Szukaj:
Strona
Forum
Przeglądasz stronę jako gość!
Zaloguj się
Załóż nowe konto
Newsy
Działy
Newsy
Forum
Artykuły
HMTV
Download
Użytkownicy
Shoutbox (archiwum)
Historia Strony
Kontakt
Discord
Forum
Artykuły
Harvest Moon / SoS
SOS: Friends of Mienral Town
HM : Back to Nature
HM: SEEDS OF MEMORIES (2016)
HM : Friends of Mineral Town
HM : A Wonderful Life SE
HM : Hero of Leaf Valley
Harvest Moon A Wonderful Life
Innocent Life: Futuristic HM
Harvest Moon SNES
Harvest Moon 64
HM: Save the Homeland
Więcej gier z serii
Wszystkie Gry
Discord
Galerie
Współtwórz
Tłumaczymy BTN!
×
Brak obsługi JavaScript
W Twojej przeglądarce wyłączona jest obsługa języka JavaScript. Wiele elementów strony może nie funkcjonować prawidłowo, zaleca się więc włączenie obsługi JavaScript w przeglądarce.
Menu
»
Newsy
»
Artykuły
»
Harvest Moon
»
Manga & Anime
»
Forum
»
HMTV
»
Download
»
Społeczność
Harvest Moon
»
Seria Harvest Moon
»
HM:SNES
»
HM:GBC
»
Harvest Moon GBC 2
»
Harvest Moon GBC 3
»
HM 64
»
HM:BTN
»
BTN for Girls
»
HM:FOMT
»
HM:MFOMT
»
Save the Homeland
»
A Wonderful Life
»
HM:AWL-SE
»
Innocent Life
»
Hero of Leaf Valley
»
Sprite Station
»
Song of Happines
»
The Island
»
Wind Bazaar
»
Rune Factory
»
Rune Factory 2
»
Rune Factory Frontier
»
Rune Factory Oceans
»
RF: Tides of Destiny
»
RK: A Wonderful Journey
»
River King: Mystic Valley
»
Pozostałe
Inne tytu�y
»
Okami
»
Shadow of the Colossus
»
ICO
»
Fan Zone
HMT
Shoutbox
Strona:
«
•
1
…
33
34
35
…
735
•
»
Buli
(Nie, 01 Lis 2015, 15:23):
Jak Ci to przeszkadza to możesz coś z tym zrobić. Pisz posty, zakładaj tematy.
Souler
(Pią, 30 Paź 2015, 23:08):
Trochę to smutne jak bardzo martwe jest to forum.
gnysek
(Śro, 28 Paź 2015, 11:03):
https://hmt.pl/viewtopic/t/6604/
zzkk12
(Pon, 19 Paź 2015, 14:46):
Nikt niechcial odpowiedziec to tu napislaem
gnysek
(08:37):
Zadałeś je już w 2 tematach. Musiałeś jeszcze tutaj?
zzkk12
(Sob, 17 Paź 2015, 16:44):
Mam pytanie czy moge jakoś z chitowac czekolade mam 2 rok i 12 dzien wiosny uzywam ePSXe
e_em_3
(08:53):
Zoltan
gnysek
(Pią, 16 Paź 2015, 09:39):
Geralt!
Jozin
(Śro, 14 Paź 2015, 19:51):
Ja tam bym dał Lewiatan :v
Buli
(19:32):
Dziecko musi się nazywać Fran albo Karen, zależnie od płci
Mariossjex:
(14:55):
Nazwij dziecko Mariossjex:
Mariossjex:
(14:55):
Gnysek, mam pomysł!
Jozin
(Wto, 13 Paź 2015, 19:26):
No, ewentualnie
e_em_3
(16:46):
nie nie, Jozin, gnysek dopiero zapyta jak ma na imię xD
gnysek
(08:26):
Nie, to już dawno temu
Jozin
(Pon, 12 Paź 2015, 21:39):
A jutro napisze, że się z nią poznał O.o
e_em_3
(18:43):
No właśnie od końca zaczął, tylko zadługo go moczył
gnysek
(08:47):
Po prostu nie jestem staroświecki
Buli
(Nie, 11 Paź 2015, 19:15):
Jakoś od końca sie do tego zabierasz.
gnysek
(15:03):
Zaręczyłem się! Ale niebieskiego piórka nie było
Jozin
(Nie, 04 Paź 2015, 09:58):
Ciałem owszem ale duchem...
e_em_3
(09:19):
No ja już mam trzydziestkę i się dziwie dlaczego jeszcze żyje.
Jozin
(Sob, 03 Paź 2015, 13:15):
To już będzie czas aby umierać gnysek. Przykro mi.
gnysek
(11:51):
Ja jeszcze dwa lata i już nawet nie będę dwudziestolatkiem...
Jozin
(02:20):
No właśnie
e_em_3
(Pią, 02 Paź 2015, 15:59):
no straszne, ostatnie dwadzieścia siedem dni reszty twojego życia, po których nic się nie zmieni.
Jozin
(01:59):
Eh, zostało mi dwadzieścia siedem dni cieszenia się byciem gówniarzowatym nastolatkiem. :<
Jozin
(01:58):
In nomine Patris...
Buli
(Czw, 01 Paź 2015, 21:00):
pożegnajmy sie z tłumaczeniem
e_em_3
(18:14):
Heh maluch jak się rodzi powstaje ci nowy świat
Strona:
«
•
1
…
33
34
35
…
735
•
»
HMT
Shoutbox
© 2003 - 2026
HMT
. Design & Code by
gnysek.pl
. Wszelkie prawa zastrzeżone.
v4.23.03 •
Autorzy
•
Redakcja
•
O nas
•
Regulamin
•
Polityka prywatności
•
Zgody cookie