Wysłany: 26 Sie 12 13:36 • Temat postu: Kopalniane sposoby przetrwania
Z tego co wiem, to warto brać ze sobą Turbojolty XL i Bodigizery XL na wyprawę do kopalni. A czy bardziej opłacalne nie jest branie ze sobą plecaka pełnego Elli Leaves? Co o tym sądzicie?
Wysłany: 23 Lip 12 21:25 • Temat postu: Przeklęte narzędzia.
Ludzie lubią znajdować przeklęta narzędzia, ale narzędzia nie lubią być znajdowane. Nie koniecznie za pierwszym razem musisz znaleźć narzędzia (tu warto zastosować sztuczkę z sejwami). Poza tym mam nadzieję iż spełniasz warunek, że masz przy sobie narzędzia Mithirlowe?
Wysłany: 18 Lip 12 23:38 • Temat postu: [FOMT] Wersja po polsku?
Pytanie 1
Trzy kliknięcia doprowadzą Cię do Polskiej wersji, mianowicie: Download -> Harvest Moon Friends of Mineral Town -> Harvest Moon FOMT PL !. Jednak jeżeli to sprawi problemy... łap linka. Pytanie 2
Dokładnie i nie inaczej. Po prostu karmisz ją przez 10 dni i dostajesz Jagodę.
Wysłany: 17 Lip 12 13:10 • Temat postu: [FOMT] Łowienie power berries.
Stajesz sobie chłpaku spokojnie na molo i zarzucasz wędkę najmocniej jak się da. I czekasz. Koniecznie na molo i koniecznie najmocniej. Pamiętaj też, że nie od razu HMT założono, więc jeżeli to 6 dzień łowów, to może jeszcze poczekasz kolejne 6 dni, ale złapiesz z czasem.
Wysłany: 17 Mar 12 18:51 • Temat postu: HM:BTN na PC
Siemanko. Przybywam z problemem i pytaniem. Mianowicie niegdyś grałem w BTN na PC, jednak to było cholernie dawno i u kolegi na domiar tego. I w sumie fajnie, jednak jest pewien problem. Nie pytałbym gdybym miał kontakt z owym kolegą. A więc...
Może wiecie jak on to zrobił, skoro ja kombinuje żeby mieć BTN na PC a nie na konsole cholera jasna?