Crash (Pon, 01 Lut 2010, 22:46):
Wiem tylko, że pierwsza wersja PAL'a miała ten fatalny bug po ślubie, wersja NTSC z tego co słyszałem wolna od bugów jest.
tals (22:28):
Ale właśnie miałem nagranego NTSC-U SLUS 01115 i to jest zła, a PALa jeszcze nie miałem, nie wiem już
gnysek (19:50):
90% materiału tutaj dostepnego ma 5 - 7 lat.
Czupur (19:47):
No, żałosna ta recenzja, ;p W końcu to 1 z najlepszych HM'ów, i największa strona o nich. O takiej Ocarinie of Time, kilku zdań by nie napisali na Zelda Central