XPaulinaD (00:12):
A i tak ps. to znalazłam mały problem. Klikając w "Zobacz nowe posty" wyskakuje błąd.
XPaulinaD (00:01):
Wtrące swoje zdanie i przyzanam, że to jest spora zmiana . Mam nadzieje, że na lepsze. Zobaczyłam nową strone i normalnie "łał". Tak więc, dobra robota!
BigBang (Czw, 01 Lip 2010, 23:54):
No mój ulubiony, bezbłędy i wydajny IE nie robi takich ładnych rogów jak w FF.
gnysek (23:53):
ale za jakiś czas wszystkie będą miały, tylko zrobię porządek w kodzie
gnysek (23:53):
nie, tylko webkit i mozilla je mają (Firefox i Chrome)
BigBang (23:53):
Te ładne zaookrąglone rogi, hmm, czyżby CSS3? No niee...