Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

Artykuł zawiera niedociągnięcia

Ten artykuł został napisany więcej niż 5 lat temu, w czasach, gdy redaktorzy byli jeszcze młodzieńcami :)
Informacje w nim zawarte mogą być niekompletne, a gramatyka i stylistyka niekoniecznie najlepsze.
W miarę wolnego czasu artykuły na stronie są poprawiane, niestety ten wciąż czeka w kolejce.


Poderwanie dziewczyny w HM:AWL-SE nie jest niczym trudnym, i nie będe się rozpisywać na ten temat, bo jak zwykle z każdą są historyjki, ale tak czy siak któraś z dziewczyn zostaje naszą żoną.

Tak więc zasada jest prosta, każda z dziewczyn lubi kwiaty (które znaleźć we wiosce łatwo), a w swoim pokoju ma pamiętnik w którym zapisuje jak bardzo nas lubi:
Zielone Serce - Zna nas
Czerwone Serce - Lubi nas
2 Czerwone Serca - Bardziej nas lubi
3 Czerwone Serca - Jesteśmy jej najlepszym przyjacielem
4 Czerwone Serca - Jest gotowa na związek

Gdy dziewczyna ma 4 serca, dajemy jej Blue Feather (powinniśmy je dostac latem od krasnolódków, jest w magazynie z narzędziami, w szafie) - następuje krótka scenka, w której dziewczyna dziękuje nam za wybranie jej i na tym kończy się zabawa. Na koniec roku dostajemy żonę.

Jeżeli jednak nie damy jej Blue Feather, to na koniec roku wpadnie i i tak zostanie naszą żoną, a jeśli nawet nie chciało nam się dawać żadnej prezentów - przyjdzie ta z którą znamy się najlepiej. Tak czy siak - pierwszy rozdział kończy się ślubem.

Na sam koniec porada co do dawania prezentów: powinny wystarczyć same kwiaty, napewno Lumina jak i Ceila dają się na nie złowić. Mogę też dodać, że oświadczyłem się Ceili 5 dnia lata, a do tego kilka razy zapomniałem dać jej kwiatów (5 dzień lata to 15 dzień gry), zatem jak widzicie, poderwać dziewczyny jest łatwo.

Nie zapominajcie też, aby w późniejszym okresie obdarowywać dziewczyny raz na jakiś czas podarkami - zwłaszcza gdy zostają naszą żoną (stan serc kontrolujesz w menu przy łóżku).

Miłej zabawy!

Dodane przez: gnysek
Tagi: brak tagów 

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
© 2003 - 2020 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.