Wysłany: 24 Sie 12 10:24 • Temat postu: Pomóżcie mi jeśli łaska. Mam problem z moim PS2.
To może nie byc problem z konsolą a z nagrywarką. Sprawdź inne płyty dla pewnosci- jesli tez nie działają winna jest nagrywarka (ja ich już kilka wymieniłem w życiu... z 5-6)
Wysłany: 21 Sie 12 15:26 • Temat postu: [BTN] Tłumaczymy Harvest Moon BTN
Przy korekcie się z tym uporamy zapewne Ja będę teraz na dniach kończył ten moduł korekty, tam będzie glosariusz i on takie wątpliwe słowa będzie pomagał ujednolicić - jak ktoś wpadnie np. na takiego makera, doda go do listy, to potem można wszystkie teksty z tym słowem "maker" znaleźć i poprawić od razu wszędzie. Potem jeszcze wytłumaczę co i jak.
Obecnie jestem w trakcie przeprowadzki ze Szkocji do Polski, oraz zmiany pracy - troche się wszystko przeciąga. Plus jest taki - wracam do tworzenia stron www ;)
A czytacie chociaż temat? Jak zabierzemy się za korektę, zrobimy testy itd. Przed końcem roku powinno być. Ja pracuję w weekendy nad nowymi narzędziami (bo w tygodniu ciągle mam nadgodziny i juz mi sie o 22 w domu nie chce kodzić) i w ciągu kilkunastu dni powinny być gotowe.
Popularność nie jest ważna, tylko sentyment. Co do beta testów - to zobaczymy, ale jak będzie mozliwosc, to udostępnimy publicznie. Ja wciąż czekam jeszcze na kilka dodatkowych dialogów które miały dojść bo wczesniej sie zapodziały.