kara_13 (Nie, 07 Gru 2008, 20:21):
Ja mam dośc liczną rodzinke a i tak wracam tylko do psa brat po szkole zawsze gdzies wychodzi, drugi w polsce a rodzice pracują ;p
Alaizabel (20:20):
Tak sie mowi, ale niefajnie wracac zawsze do pustego domu...
kara_13 (20:11):
a ja mam rata, brata i brata-psa ;( Ala, nie chcesz rodzeństwa uwierz mi
Alaizabel (19:34):
O, mam jeszcze brata psa ktory ma wieksze prawa i przywileje w tym domu niz ja :/
proszty (19:27):
ja nie jedynak, ale ordzenstwo o 14 i 15 lat starsze xd
Alaizabel (19:11):
A ja jestem sama jedna jedynaczka :X
Eerion (17:49):
No to zrób cos z bratem. Jak młody, to opieprz i powiedz rodzicom, jak starszy to przypieprz niech się nauczy
Domka (17:40):
Szlak. Żebym nie napisałam gorzej. Brat mi znowu przebiegł przez kabel z padem do PS2, PS2 znowu przekoziołkowało i znowu musze go dawać do naprawy. Kurna. A grałam w Okami pierwsze 3 godziny ;/ Mam ochotę kogoś zatłuc :|
Bangog (15:42):
mam jeszcze wybor kilku konsol wiec wiesz ^^
Bangog (15:42):
Za duzo i nie wiadomo w co grac do tego
Bangog (15:26):
Pewnie ci chodzi o harvest moon Boy and Girls mi chodzi o jakas inna serie niz harvest moon
Czupur (15:13):
jest, ale nie wiem jak się nazywa... coś w stylu HM BTN i HM BTNfg
Bangog (15:09):
Jest jakas gra ala Harvest Mon na PSP ?
Eerion (13:54):
Więc jak się zatniesz w ten sposób, walniesz loada i znowu zejdziesz niżej to amsz zupełnie inny poziom
Eerion (13:53):
Aby takich błędów unikać, rób save przed każdym zejściem na niższy poziom - bo te sa generowane jak tam wchodzisz
Eerion (13:52):
Zejścia są generowane losowo. Czasami są błędy, że zejście niżej, jest na tym samym polu co wejście wyżej. Dlatego neistety jesteś w dupie i musisz kopalnie (zresetować) wychodząc z niej
Buli (13:52):
musisz iść od nowa ^^ albo jak masz save'a na jakimś poprzednim poziomie to wczytaj i znowu zejdź na 28 i szukaj przejścia od nowa.
acme (13:50):
gram w FOMTa i mam pewien problem. Siedze sobie wlasnie w zimowej kopalni na 28lv, przekopalem caly poziom i nie moge znalezc zejscia na 29 gdzie jest przekleta wedka. Co robic?