Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
33291 Wysłany: 02 Wrz 08 17:36 • Temat postu: Fotki, foteczki
Boże, czemu mi dałeś takie piękne użytkowniczki na tej stronie a wszystkie zajęte :cry: To chyba na złość hh:
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
33281 Wysłany: 02 Wrz 08 16:22 • Temat postu: Fotki, foteczki
Typowo angielskie Jak z Harrego Pottera.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
33278 Wysłany: 02 Wrz 08 15:52 • Temat postu: Fotki, foteczki
Huh, jak autentycznie taki ten pub ma być, to ja chętnie Cię odwiedzę
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
33272 Wysłany: 02 Wrz 08 15:22 • Temat postu: Fotki, foteczki
Coś źle wkleiłaś :/
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
33270 Wysłany: 02 Wrz 08 14:57 • Temat postu: Fotki, foteczki
Zależy czyj ślub uważasz za pierwszy Zresztą, nie wszystko mogę zdradzać A 3 lata ? Szybko zleci, akurat będę kończył pierwszą część studiów.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
33263 Wysłany: 02 Wrz 08 09:24 • Temat postu: Fotki, foteczki
Hehe A może tak jakoś na tle całości ?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
33259 Wysłany: 01 Wrz 08 22:33 • Temat postu: Fotki, foteczki
Ta, zanim zamknę stronę to jeszcze będę musiał objechać ze dwa wesela przez nią spowodowane i do Domki na osiemnastkę wpaść Harvest Moon Harvest Moonem, ale tutaj obok buduje się prawdziwa historia
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
33255 Wysłany: 01 Wrz 08 22:16 • Temat postu: Fotki, foteczki
Hehe, za parę lat zbierzemy te zdjęcia Domki i będzie można powiedzieć, że rosła razem z HMT
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
33253 Wysłany: 01 Wrz 08 22:09 • Temat postu: Fotki, foteczki
Ty z tym bałaganem to jak moja mama, jedna książka stoi krzywo i już bałagan od razu Ale ładnie
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
33243 Wysłany: 01 Wrz 08 20:48 • Temat postu: Fotki, foteczki
Domka napisał(a):
Aj Gnysek już nie mógł wytrzymać z tą niewiedzą xD
Ja za niedługo dam jakieś nowe tylko muszę z aparatu ściągnąć z rozpoczęcia roku ^^ Znowu miałam kręcone włosy

Taaa Cały ja, dla pięknych kobiet oddał bym życie xD
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
33235 Wysłany: 01 Wrz 08 18:55 • Temat postu: Fotki, foteczki
Niektórzy się dobrze konserwują jak widać

Btw. dodałem w profilach wyświetlanie wieku. Nie było tej opcji, bo uznałem, że skoro kobiet o wiek się nie pyta no to i nie powinien się on wyświetlać - ale z drugiej strony, po coś data urodzenia w profilu jest Opcja dwa lata czekała i w końcu się pojawiła
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
33227 Wysłany: 01 Wrz 08 15:27 • Temat postu: Fotki, foteczki
patrycja napisał(a):
hehe dla bezpieczeństwa nieeee ;p mój się domagał sam
też dla bezpieczeństwa :afro:
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
33223 Wysłany: 01 Wrz 08 14:59 • Temat postu: Fotki, foteczki
To Ryż mógł iść do Łączności lub Conradinum, przecież tam noszą mundurki Wcale nie miał by dalej.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
33219 Wysłany: 01 Wrz 08 14:45 • Temat postu: Fotki, foteczki
kara_13 napisał(a):
haha obie zajęte xD

To nie jest śmieszne hh:

Hm, dzień bez mundurków ? To każą wam nosić te szmacianki !?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
33216 Wysłany: 01 Wrz 08 14:33 • Temat postu: Fotki, foteczki
Piotr 'gnysek' Gnys Kiedyś w stopce strony było, ale widzę teraz, że usunąłem

Hehe, patrzcie, kilka komplementów rzucić i dla bezpieczeństwa obie dały foty z facetami
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.