Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

Artykuł zawiera niedociągnięcia

Ten artykuł został napisany więcej niż 5 lat temu, w czasach, gdy redaktorzy byli jeszcze młodzieńcami :)
Informacje w nim zawarte mogą być niekompletne, a gramatyka i stylistyka niekoniecznie najlepsze.
W miarę wolnego czasu artykuły na stronie są poprawiane, niestety ten wciąż czeka w kolejce.Won
Kolejny dodatkowy chłopak, z którym możemy związać resztę swojego życia. Jeśli zaprzyjaźnimy się z nim, będziemy mogli sprzedawać u niego rzeczy oraz grac z nim w jabłkową mini grę :P
Żeby wyjść za niego trzeba:
- kupić wazon (5000 G)
- widzieć 3 scenki

Imię: Won
Urodziny: 19 dzień zimy
Praca: akwizytor; pracuje w sklepie u Zacka
Lubi: złoto, jabłka, ryby, kwiaty
Nie lubi: muchomorów

Żeby zobaczyć tą scenkę musisz uzbierać odpowiednią kwotę pieniędzy.
Pewnego dnia Won przyjdzie na Twoją farmę i zaproponuje Ci kupno Wazonu, który kosztuje 5000 G.( kiedy masz kwiaty w wazonie odzyskujesz energię ) Żeby mieć Wona za męża niestety trzeba kupić ten wazon :P Jeśli za pierwszym razem odmówisz mu, to on przyjdzie do Ciebie za jakiś czas i znowu zaproponuje to samo.

Scenka pojawi się tylko wtedy, gdy zaprzyjaźnisz się z Wonem.

Pewnego dnia odwiedź sklepik Zacka. Po przywitaniu, Won poinformuje Cię, że od teraz możesz mu sprzedawać swoje rzeczy ( np. jedzenie ugotowane w kuchni ). Musisz tylko przynieść ową rzecz do niego.

Pewnego dnia, kiedy wejdziesz do sklepiku Zacka, zobaczysz, że na podłodze leżą porozwalane jabłka. Won mamrocze coś do siebie, że rodzaje jabłek mu się pomieszały i nie wie, które są, które. W końcu postanawia, że posprząta póki nikt nie widzi tego ... aż nagle zauważa Ciebie. Zaskoczony pyta się jak długo już tu stoisz i czy słuchałeś go. Automatycznie odpowiadasz tak. Wtedy Won zacznie wciskać, że to był taki żarcik i że oczywiście wie, które jabłka są które. Po chwili ciszy Won bierze jedno z jabłek i daje Ci, żebyś nikomu o tym nie powiedział, po czym wyprasza Cię z domku.

Któregoś dnia odwiedź sklepik Zacka. Zastaniesz tam Wona, który stoi przed trzema jabłkami. Chłopak powie, że możesz zagrać w jego grę. Na początku przedstawia Ci, które jabłko jest które a potem pomiesza je. Na końcu spyta się o którąś nazwę. Jeśli odpowiesz dobrze będziesz mógł jeszcze raz zagrać, jednak za każdym razem będzie coraz szybciej mieszał. Po którejś z rzędu wygranej Won stwierdzi, że jesteś kimś więcej niż tylko farmerem i podaruje Ci prezent.

Strona: 9 z 9

Dodane przez: girl23
Tagi: brak tagów 

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
gosienka1 Użytkownik jest offline 23 Lut 12 09:12

Jak w Harvest moon można się ożenić z kappą?
emiklu Użytkownik jest offline 06 Sie 14 17:11

Mam problem. Zrobiłam wszystko co należało zrobić, aby wyjść za Wona. Widziałam wszystkie scenki, mam wazon i ulepszony dom na max, ale gdy próbuję się mu oświadczyć mówi to, co mówił, kiedy nie miałam spełnionych wszystkich wymagań. Co zrobić?
© 2003 - 2020 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.