Wysłany: 17 Mar 11 14:39 • Temat postu: pytanie o przepisy nie chodzi o liste przepisow
W programie podają przepis, a Ty musisz potrawę ugotować - wiec nie ma znaczenia, czy znajdziesz jakiś przepis w grze czy nie, bo potrawę można przyrządzić bez tego i do procent ukończenia gry liczą się tylko ugotowane potrawy, nie te przeczytane
Wysłany: 20 Lut 11 18:40 • Temat postu: Wanekon (11-13.03.2011)
Zabieram ze sobą laptopa, liczę na burzę mózgów na temat przyszłości HMT. Swoją drogą to biorę dziekankę, więc będę miał wiecej czasu - chciałbym pod koniec kwietnia odpalić nowe ficzery.