Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
22239 Wysłany: 22 Sie 07 23:56 • Temat postu: HM: BTN pytanie !?
w takim razie nadal jest to do kupienia w TV markecie
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
22219 Wysłany: 20 Sie 07 12:46 • Temat postu: HM: BTN pytanie !?
w telezakupach, w kuchni będą jako ostatnie pole po garnkach i patelniach i tam zaznaczasz, co dodać do potrawy.

Ostatnio edytowany Poniedziałek, 20 Sierpnia 2007, w całości zmieniany 1 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
22110 Wysłany: 08 Sie 07 20:43 • Temat postu: takie jedno pytanko
ale konta które mają zero postów i nie były używane ponad rok zapewne skasujemy... chociaż kto wie, może po prostu kontom nieuzywanym będę kasował avatary, bo pozostałe informacje jakie zajmują w bazie ważą tak mało, że się nie opłaca kasować
Obecnie 764 avatary zajmują 2 mb - baza użytkowników zawiera 13319 rekordów i zajmuje 1,5 mb. Widać zatem kolosalną różnicę. Poza tym, to zawsze jakiś tam zbiór mejli i można was ponękać subskrypcjami
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
22089 Wysłany: 06 Sie 07 10:47 • Temat postu: Van,gdzie go spotkać ?
a w AWL-SE przychodzi każdego 3 i 8 dnia miesiąca i stoi obok Innu
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
22042 Wysłany: 03 Sie 07 10:06 • Temat postu: Farmer Fran v0.4
Tak, na razie zajmuję się robieniem nowego portalu, aktualnie siedzę przy postowaniu, gdzie zajdzie kilka znaczących zmian, dzisiaj dojdę do moderatorów i poziomów zezwoleń, zatem weekend upłynie pod znakiem edycji postów, raportowania, przenoszenia i kasowania. Jak to skończę, to będę miał 50% ukończone. Dodawanie komentarzy i prywatne wiadomości będą oparte o ten sam system dodawania, więc tylko maluśkie dodatki wystarczą do zrobienia kolejnych dwóch modułów, także ostatnie 35-40% to praktycznie sam panel admina.

Demo jest planowane na koniec sierpnia, ale nic nie obiecuję, bo nie wiem ile jeszcze zejdzie przy portalu (miał być skończony do dzisiaj, ale ja czasem też muszę w coś pograć, albo gdzieś sobie pojechać )
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
22020 Wysłany: 02 Sie 07 12:02 • Temat postu: Co wolisz
afro - dredy nie są już w Polsce niczym dziwnym

Wiedźmin czy The Witcher ?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
22014 Wysłany: 01 Sie 07 22:14 • Temat postu: ePSXe - problem ze zbyt szybkim działaniem
Dostajesz ostrzeżenie za 3 posty pod rząd.

A jak chcesz, aby gra wyglądała jak na PSX - podłącz kompa do telewizora. Telewizor specyficznie rozmazuje grafikę, czego nie potrafi komp, ze względu na duzo lepszą budowę monitorów.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
22013 Wysłany: 01 Sie 07 22:12 • Temat postu: Czy to tak ma być?
W AWL jest tak samo jak w pierwszym HM - każda dziewczyna ma pamiętnik i tam są serduszka. Ceila ma na piętrze przy łóżku, Nami w Innie w swoim pokoju, Muffy też w swoim pokoju w barze, a na PS2 dodatkowo Lumina - w pokoju na piętrze na dworku Romany.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
22006 Wysłany: 01 Sie 07 19:26 • Temat postu: Czy to tak ma być?
jak ją doisz, to mleka same się stawiają, a ostatnie masz w rękach.
co do wszystkich pól, to tak, w AWL są 3 pola, w AWL-SE należy dokupić trzecie...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
21994 Wysłany: 01 Sie 07 12:08 • Temat postu: głazy i pnie
ulepsz młotek/siekierę, a potem przytrzymuj dłużej kwadrat - zależnie od ulepszenia, będzie dłuższa animacja i większa moc uderzenia.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
21982 Wysłany: 31 Lip 07 20:24 • Temat postu: Co wolisz
full wypas komputer. nie ma laptopów full wypas

gwoździe czy śrubki ?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
21955 Wysłany: 31 Lip 07 10:43 • Temat postu: Czy AWL się kończy??
Na Game Cube, gra się kończy, na PS2 można grać dalej.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
21924 Wysłany: 29 Lip 07 08:03 • Temat postu: Czy mógłby ktoś to przetłumaczyć?
Adiks napisał(a):
After starting a new game, press start immediately when you start gameplay hold down L1 and R1. Press buttons in this order (Triangle triangle X circle circle triangle square square x x x triangle) Unpause the game and pause it again, you will have full inventory, all upgrades full animals, all tools, all power nuts and so forth, the only thing you are missing is a wife.
This is untrue because everytime you hit the x button the start menu closes.

Po starcie gry naciśnij szybko start, przytrzymaj L1 i R1. Naciśnij przyciski w tej kolejności: trójkąt, trójkąt, X kółko, trójkąt, kwadrat, kwadrat, x, x, x, trójkąt. Odpauzuj grę i zapauzuj - będziesz mieć pełny inwentarz, wszystkie upgrade'y, narzędzia, owoce mocy, jedyne czego będzie brak to żona.
Kod jest nieprawdziwy ponieważ gdy wciskasz guzik x zamyka się menu.


proszę bardzo. Nie ma kodów na wszystko w HM, bo jak by dobierało imiona, albo rodzaj zwierząt?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
21902 Wysłany: 27 Lip 07 12:48 • Temat postu: MegaUpload <--- Męka!
Najlepiej jeszcze udawać toolbar Megauploadu zamiast go instalować i mieć w Firefoxie dodatek Megaupload3 który coś tam miesza z proxy i dzięki temu nie pisze, że limit dla polski 500 slotów jest zajęty.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
21901 Wysłany: 27 Lip 07 12:47 • Temat postu: Nozyce
W takim razie tam gdzie narzędzia - u Saibary.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.