Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
51098 Wysłany: 15 Kwi 14 18:36 • Temat postu: [BTN] Tłumaczymy Harvest Moon BTN
Na poprawieniu błędów językowych które zrobili użytkownicy. Wczoraj na facebooku HMT o tym pisałem.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
51096 Wysłany: 15 Kwi 14 10:04 • Temat postu: [BTN] Tłumaczymy Harvest Moon BTN
Ja tego nie będę robił. Ale ogólnie, tak samo jak je wypakowujesz + zmiana pointerów. Pointery wskazują gdzie dalej skacze program, nie będę się w to zagłębiał, ale jak ktoś programował w Assemblerze/C i podglądał zlinkowany program, to będzie wiedział o co chodzi.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
51094 Wysłany: 14 Kwi 14 10:00 • Temat postu: [BTN] Tłumaczymy Harvest Moon BTN
Nie, ja tego nie robiłem.
Musisz napisać program, który rozpoznaje odpowiednie segmenty w pliku binarnym. W BTN tekst jest zapisywany po dwa bajty (pozostałość po japońskim) a nie po jeden, tu jest tablica znaków: http://dl.dropboxusercontent.com/u/33525625/hm%20btn.tbl
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
51092 Wysłany: 10 Kwi 14 16:56 • Temat postu: Fotki, foteczki
zabierz http:// i zrób spację przed ostatnią kropką, powinno być OK, a ja poprawię potem No i chyba wystarczy 10 postów i będziesz mogła.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
51085 Wysłany: 03 Kwi 14 13:17 • Temat postu: [BTN] Tłumaczymy Harvest Moon BTN
Nie ma. Chciałbym do czerwca 100%, ale nie wiem jak to będzie.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
51082 Wysłany: 26 Mar 14 13:06 • Temat postu: [BTN] Tłumaczymy Harvest Moon BTN
No mieliście swój czas i nie wykorzystaliście go jak należy. W odpowiednim momencie będzie skończone, nie martwcie się. Dla mnie to tez jest ważne, bo spowoduje wzrost odwiedzin na stronie
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
51075 Wysłany: 25 Mar 14 16:16 • Temat postu: Jak zatrudnić skrzata?
z tematu: nie pracują wiosną, w inne miesiące jak dasz kilka prezentów
1. dom i szklarnię można rozbudować jak ma się wcześniejsze rozbudowy
2. drewnianą zagrodę budujemy wybierając pieńki z drewutni na górze po prawej od obory, a drewno zdobywamy albo rąbiąc gałęzie, albo duże pnie ale po ulepszeniu siekiery
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
51067 Wysłany: 10 Mar 14 15:28 • Temat postu: Rune Factory: problem z greenifier.
A inne przyciski? Musisz go wyrzucić na pole, więc to będzie chyba A.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
51063 Wysłany: 04 Mar 14 13:41 • Temat postu: Jakis fajny hm oprócz btn ;P
To zamiast ą używaj a. Zjadanie ogonków, a używanie błędnych liter/głosek/dwuznaków to duża różnica.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
51051 Wysłany: 27 Lut 14 11:28 • Temat postu: Pomocy Gdzie moj kon ;3 btn
To dziwne... nigdy mi się to nie zdarzyło i z tego co wiem wystarczy mieć 7-8 serc.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
51049 Wysłany: 26 Lut 14 16:02 • Temat postu: Pomocy Gdzie moj kon ;3 btn
Konia zabiera nie za zbyt mało trawy, ale jak ma za mało serc: nie jest szczotkowany i spędza na dworze deszczowe dni.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
51043 Wysłany: 25 Lut 14 13:02 • Temat postu: Pomocy Gdzie moj kon ;3 btn
A ja mam nadzieję, że Tobie Kappa dorzuci porządny słownik ortograficzny ;)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
51041 Wysłany: 25 Lut 14 11:27 • Temat postu: Pomocy Gdzie moj kon ;3 btn
Powinno, na liście dialogów ostatnio znalazłem te odpowiedzialne za danie konia gdy zasiejesz mnóstwo trawy. Nie mniej skoro nie miałeś tego eventu (a zazwyczaj jest on 2-3 dnia gry, gdy przechodzimy obok Yodel Ranch) to może ten drugi event też się nie wykonać.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
51037 Wysłany: 17 Lut 14 13:20 • Temat postu: BTN pytania
To jest tylko w pierwszym roku niestety.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
51030 Wysłany: 14 Lut 14 13:56 • Temat postu: [BTN] Tłumaczymy Harvest Moon BTN
Trzeba by dodać, niestety.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.