Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23500 Wysłany: 17 Gru 07 13:29 • Temat postu: Fotki, foteczki
Ryzy napisał(a):
Tam będzie mało bezpiecznie jak MY w tym lasku będziemy..; )

A zlot wypadałoby zrobić, już był mini zlot: Ja, Matizo i Krzywy..^^

Ryzy tak daleko masz od szkoły do mnie ? 10 minut z buta, byś wpadł czasem w harvesta poszpilać a nie
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23473 Wysłany: 16 Gru 07 12:16 • Temat postu: Fotki, foteczki
Jak znajdziecie koło Bydgoszczy dobry ośrodek w niewysokiej cenie - to oczywiście, że się spotkamy. Szykuje się gorące lato, dwa wesela, zjazd hmt, oj będzie ostro

Więcej zabójczych fotek ? Mam kumpla fotografa, dam mu pół litra, to bardziej wykręconych zdjęć nie zrobi nikt
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23472 Wysłany: 16 Gru 07 12:12 • Temat postu: WAZNE
tak ciężko napisać do mnie na mejla czy na gg ??
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23468 Wysłany: 16 Gru 07 10:08 • Temat postu: WAZNE
trzeba zrobić nowy system do banów i ostów bo ten nie działa jak należy - znaczy struktura bazy danych umożliwia takie działanie, ale nie ma modułu który by to umożliwił
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23467 Wysłany: 16 Gru 07 10:04 • Temat postu: Fotki, foteczki
Oj Blondi, macie tyle zdjęć w drzwiach, czyżbyście gdzieś wychodzili (za siebie xD) ?

Po studniówce robimy na forum wymianę fotek - ja swoje, wy wasze, zobaczymy gdzie była lepsza imprezka Ale dopiero w poniedziałek po imprezce bo nie dotrzeźwiejemy wcześniej
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23410 Wysłany: 15 Gru 07 14:32 • Temat postu: Welcome back!
ojej zaraz się wzruszę już by mogło to hmtv4 być skończone to by się ożywiło nieco
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23380 Wysłany: 14 Gru 07 22:22 • Temat postu: Fotki, foteczki
ale Blondi ma boskie pie.. ehm.. nie o tym chciałem

w te wakacje mam nadzieję na tych zdjęciach pojawię się też ja
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23362 Wysłany: 13 Gru 07 14:52 • Temat postu: Zbiórka na domenę hmt.pl na 2008 rok
@e_em_3, dzięki za kasę, już doszła
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23360 Wysłany: 11 Gru 07 21:34 • Temat postu: SPAM :PP
weź się pizdnij w łeb :/
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23347 Wysłany: 10 Gru 07 21:15 • Temat postu: Zbiórka na domenę hmt.pl na 2008 rok
KomandosS napisał(a):
Ja nie jestem pewny czy wpłacę ale się postaram..

Jak wpłacisz, to wpłacisz, jak nie to nie Przecież nie będziemy cię z tego rozliczać, wiec niepotrzebnie się tłumaczysz.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23342 Wysłany: 10 Gru 07 17:22 • Temat postu: Zbiórka na domenę hmt.pl na 2008 rok
Blondi wpłaciła - bierzcie przykład !!!
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23328 Wysłany: 08 Gru 07 14:23 • Temat postu: BASEN w HM AWL-SE
w tej grze nie ma basenu - jest natomiast staw
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23323 Wysłany: 08 Gru 07 11:39 • Temat postu: Zbiórka na domenę hmt.pl na 2008 rok
KomandosS napisał(a):
Ja mam poniżej 18 roku życia a wpłace przecież to nic trudnego

Dokładnie - wiek sie nie liczy. Poza tym konto w banku w polce można mieć od 13 roku życia tak nawiasem mówiąc Ale i bez tego da się wpłacić. Naprawdę - potrzebujemy tylko 12 osób które wpłaci 10 złotych i każda zostanie 14 lutego (lub wcześniej) wyróżniona - bo do tego czasu zmieniony portal ruszy.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23321 Wysłany: 08 Gru 07 09:26 • Temat postu: popuri's art!
O ja pierdacze... weź się zatrudnij w jakiejś wytwórni filmowej czy coś, super rysujesz !!
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23318 Wysłany: 08 Gru 07 09:17 • Temat postu: Zbiórka na domenę hmt.pl na 2008 rok
KomandosS napisał(a):
Jestem tu nowy ale postaram się coś wpłacić tak ze 10 zł starczy co ?


No pewnie, że tak. Wystarczy, że takich osób jak Ty będzie 12 i mamy całą kasę. Wiem, że 12 osób to nie tak dużo, ale z praktyki lat poprzednich wiem, że nawet 12 jest ciężko uzbierać A ja bym chciał dostać o każdego usera na naszej stronie 1 grosz - to bym miał na PS3 lub Xboxa 360 akurat
Nie no of course żartuję

A teraz ważna informacja:

Każdy, kto wpłaci na domenę hmt.pl - od 14 lutego poza specjalnym statusem który wybierze sobie sam (prawdopodobnie też kolor nicku), będzie posiadaczem konta premium nielimitowane. Co to znaczy? Po pierwsze, za free dodam link do waszej strony do linków tekstowych - wspomagają one zajmowanie wysokich pozycji na googlach. Po drugie, jeżeli kiedyś na stronie pojawią się reklamy - te osoby nie będą ich widzieć. Po trzecie te osoby będą posiadały większy limit prywatnych wiadomości. A w miarę rozwoju może coś jeszcze dostaną ?
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.