Wysłany: 19 Mar 11 22:26 • Temat postu: Fotki, foteczki
Wiedz, że mam szacunek do siebie, ale chciałem to zdjęcie dodać i tyle. :-)
A fakt że Marian nie ma przyjaciół to nie moja sprawa. :>
Wpadają nowe zdjęcia na photobloga więc zachęcam do obejrzenia kolejnego z dzisiejszej sesji. :>
Wysłany: 15 Mar 11 21:24 • Temat postu: Fotki, foteczki
wtf!? Sorry, ale cała inwencja twórcza - notka jak i sama obróbka zdjęcia - to nie moja robota tylko koleżanki. A poza tym dajcie sobie spokój z waszą "zgryzotą".
A tak na marginesie nowe zdjęcie.
Ostatnio edytowany Środa, 16 Marca 2011, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 02 Sty 11 21:05 • Temat postu: Plan sześcioletni a pro po HMT ;f
Hm... W swoim otoczeniu jestem chyba jedyną osobą, która lubi grać w gry niedocenione, właśnie pokroju HM, lecz nie tylko. Więc jestem jak najbardziej za.
O ile dobrze wiem, to FOMT z AWL można połączyć tylko na prawdziwym Gameboy'u, jednakże pewny nie jestem.
Dom w mieście można kupić u Gotz'a jednakże jest on niewyobrażalnie drogi:
-> 100.000.000 G;
-> 999 kawałków drewna w składziku;
Wysłany: 24 Gru 10 08:32 • Temat postu: Fotki, foteczki
O jejku, chłopaki - jak zawsze kazania mi stroicie. Dodawanie zdjęć nie jest tylko dla "różowych nastolatek", jak to nasz redaktor opisał. Każdy może przecież dodać zdjęcie na photobloga i walnąć iście debilną notkę. ;>