Buli (Śro, 03 Gru 2008, 17:49):
Taa ale np niewiele osób zna Blounta i niewiele kojarzy Eloo a oni byli tam w głównych rolach ^^ Wiec możnaby było zmienić obsade
kara_13 (17:47):
Jakto? Przecie nowi userzy to złoo
Buli (17:46):
HNP było zabójcze. Trzeba przykatować Crasha o kontynuacje. Ale z nowymi bohaterami xD
kara_13 (17:41):
nie znam ale cały przeczytałam ;D
Ryzy (16:39):
Zauważyłem że posty w którym jest podział na akapity i dzielony przerwami łatwiej mi się czyta, to pewnie przez tą kosmiczną rozdzielczść ; /
Eerion (13:47):
Żeś się Domka rozpisała. Ale niestety nic ci nie odpisze, bo to nie jest skierowane do mnie
Buli (13:38):
ano ;P Ale nie wiedzielismy dlaczego ciagle jest zalogowany a chodziło o to że jak sie odświerza SB to daj sie być ciagle zalogowanym ;P
Domka (13:33):
A Eloo ma po prostu hmt ustawione jako strona główna e przeglądarce, ot tajemnica...
Domka (12:55):
Eerion, zajrzyj do swojego tematu bo edytowałam tego posta jak odpisowałeś
Eerion (09:15):
Ryży, ty leszczem jesteś co najwyżej =3