pepe345 (Wto, 19 Lut 2013, 19:14):
Słuchy są ale Square milczy, tak jak z Versusem, szkoda dwa wielkie tytuły które dały by im niezłą kasę. Oczywiście zapraszam, aż tak dalekiego powodu do wypadu nie trzeba szukać, można by się kiedyś zgadać wracając jeszcze do KH to mnie...
Mariossjex: (16:08):
Tak mi się coś obiło o uszy kiedyś.
Mariossjex: (Pon, 18 Lut 2013, 23:57):
I jak masz PS3 to licz się z tym że Ciebie odwiedze kiedyś z Kingdom Hearts 3 ;p Bo cholera póki co przeszedłem wszystkie części co wnoszą coś do fabuły (KH1,2,CoM,BbS,3D,365/2) i nie mam pod ręką znajomych z PS3 którzy by mnie przygarneli na premiere :/
Mariossjex: (23:54):
Ja Majore za pierwszym razem skończyłem, ale przyznaje że wygooglowałem pieśń spowalniającą czas i czuje że bez niej bym nie podołał
pepe345 (20:34):
mówiąc już o nintendo, właśnie podchodze chyba już 4 raz do zeldy majory i znów się chyba poddam. eh
pepe345 (20:27):
...dostępne na rynku fajne, proste i klimatyczne (przypominające mi trochę LBP jeśli chodzi o multi) Super Mario Bross U, rewelacja.
pepe345 (20:26):
a Wii U, no już mnie zachwyca, przede wszystkim sposób w jaki odświeżają Wind Wakera, nir rozdziałka to 1080p tylko poprawiona cała gra od podstaw z nowościami już pod koniec roku, jakieś słuchy są już o nowej zeldzie a ma być podobno ogromna i już...
pepe345 (20:23):
...wychodzą też na ps3 której pozbywać się zamiaru nie mam, bynajmniej dopóki ps4 nie ma
pepe345 (20:23):
No właśnie coś dla mnie gierki na vite się skończyły ;( leży sobie albo gram w jakieś mini gierki co równie dobrze na smartphonie mógłbym odpalić. Nic na horyzoncie ciekawego też nie słychać oprócz odświeżanych tytułów jak FFX albo KH1,5 ale oba hity...
Mariossjex: (18:08):
No Wii U jaram się dosyć, ale póki co sporo mam zaległości na 3DSie do odrobienia+własnie 180 zł na Kingdom Hearts zeszło, a tu jeszcze Zelda, Marian, Castlevania, Street Fighter,MGS, Theatrhythm Final Fantasy... jest źle.
gnysek (17:55):
łe, za dużo fajnych rzeczy na PS+ jest
pepe345 (Nie, 17 Lut 2013, 15:50):
Ja chyba powoli się napalam na wii u, kosztem mojej vity. Zgode już też mam
gnysek (16:32):
Szkoda, ze nie mam 3dsa, ale dziewczyna sie nie zgodzi
Mariossjex: (Pią, 08 Lut 2013, 16:46):
Choć po prawdzie jestem cholernie zaskoczony ocenami tego Harvest Moona, biorąc pod uwage że wszystkie DSowe w które grałem były zwyczajnie słabe, a tutaj główne recenzje są nad wyraz pozytywne. Zobaczymy jak do Europy przyjedzie.
gnysek (16:37):
Ta, a potem zapładnianie magicznym potionem...
Mariossjex: (15:16):
No przecież ja to wszystko rozumiem, jak piszecie artykuł na temat cen przedmiotów to można się posiłkować innym artykułem i sprawdzić w jeszcze innym żeby się upewnić. Ale żeby dopieprzać się do mnie gdy zaproponowałem że najlepiej pisać coś swojego ?
Aceb (14:21):
Też trzeba pamiętać że to w sumie artykuł na temat gry, a nie jakieś dzieło ala poradnik gdzie opis raczej musi być zgodny z prawdą
gnysek (14:16):
No informacja o źródle (która jest tam zawarta w sumie).
gnysek (14:11):
Ale posiłkować się można Nie mniej bezczelnej kalki robić nie wolno.
Mariossjex: (13:56):
Przecież jedna osoba nie musi uzupełniać wszystkich działów na raz, nie rozumiem o co ci chodzi :/
Aceb (13:30):
A masz czas grać we wszystkie gry w których brakuje artykułów?
Mariossjex: (12:36):
Nie lepiej samemu coś napisać ? Chociaż o zgodę pytaliście ?