Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
48595 Wysłany: 20 Mar 11 08:43 • Temat postu: Fotki, foteczki
"tsubasa" napisał(a):
Takie czasy nastały, że dzieci wrzucają takie "sweet focie", że ręce opadają jak to się ogląda...

Nie rozumiesz sensu wrzucania tych zdjęć, dlatego wyrażasz negatywną opinię o tym zdjęciu. No ale nie będę kazał nikomu wyrażać opinii pozytywnych.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
48591 Wysłany: 19 Mar 11 22:26 • Temat postu: Fotki, foteczki
Wiedz, że mam szacunek do siebie, ale chciałem to zdjęcie dodać i tyle. :-)
A fakt że Marian nie ma przyjaciół to nie moja sprawa. :>
Wpadają nowe zdjęcia na photobloga więc zachęcam do obejrzenia kolejnego z dzisiejszej sesji. :>
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
48551 Wysłany: 15 Mar 11 21:24 • Temat postu: Fotki, foteczki
wtf!? Sorry, ale cała inwencja twórcza - notka jak i sama obróbka zdjęcia - to nie moja robota tylko koleżanki. A poza tym dajcie sobie spokój z waszą "zgryzotą".
A tak na marginesie nowe zdjęcie.

Ostatnio edytowany Środa, 16 Marca 2011, w całości zmieniany 1 raz(y).
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
48313 Wysłany: 03 Lut 11 01:10 • Temat postu: MARIAN DAY
Wybacz mój zapłon. ;<
Wszystkie dobrego i spełnienia marzeń. :-)
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
48161 Wysłany: 09 Sty 11 21:08 • Temat postu: [HM:FOMT] Wyścigi konne
O ile dobrze mi wiadomo to tylko Spacja na komputerze przez VBA przyspiesza czas.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
48109 Wysłany: 03 Sty 11 20:10 • Temat postu: Plan sześcioletni a pro po HMT ;f
"gnysek" napisał(a):
No tak, niektórzy widząc kaczora donalda pewnie myślą, że to gra do lat 6,
Oj tak, mój dawny sąsiad zobaczył samą grafikę HM:FOMT i uznał że gra dla dzieci to jest.

Ostatnio edytowany Poniedziałek, 03 Stycznia 2011, w całości zmieniany 1 raz(y).
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
48100 Wysłany: 02 Sty 11 21:05 • Temat postu: Plan sześcioletni a pro po HMT ;f
Hm... W swoim otoczeniu jestem chyba jedyną osobą, która lubi grać w gry niedocenione, właśnie pokroju HM, lecz nie tylko. Więc jestem jak najbardziej za.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
48072 Wysłany: 01 Sty 11 00:40 • Temat postu: Nowy Rok
Albo jestem ślepy, albo faktycznie nie ma takiego tematu.

Szczęśliwego Nowego Roku ludziska, dużo szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
48002 Wysłany: 25 Gru 10 14:10 • Temat postu: Fotki, foteczki
Fotka
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
47994 Wysłany: 24 Gru 10 21:36 • Temat postu: WESOŁYCH ŚWIĄT
Ano wesołych świąt. : )
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
47985 Wysłany: 24 Gru 10 08:41 • Temat postu: FOMT
O ile dobrze wiem, to FOMT z AWL można połączyć tylko na prawdziwym Gameboy'u, jednakże pewny nie jestem.
Dom w mieście można kupić u Gotz'a jednakże jest on niewyobrażalnie drogi:
-> 100.000.000 G;
-> 999 kawałków drewna w składziku;
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
47984 Wysłany: 24 Gru 10 08:32 • Temat postu: Fotki, foteczki
O jejku, chłopaki - jak zawsze kazania mi stroicie. Dodawanie zdjęć nie jest tylko dla "różowych nastolatek", jak to nasz redaktor opisał. Każdy może przecież dodać zdjęcie na photobloga i walnąć iście debilną notkę. ;>

Wesołych Świąt wam życzę. ;>
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
47978 Wysłany: 22 Gru 10 21:24 • Temat postu: Fotki, foteczki
No dobra, masz tę opcję już włączoną:
http://www.kmll.fbl.pl/
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
47975 Wysłany: 22 Gru 10 20:58 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Odpaliłem sobie niedawno starego Gothic I i gram troszkę.
Jozin Użytkownik jest offline
Postów: 589
Ostrzeżenia: 0%  
47974 Wysłany: 22 Gru 10 20:53 • Temat postu: Fotki, foteczki
A co, chcesz mi dowalić bardzo obraźliwego?
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.