jeśli już, to nie latają po tej samej orbicie. Ale do tematu. Ja osobiście ufam (jak wielu może, ale co ja tam o was wiem ) że nastąpi ta sama ,,Apokalipsa", co jest opisana w Bibli Nowego Testamentu, że Jezus powtórnie przyjdzie na świat, żeby nas osądzać. I taka jest moja opinia.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
36174 Wysłany: 03 Sty 09 19:33 • Temat postu: Czas
Dziękuje wam bardzo dziewczyny

PS1. To nie jest średnio ważne pytanie tylko wysko ważne pytanie.
PS2. Dopiero się zorientowałem, że macie takie same obrazki
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
36173 Wysłany: 03 Sty 09 19:28 • Temat postu: Dziwy
"neji-hyuga" napisał(a):
Zawsze gdy mówię to krzyczę. Gdy biegam przez 1 minutę to już się dusze i mam skurcze. Gdy nie zagram na PS2 czy na PC czy też na PSX to zaczynam być agresywny i chamski.

No to mam dokładnie to samo, tylko, że nie mam PS2 i PSX. Ale ogólnie wszystko to samo. A dodatkowo:

"Crash" napisał(a):
Co do mnie - eh, to nie dziw tylko norma - grając*, często rzucam takim mięchem, że aż uszy więdną, a niejeden szewc mógłby pozazdrościć. A tak fantazyjnie to mówię, że później nie potrafię tego powtórzyć. ;f

I to też niestety mam.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
36165 Wysłany: 03 Sty 09 19:13 • Temat postu: Czas
Mam dylemat. Czy w Harvest Moon : Friends of Mineral Town jeste jakieś ograniczenie, ile można grać, czy można grać i grać, aż będzie się miało 10000 lat??
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
36134 Wysłany: 03 Sty 09 15:12 • Temat postu: Lek dla Lilli
Oooo... Szkoda. Dzięks.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
36120 Wysłany: 02 Sty 09 20:30 • Temat postu: Lek dla Lilli
Chodzi o lek dla Lilli. Czy da się załatwić lek dla niej??
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
36081 Wysłany: 31 Gru 08 10:15 • Temat postu: Łowienie
Chyba raczej tak, bo o niej mowa
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
36019 Wysłany: 27 Gru 08 18:30 • Temat postu: Popuri i Kai
Aha to dzięki.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
36017 Wysłany: 27 Gru 08 18:20 • Temat postu: Popuri i Kai
Mam pytanie, bo kiedy Popuri i Kai się ożenią, to jak to jest?? Popuri zostaje w Mineral Town czy Płynie z Kai'em do miasta?
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
35784 Wysłany: 19 Gru 08 21:21 • Temat postu: Wasz HM
Miałem ostatnio natchnienie by założyć w końcu jakiś temat i to zrobiłem. Tytuł nie mówi sam za siebie. Chodzi o to, żebyście napisali jak byście mieli zrobić swój Harvest Moon to jak byście to zrobili. Nie chodzi o projektacje. Tylko o:
1. Tytuł.
2. Postacie do wyboru.
3. Początek (czyli co jest na początku gry).
4. Możliwości.
5. Wymagania do zakończenia.
6. Koniec.


Ja bym to tak zrobił:
1. Harvest Moon Big Farm and Great Life.
2. Mężczyzna, Kobieta, Kappa, Harvest Godes, Małe dziecko (jest się pod opiekom rodziców).
3. Jest ich kilka:
Mężczyzna | Kobieta:
Zakłada się farme.
Kappa | Harvest Godes:
Przybywasz z zadaniem i okazało się, że jest już załotwione. Zaczynasz robić co chcesz. Masz do wyboru węsrówki, ożenienie się lub założenie farmy.
Małe dziecko:
Rozwjasz się w szkole a kiedy dorośniesz masz te same możliwości co Kappa | Harvest Godes.
5.
Kobieta | Mężczyzna:
Wszystko to samo co w HM:FOMT + Lot w kosmoś.
Kappa | Harvest Godes:
Niemożliwe.
Małe dziecko:
Stworzyć farme - Wszystko to samo co w HM:FOMT + Lot w kosmoś.
Wędrówi - Dotrzeć na szczyt Mont Evevest, Kilimangaro i dotrzeć do Stolicy Chin.
Ożenek - Ożenić Się.
6.
Kobieta | Mężczyzna:
To samo co w HM:FOMT.
Kappa | Harvest Godes:
Brak.
Małe dziecko:
Stworzyć farme - Wszystkie postacie z gry przyjdą i wyprawią przyjęcie na twoją cześć. Wszyscy razem dadzą Ci 100000000000, a następnie będziesz mógł grać dalej.
Wędrówi - Wszystkie postacie z gry przyjdą i wyprawią przyjęcie na twoją cześć. Wszyscy razem dadzą Ci 100000000000, a następnie będziesz mógł grać dalej.
Ożenek - Będzie przyjęcie, i napisy końcowe.

I to tyle. :afro:
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.