Gomez, po cholere Ty im sie w rozmowe wpieprzasz? Twoj komentarz w stylu 'rozmowa sie rozkreca' nic do niej nie wnosi. I kazdy zainteresowany zdolalby to zauwazyc bez Twoich uwag.
Sama jestem ateistka, a konkretnie agnostykiem, ale bardzo zazdroszcze tym ktorzy potrafia wierzyc i miec w tym jakies oparcie...
Aparat cyfrowy czy analog?
Mam pytanie. Dwa konkretnie.
1. Czy w gbc mozna sie ozenic? Jesli tak, to jak?
2. Ile razy mozna rozbudowac dom? Rozbudowalam juz dwa razy ale widze ze jeszcze mam miejsce na trzecie. Jesli mozna jeszcze raz to kiedy?
Od razu mowie. Mam jesien 1 roku.
Wysłany: 20 Kwi 08 19:32 • Temat postu: Jakie macie komorki?
Mam dziwne wrazenie ze chodzio model a nie o jego dekoracie :/ Monisia... prosze Cie zmniejsz ilosc tych serduszek w kazdej wypowiedzi... Ja rozumiem, mozesz byc taka kochliwa ale niektorym to daje po oczach i drazni...