kara_13 (Śro, 29 Paź 2008, 16:21):
ja sie czuje wypchana ;/ wate w uchu mam ;(( ale dzisiaj mąż przyjeżdża ! xD
tokine (16:03):
co tu tak cicho co?? xD idę narobić gnoju na forum xDDD <joke> jak humorki?? u mnie dzisiaj... śmieszno smutny przeplatany z lekką nutka dekadencji, ale jednak chardo i twardo xD ogólnie.... jak zawsze... pijana na trzeźwo x)