gnysek (Nie, 29 Lis 2009, 14:06):
Nom, zabrałem się za dodawanie forum do nowego serwisu dzisiaj, jak to przeskoczę to już zostanie tylko rejestracja i bany, oraz poprawki. Mam nadzieję zdążyć w 20 dni.
gnysek (11:37):
Wkurzają mnie te ciągłe pytania w SB. Dodałem ramkę z informacją, że SB nie jest od pytań.