gnysek (22:31):
I nie mogą kont kasować, mogą je jednak blokować (np. 10 ostrzezen to blokada konta)
gnysek (22:31):
W praktyce wszystko mogą, nie mają tylko dostępu do bazy danych.
girl23 (22:30):
nie, jestem moderatorem który nie mzoe dawac ostrzezen
gnysek (22:30):
Moderatorzy mogą kasować i edytować posty/tematy oraz dodawać ostrzezenia, tak napisałem.
girl23 (22:28):
twig ogarnij sie, sam napisałes ze jestes tu chwile a komentujesz to tak jakbys był tu juz nie wiem jak długi czas... jesli to co napisałes wysżło z kontekstu wypowiedzi to to jest jakis błąd., bo tak nie jest
gnysek (22:27):
Niektórzy mają, ninja ma 40 czy 50%.