Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52735 Wysłany: 04 Lis 04 19:55 • Temat postu: Farmer FRan 0.8 demo alpha
a ja myslalem, żeby on byłby dziadkiem - poprzednim właścicielem farmy.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52790 Wysłany: 04 Lis 04 19:53 • Temat postu: Harvest moon DS
No coż wyprzedziłeś mnie, nie chciałem narazie zabierać newsa o śmierci Blounta, więc z tym czekałem...
ale ja mam lepszy obrazek:
[obrazek]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52615 Wysłany: 04 Lis 04 19:50 • Temat postu: PLAGIATROZY !!!
baza jest dostepna, ale oni się nie znają na PHP i nie zauważyli zmiany w JEDNEJ literce
powiedzmy plik config.php zaczyna się tak:
[code:1]$host='host';
$dbname='name';
$pass='pass';
$db='db';[/code:1]

teraz zamieniamy w wyrazie 'name' a na i i mamy $dbname='nime'; i strona już nie działa, bo nie znalazła na serwerze MySQL niczego o nazwie nime
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52409 Wysłany: 04 Lis 04 19:47 • Temat postu: Harvest Moon - Oh! A wonderful Life - NEWS
chodziło o grę. Coprawda będzie na DVD, ale jak tylko sprzęt pozwoli - gra pojawi się na stronie. Ewentulanie udostępnię ją na ABC/Bit Torrent (torrent - nowe oblicze P2P).
A jeśli sprzet pozwoli to będę ją wam przegrywał za odpowiednią sume (30 PLN, ale tylko jak będziesz posiadaczem konsoli PS2, bo reklamacji nie będzie);
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52786 Wysłany: 04 Lis 04 19:45 • Temat postu: Czy twoim zdaniem blount żyje
wytarczy, że brat wszedł na stronę, a jak były cookies, to automatycznie się zalogował...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52787 Wysłany: 02 Lis 04 16:16 • Temat postu: Złóż kondolencje - Blount nie żyje...
Księga kondolencyjna Blounta znajduje się pod adresem:
http://www.gnysek.wow.net.pl/hmmt/blount/index.php
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52731 Wysłany: 02 Lis 04 16:01 • Temat postu: Farmer FRan 0.8 demo alpha
On już odegrał tam najważniejszą rolę - stworzył hasło Haba - Dziaba! i logo gry.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52729 Wysłany: 02 Lis 04 15:22 • Temat postu: Farmer FRan 0.8 demo alpha
W związku ze śmiercią Blounta wersja 0.8 dopiero 14.11.2004 - muszę dodać kilka waznych rzeczy.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52484 Wysłany: 01 Lis 04 16:55 • Temat postu: Zadaj pytanie gnyskowi
tak - wysyłkowo
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52482 Wysłany: 01 Lis 04 14:39 • Temat postu: Zadaj pytanie gnyskowi
dobra jak nie ma pytań to ja to zamknę chyba.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52478 Wysłany: 30 Paź 04 12:59 • Temat postu: Zadaj pytanie gnyskowi
nie wygrał (ale był blisko)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52091 Wysłany: 30 Paź 04 12:59 • Temat postu: Portal - info
nawet nie wiesz, ale defakto nadal wchodzisz przez tamtą stronę :], tylko po 0 sekundach cię przezuca do portalu
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52720 Wysłany: 30 Paź 04 12:58 • Temat postu: Farmer FRan 0.8 demo alpha
a jak :]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52089 Wysłany: 29 Paź 04 20:35 • Temat postu: Portal - info
zgodnie z prośbą redakcji po wejści na hmmt.prv.pl odrazu zostajemy przenoszeni do portalu.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
52476 Wysłany: 29 Paź 04 20:26 • Temat postu: Zadaj pytanie gnyskowi
zależy jak miał pobić
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.