Wysłany: 16 Gru 07 12:16 • Temat postu: Fotki, foteczki
Jak znajdziecie koło Bydgoszczy dobry ośrodek w niewysokiej cenie - to oczywiście, że się spotkamy. Szykuje się gorące lato, dwa wesela, zjazd hmt, oj będzie ostro
Więcej zabójczych fotek ? Mam kumpla fotografa, dam mu pół litra, to bardziej wykręconych zdjęć nie zrobi nikt
trzeba zrobić nowy system do banów i ostów bo ten nie działa jak należy - znaczy struktura bazy danych umożliwia takie działanie, ale nie ma modułu który by to umożliwił
Wysłany: 16 Gru 07 10:04 • Temat postu: Fotki, foteczki
Oj Blondi, macie tyle zdjęć w drzwiach, czyżbyście gdzieś wychodzili (za siebie xD) ?
Po studniówce robimy na forum wymianę fotek - ja swoje, wy wasze, zobaczymy gdzie była lepsza imprezka Ale dopiero w poniedziałek po imprezce bo nie dotrzeźwiejemy wcześniej
Wysłany: 08 Gru 07 11:39 • Temat postu: Zbiórka na domenę hmt.pl na 2008 rok
KomandosS napisał(a):
Ja mam poniżej 18 roku życia a wpłace przecież to nic trudnego
Dokładnie - wiek sie nie liczy. Poza tym konto w banku w polce można mieć od 13 roku życia tak nawiasem mówiąc Ale i bez tego da się wpłacić. Naprawdę - potrzebujemy tylko 12 osób które wpłaci 10 złotych i każda zostanie 14 lutego (lub wcześniej) wyróżniona - bo do tego czasu zmieniony portal ruszy.
Wysłany: 08 Gru 07 09:17 • Temat postu: Zbiórka na domenę hmt.pl na 2008 rok
KomandosS napisał(a):
Jestem tu nowy ale postaram się coś wpłacić tak ze 10 zł starczy co ?
No pewnie, że tak. Wystarczy, że takich osób jak Ty będzie 12 i mamy całą kasę. Wiem, że 12 osób to nie tak dużo, ale z praktyki lat poprzednich wiem, że nawet 12 jest ciężko uzbierać A ja bym chciał dostać o każdego usera na naszej stronie 1 grosz - to bym miał na PS3 lub Xboxa 360 akurat
Nie no of course żartuję
A teraz ważna informacja:
Każdy, kto wpłaci na domenę hmt.pl - od 14 lutego poza specjalnym statusem który wybierze sobie sam (prawdopodobnie też kolor nicku), będzie posiadaczem konta premium nielimitowane. Co to znaczy? Po pierwsze, za free dodam link do waszej strony do linków tekstowych - wspomagają one zajmowanie wysokich pozycji na googlach. Po drugie, jeżeli kiedyś na stronie pojawią się reklamy - te osoby nie będą ich widzieć. Po trzecie te osoby będą posiadały większy limit prywatnych wiadomości. A w miarę rozwoju może coś jeszcze dostaną ?