Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7319 Wysłany: 10 Lis 05 23:50 • Temat postu: HMT v2006
Mariossjex: napisał(a):
Wygląda dobrze,ale po co download na forum ?
To nie jest samo forum - to jest cała strona, a screen obejmuje forum.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7316 Wysłany: 10 Lis 05 20:21 • Temat postu: HMT v2006
Dzisiaj zabrałem się już za forum, do końca weekendu będzie się już dało pisać posty - czyli jestem coraz bliżej ukończenia.
[obrazek]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7860 Wysłany: 10 Lis 05 17:07 • Temat postu: Co wybrac na urodziny?
patinkaaaa napisał(a):
ja bym wybrala PS2 dlaczego? bo jesli sie nudzisz mozesz zawsze pograc no a zdjecia robisz jak masz okazje :]
PSP nie PS2
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7868 Wysłany: 09 Lis 05 22:06 • Temat postu: Czasami strona nie wchodzi
patinkaaaa napisał(a):
ok ok juz bede grzeczna i nie bede zadawac takich \"glupich\" pytan i poprostu bede zyla w nieswiadomosci... jejku poprostu chcialam wiedziec czy juz nawet nie mozna zapytac? jednak to prawda milczenie jest zlotem bede juz cichutko jak myszka :]
Sory że tak ostro, ale dzisiaj mam zły dzień...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7866 Wysłany: 09 Lis 05 20:05 • Temat postu: Czasami strona nie wchodzi
Strona ta jest sponsorowana prze gry-online, zatem nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za reklamy emitowane u góry strony czy też awarie serwera. Nie jest to odemnie zależne, nie mam na to wpływu, nie wiem nawet kiedy i dlaczego występują - poprostu fizycznie nie jestem w stanie tego sprawdzić.
Pozatym gdy strona nie wchodzi to wina serwera na którym się znajduje, więc po co zadajesz głupie pytania ??
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7846 Wysłany: 09 Lis 05 15:45 • Temat postu: Co wybrac na urodziny?
Poradźcie mi, bo stanąłem dzisiaj przed problemem:
Dostałem się ostatnio do redakcji pewnej strony, i będę raz na jakiś czas dostawał gry do robienia recenzji. I tutaj jest opcja dostawania gier na PSP, zatem teraz mam do wyboru:
a) kupić aparat cyfrowy
b) kupić PlayStationPortable
Obie rzeczy chciałbym tak samo bardzo, pozatym moje źródełko gier może nagle wyschnąć i co wtedy? Z drugiej jednak strony, utrzymanie konsolki miałbym za darmo, a i kiedyś wiosną wychodzi HM:Innocent Life...
Proszę o wasze argumenty za a) lub b)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7833 Wysłany: 09 Lis 05 14:28 • Temat postu: Harvest Moon: Online
Tyle że ten HM to domowa prdukcja jak Farmer Fran a nie oficjalne posunięcie ze strony MMV-I/Natsume .
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7831 Wysłany: 08 Lis 05 15:16 • Temat postu: Harvest Moon: Online
Jak nie wiesz to się nie udzielaj. To jest kolejna gra tworzona przez jakiegoś gostka zafascynowanego HM, i możesz mieć pewnośc, że będzie stała na niskim poziomie. Pozatym za używanie nazy Harvest Moon mogli by mu rąbnąć jakąś karę...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7784 Wysłany: 04 Lis 05 15:17 • Temat postu: Do (prawie) wszystkich
Ale dużo się poprawi.
Naprawdę administratorzy będą teraz mieli dużo mniej roboty. Będą mogli np. wywalić naraz wybrane posty lub tematy - czli oszczędzą trochę czasu. Pozatym system banów zostanie ulepszony. No i napewno coś jeszcze wymyślę
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7782 Wysłany: 04 Lis 05 13:37 • Temat postu: Do (prawie) wszystkich
Wkrótce wszystko będzie prostsze. Już pracuję nad nowym forum.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7762 Wysłany: 03 Lis 05 19:28 • Temat postu: Sto lat wujaszku !
Oj jak to bywa - z pamięcią krótko, a i portal jest napisany tak, że nie za bardzo da się to sprawdzić, zatem przypominam wszystkim - dzisiaj wujek_kołacz ma urodziny.

Z tej okazji życzę mu od siebie, dużo zdrowia, szczęścia w życiu, dobrej żony, bezawaryjności samochodu, dobrej pracy i żeby gnysek pamiętał o jego prośbach w sprawie nowej wersji HMT...
Sto lat wujaszku!
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7749 Wysłany: 03 Lis 05 15:56 • Temat postu: 2 ostrzezenia
A co ty tak panikujesz ? Przeież maż 10 ostrzeżeń, wię pozostało ci jeszcze 80% do wykorzystania :]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7172 Wysłany: 02 Lis 05 17:21 • Temat postu: Zdjecia z zeszłotygodniowej wycieczki
E tam ja jestem pół krwi góral, pół ślązak i pół pomorzanin :]

Wpadłbym do ciebie, ale pociąg w poblizu nie przejeżdzał, pozatym było nas 20 chłopa...

od eloo - poznaj 3 połowy gnyska

Edytowany przez: eloo_gosciu 2005-11-02 19:07:27
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7726 Wysłany: 02 Lis 05 17:19 • Temat postu: Co do czata..........
No tak z ciekawości - do 25 listopada powinienem się wyrobić (czyli do moich 18stych urodzin).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7585 Wysłany: 01 Lis 05 18:59 • Temat postu: HM:AWL SE PS2
Shadow napisał(a):
Ale strona www.solops2.com nie dziala
No bo trzeba wpisac bez www.
http://solops2.com/index.php
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.